Telefonun arabaların saat gözlüğün içine altınmı koyuyorlar neden bu kadar pahalı?

Telefonun arabaların saat gözlüğün içine altınmı koyuyorlar neden bu kadar pahalı?

Güncellemeler:
3ay güncell

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok kişiden talep gördüğü için fiyatı gitgide yükseltiyorlarki insanların ulaşılmaz sanıp ulaşma isteklerini daha çok gaza getirmek için. Bu devirde iyi bir araba en az 50.000 liradan başlıyor. Süper bir telefon almak istiyorsunuz 3.000 türk lirasını gözden cikarmalisiniz. Saatler bile artık nabız, hava durumu, atılan adım sayısını hesaplıyor. Teknoloji gelişiyor birazda arz talep meselesi

0|1
    0|0
    • 3ay

iyide bu kaziklanma olmuyomu plastik yapimi dandik birseye dünya para veriyoruz

• 3ay

Neden kaziklanma konusunda bu kadar taktin

• 3ay

ülkenin ekonomisi berbat görmüyormusun, takmadim bu israf sadece

En İyi Erkek Görüşü

• Üretmediğimiz ürünleri vergilendirerek halka sokuyoruz. Böylece üretim maliyetine gerek kalmadan kar etmiş oluyoruz.

0|0
    0|0
    • 3ay

kazikliyanlar devlet birimindekiler, ama amerika gibi firmanin bulundugu yerlerdede pahali yine 500 dolar civari bir telefon

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen kardeş

0|1
    0|0
    • 3ay

demi plastik gibi degersiz maddeden yapilan dandik birsey aslinda türkiyede daha bir pahali oluyor avrupada 250 ise türkiyede 1000 tl oluyo

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiçbirşey olmayacak

0|0
    0|0
    • 3ay

plastikten baska birsey yoksa bunlar iyi kazik atmiyormu

Yükleniyor...