Okul arkadaşımla havuza gidicem yanlış anlaşılır mı?

Aynı okulda olduğum samimi bir erkek arkadaşım beni havuza çağırdı halk havuzu aileler vs var zaten. Arkadaşlarımla gidicem sende gel dedi gitmeyi istiyorum. Mayo giyicem. Yanlış anlaşılma olur mu? Kaşar falan derler mi

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Abi ne kadar cahil insanlar var yaa. Havuz bu. Yüzmek eğlenmek spor. Kaşarı nerden çıkardın. Kaldı ki kaşar dedi. O zaman onun çağırma nedeni farklıdır. Ben mesela sevdiğim arkadaşımla havuza gitsem niye kaşar diyeyim seviyorum davet ediyorum. Ama amacım farklıysa kaşar derim. Yani bu senin bişey yapıp yapmamanla alakalı değil. Onun seni nasıl çağırdığıyla ilgili

0|0
    0|0
    • 3ay

bunu diyen arkadaş ileride dinine bağlı kız isterim bende öyleyim diyen bir tip. ben bundan hoşlanıyorum gidersem bana bu bana göre değil falan dermi diye korkuyorum hani çağırdım geldi hemen falan ve bu ikinci davet edişi

• 3ay

Dinine bağlı biri değil. Öyle biri olsa karışık havuza değil erkekler e özel olan havuza girer. Seni yiyiyo kesin.

En İyi Kız Görüşü

• Havuzda ne giyiliyorsa onu giy güzel kardeşim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır çok normal birşey

0|0
    0|0
  • Derler yapmasan da randevu aldı derler anlaşılan derler lüzum derler...

0|0
    0|0
  • Sen safmısın

0|0
    0|0
    • 3ay

neden

• 3ay

Havuz diyosun çoğu yerin açık olucak bunun neresi yanlış anlaışmasın hem havuza çağııyosa onun olayı başka tabi senin beynin algılamamış.

• allahım ne saf kızlar varya
    bu kadarmı cahilsiniz anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • Seni havuza çağırıyorsa mevzu farklı 😂

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
  • Şalvar giy sende yanlış anlamasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailen erkek arkadaşınla gittiğini bildiği sürece yanlış anlaşılmaları boşver :)

0|0
    0|0
  • Yobaz bir ülke de yasadigimiz için derler

0|0
    0|0
  • sen böyle düşünürsen derler

0|0
    0|0
Yükleniyor...