Kardeşimden nefret ediyorum, ölmesini istiyorum ne olacak bu hal?

Ben 18 yaşındayım o 17 yaşında. Hayvan gibi her hareketi gıcığıma gidiyor. Birbirimize zerre saygımız yok. Birbirimize beddua küfür ediyoruz. Herkese rezil oluyoruz. İki kardeş hiçbirşey yapamiyoruz. İki kardeş değil de iki düşman gibiyiz. Ölmesini istiyorum. Özellikle psikolojiden anlayanlar lütfen görüş paylaşsın.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Fazla takıyorsun sevmek zorunda değilsin nefret edeceksin diye bir şey yok umursama batan hareketleri varsa sabret olgunlaşırsın. Ayrıca kardeşin yani hani gene de bir özeleştiri falan yap hadi bu kadar nefret ediyorsan da kendi işine gücüne bak taktığına değmez bu kadar hiç kimseyi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama ayni evin içindeyiz. Ayri eve çiktiktan sonra evinin önünden geçmem zaten

• 3ay

Benim de var öyle boşve rkendi kendini sına sabırlı olmayı falan öğreniyorsun işine yarıyor sonra. 3 5 seneye ayrılırsınız zaten umarım pişman olmazsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Büyümeniz lazım

0|0
    0|0
  • O da seninn için aynı şeyleri düşünüyor muhtemelen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Umarim yanliş anlaşilma olmaz ama Kardeşinin ölmesini istiyorsun oda senin ölmeni istiyor bir aile sorunsali var burda ya da ikinizinde akıl sağliğinda sıkıntı var piskolojik olarak.

0|0
    0|0
  • bir süre ayrı şehirlere gidin özlemiyorsan öldür gitsin

0|0
    0|1
  • lan yusuf sen misin

0|0
    0|0
    • 3ay

!!! İsmin ne?

• 3ay

gökmen