Ateist ve deist cogu kuranı okumadan inkar ediyorlar okudum diyenler hep özentilikten oluyor?

ateist ve deistlik özentilik degilmi 12 yaşındaki kız bile ateistim allaha inanmıyorum diyor :D kuranı okudum diyor çelişkili diyor gelenekci ateistler cogalıyormu :D?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• insanın içinde olmayınca isterse Kur'an ı okusun ondan bir şey çıkmaz.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle ufak Yaşlarda ateistim deistim diyene pek aldırış etmemek lazım çoğu dikkat çekmek için ama öte yandan spiderman e inanmamak için çizgi romanını okumak zorunda değil. Kişiye tanrı olgusu mantıksız geliyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çoğu ateist ve deist çoğu müslümandan daha bilgili daha fazla kuran okumuş daha fazla laik dir. Çoğu müslüman gibi Allah m ben hata yaptım şeytana uydum diye sürekli tövbe etmezler Allah la pazarlık yapıp adak adamazlar üstleri minare altları kerhane dolaşmazlar. Genel olarak müslümanlar analarının bacaklarından tahrik olur kendi öz kızlarına tecavüz ederler ama doğru he onlar müslüman onlar Allah a inanıyorlar. Bir kız acı çekerek tecavüze uğradını gören Allah o kıza o eziyeti yaşatan engel olmayan da Allah dr hadi iyi akşamlar.

1|0
    0|0
    • 3ay

müslümanım diyenlerin cogu ateisttler gibi cahil ateistlerin cogu sorgulamaz ateistlerden duyudklarını söylerler yedekler yanı

• Ya he ;) kuranı ve ıncili okudum , 12 yaşında gayet dindar bir insandım ve kuranı okumamıştım , 18 yaşında bütün dinleri ve dini kitapları okuyup ateist oldum.

0|0
    0|0
    • 3ay

inkarcılar 1 dir onlar için ne olursa inkar ederler yavrucum

• 3ay

cocuksun özenme üzlürsün senin çelişkin bunlar rahatca seks yapıp içki içip ortam kızı olan kafalar böyledir dalgana bak birşeyler akmasın

• 3ay

Ahlaksız bir kafa yapısına asıl sahip olan sensin. Sırf kadın olduğum için aklına gelen şey cinsellik değil mi? Çünkü sen kendi nefsini köreltememişsin , sırf vicdanını rahatlatmak için müslüman olmuşsun çünkü artık kimse senin ne kadar ahlaksız bir akla sahip olduğunu düşünmeyecek , namaz kılan herkes güzel bir ahlaka sahip çünkü kadınları kesip canlı canlı yakan onlar değiller. Ne kadar ahlaksız bir akla sahip olduğunu gördüm müslümanları çok güzel tanıttın aklı başı cinsellikte olan müslüman. Aynı zamanda bu atatürkçü bana içkiyi kotuluyor. Sen ne içtin de bu kafaya sahip oldun acaba?

• Gelenekçi müslüman ve ateistler kapışsın😂

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• deist olmak beni daha çok mutlu ediyor. Sırf oruç tutmadım diye kötü insan damgası mı yiyeceğim? Belki senden daha çok iyilik yaptım bu dünyaya? Mutlu olan nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın. Sanane milletin hayatından. Bu tanrıyla insan arasında. Gerçek atatürkçü diyorsun insanların dinini sorgulayacagına atamızla iligli birşeyler öğret hepimiz oturup okuyalım.

3|1
    0|1
  • muslumanim bir cok ateist arkadasim var ben onlari cok begeniyorum cunku ateist gorukmek icin olmuyolar kimseye karistiklari yok ama malesef ergenliginde etkisiyle belkide cogu kisi farkli gorukmek icin yapiyor bunu

0|0
    0|0
  • Düşündüklerini düşünüyorlar..

0|0
    0|0
  • Onlar artık inanmazlar diyor Kuran uğraşma diyor kanka bırak 😂

0|0
    0|2
  • Celal Şengör' e ne zaman ateist oldunuz sorusu sorulmuştu. Cevabı:
    Kendimi bildim bileli

1|0
    0|0
    • 3ay

celal şengör felsefe bilim biliyormu?

• 3ay

Sana akademik dil ya da halk dilinde Tanrı yanılgısı üzerine o kadar şey anlatırım ki, kafan almaz. Soru soramıyor, basit konuşuyorsun. Kısacası sen bir zaman kaybısın. Ha, çocuk gibi hareket edip beni mağlup ettiğini düşünebilirsin. Ben mağlup olmaya hazırım, ah keşke edebilsen

• 3ay

bilgi nerden gelir desem söyliyemezsin bana allahın olmadıgını acıklsana ama gelipte insanlar ölüyor madem din allahın nıye müslümanlar kadlediliyor deme mantıklı bişi söyle...

Yükleniyor...