Sabredemiyorum?

Yaklaşık dört yıldır diş teli takılması için annemlere söylüyorum. Ama beni hep oyalıyorlar. Maddi sıkıntıları bahane olarak öne sürüyorlar. Oysa o kadar da kötü değiliz. Ama bahane iste. Dayanamıyorum. Bende genç kızım sonuçta. Her gün insanlarla iletişim içerisindeyim. Ama anlamiyorlar. Ve beni bencillikle suçluyorlar. Işte bu daha kötü. Telefonum var ve onu satıp taksitle ilk taksiti ödemeyi düşünüyorum. Sizce yanlış mi düşünüyorum?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenin parası var ve kullanmıyorsa evet doğru bir seçim gibi. Eğer sen bunu yaparsan mecburen devamı için yardım edeceklerdir

0|0
    0|0
    • Devamı sıkıntı değil. Çünkü ise başlamak üzereyim. Kpss sınavını bekliyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ya çoğu zaman taksitle ödüyosun 6 ayda 200 götürdüm ben doktorun anlayışlıysa sıkıntı yok zaten yıllar süren bişey vakit kaybetme

0|0
    0|0
    • Biliyorum. Taksitli ödeniyor. Ve ailem bana ses bir ya da iki ay yardım etse yeter. Çünkü ise basliycam. Ama yardım etmiyorlar. Bende artık telefonu satıp ilk ay için ödemeyi yapicam. Sağol

• Rica ederim keşke yardımcı olabilseydim. mutlaka yaptır inci gibi olacak :)

• İnci gibi olmuycak. Yine de teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın

0|0
    0|0
  • Çalışmıyor musun

0|0
    0|0
    • Yeni mezunum. Ama ise almıyorlar

• Sorun karamsarlık değil yaklaşık dört yıldır taktirmayı bekliyorum. Ve hep bir sekilde oyaliyorlar. Yorumun için teşekkürler

• Rica

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya kiyamam sana. Yani telefonunda onemli sonucta bilemiyorum ki. Annenlere biraz daha israr et.

0|0
    0|0
    • Telefonumu kullanmıyorum. Ama onlar için telefonumu satmam daha büyük bir olay olur diye korkuyorum. Bu sefer bana daha sert bir tepki alırlar diye korkuyorum

• Soyle işte onlar da satmaman icin yaparlar

• Sanmıyorum. Zorla güzellik olmaz.

• devlet ödemiyomu yarisini

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım. küçükleri ödüyor. Ayrıca sıranın gelmesi de en az beş yıl

Yükleniyor...