İşe Yeni Başladım Yaklaşık 5 Bin Para Alıyorum Ama Yine Mutlu Değilim Neden?

Zor bir çocukluk ve gençlik döneminden geçtim.
Şimdi okudum mezun oldum yaklaşık 4.5 -6 Bin arası para kazandığım rahat bir mesleğim var.
Önceden bütün problemin para olduğunu düşünüyordum, ama yine pek mutlu değilim. Üzerimde mental bir mutsuzluk hakim sırtıma yapışmış gibi.
Bu parayla her şey yapılır demiyorum tabi ki çoook daha fazlasını kazanan var ama para ile nasıl mutlu olacağımı bilmiyor da olabilirim.
Kısaca mutsuzum mutlu olacak ne yapabilirim ki?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Adam mezun, 6bin alıyor, ben mezun 1.5 bin, adalet?😂

Hatayı parada arayarak yapmışsın çünkü, nasıl ki "ben lunaparka gidicem atlı karincaya binicem çok güzel o!" diyerek hayal kurup gidip bindiğinde bir şeye benzememesi gibi.

0|0
    0|0
    • Evet sanırım her şeyin anlamını paraya yükleyince ele geçince de bir şey olmuyormuş dedim resmen.

En İyi Erkek Görüşü

• Paradan neden bahsettin peki

0|0
    0|0
    • Para olunca mutluluk olacaktı diye umuyordum :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Keyif aldigin şeylere vakit ayırmaya calis

0|0
    0|0
    • Sanırım keyif veren tek şey yemek yemek. Başka bir şey aklıma gelmiyor gerçekten. Yemek yemek ve film izlemek dışında bir şey yok :)

• işini sevmiyor musun?

0|0
    0|0
    • Yoo işimi gerçekten severek yapıyorum. O konuda hiç bir problem yok :)

• Bir şey değişmediği için ufukta yakın bir mutluluk görünmemekte :)

• Sana çok saçma bir şey soracağım.. Acaba face mi versem yorumlar mısın genel itibari ile görüntüsünü.

• Işin medir acaba

0|0
    0|0
  • Sen yaşamayı bılmıyosun 😀😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Mesleğin ne

0|0
    0|0
    • Mühendisim hocam

• Hocam 1000 de bir olabilir. şu an ki günümüzü kosullarindaaa mühendis maaşları baya düşük ekstradan kendine bir dil bir yüksek lisans gerekli oda en düşük. Genelde ilk giriş askeri ücret amaa sizin olmuş bu şekilde güzel tebrik ederim.

• Hocam size bir bilgi vereyim mezun olana kadar kesinlikle bende öyle düşünüyordum. Ancak insanların bir çoğu gerçek maaşını söylemediğini işe girince anladım. Tabi burada okuduğunuz okul bilgi birikiminiz yabancı dil bilginiz çok önemli. Sonuçta iş bizi nasıl seçiyorsa bizde bilgimize göre işi seçiyoruz. Hani ne kadar çok donanım o kadar çok gelir diyebilirim.

Yükleniyor...