Kapat

Neden kızlar paraya önem verir anlamıyorum?

Çoğuna sordum para diyor peki mutluluk huzur güven varken neden para ayrıca zengin olan biri size evlenme teklifi etse hemen kabul edermisiniz?

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Aşksız yaşarsın ama parasız yaşayamazsın. Ay sonu ev sahibi kapıya dayandığında kusura bakmayın ev sahibi bey paramız yok ama biz çok aşığız dediğin zaman adam sana saygılar aşk adamı, tabii istediğin zaman verirsin kiranı hatta hiç verme sıkıntı yok falan mı demesini bekliyosun? Parasız olmaz. Aşk geçici.

3|0
    0|0
    • Ulan bende diyorum hiç evlenemem felan düşünüyordum sahidende evlenirim ya :D :D :D :) yakışıklıyımda şeytan tüyü yok para konusunda sıkıntım yok :D

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü para demek, güç demek. Ne kadar paran varsa o kadar güçlüsün demektir ve senin paranı yemek için can atarlar. Cevabı bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Para öyle bir illet ki huzur mutluluk olup para olmayınca huzursuzluk çıkıyor parası olanlar güvenemiyor çevresinde olan insanlara kısaca para her iki taraftada huzursuzluğa sebep oluyor herşeyin hayırlısı Rabbim çok verip azdırmasın az verip aratmasın

0|0
    0|0
    • Çok verip azdıranları gördüm yani diyorsunuz ki yakışıklı biri zengin biri olsa kabul edermisiniz?

• Bana verdiği sevgiye ilgiye değere bakarım cüzdanıyla işim olmaz aşırı zenginlik aramam kimseye muhtaç olamayalım borcumuz olmasın yeter bana bide evimiz olursa ooo bundan iyisi Şam'dada kayısı

• Hmm iyi bakalım

• Şahsen şöyle yanıtlayayım. Şu anki yaşam standartlarımın altına düşmediğim sürece bir sorun yok. Ultra zengin birini beklemiyorum. Ama ben orta üstü gelirli bir ailenin kızıyım şahsen maddi durumu çok kötü biriyle birlikte olmak istemem. Bir kadının maddi durumu iyi biriyle evlenmek istiyor olmasına lütfen tuhaf bir gözle bakmayın, bu çok çok doğal bir şey. Biz de biraz rahat yaşamak istiyoruz. Ha bu demek değildir ki tek önem verdiğimiz husus bu. Önceliğim aşktır, sevgi saygıdır, sadakat vb karakterin güzelliğidir tabi ki.

1|0
    0|0
  • Para yok mesela. Kirayi elektrgi suyu odeyemedin. Borclular geliyo surekli parasizligin verdigi o stres huzursuzluk ta insani mutsuzluga itiyor. Parayla saadet olmaz diyenler halt etmis. Parasizligin verdigi mutsuzluk parali mutsuzluktan daha kotu

2|0
    0|0
    • yani diyorsun ki zengin olsun sevmediğim insanda olur yakışıklı olursa felan

• Illa zengin olsun demiyorum. Evi olsun dogru duzgun bir isi olsun karisini cocugunu dusunsun kinseye muhtac etmesin gerisi gelir

• Hımm o zaman umutsuzluğa kapılmayım herşeyi sevgiden aşktan ibaret sanıyorum bende

• Para da olmazsa olmaz Aşk varsa parada varsa tadindan yenilmez kimseye muhtaç olmamak lazim.

0|1
    0|0
  • Paramı? Tamam para olmadan bisi olmuyor ama o kadarda abartmayin ya sevgi varken

0|1
    0|0
  • Bu devirde para herşey ama bir insanla mutlu degilsen bunu para düzeltemez

0|1
    0|0
  • Para mutluluk artik anlayin sunu askla evlen yine paran olmasa sknti cekeceksin. Sunu bir anlayin ya shhshhz

1|0
    1|1
  • kızlar değil abi tüm insanoğlu paraya önem verir

0|1
    0|0
  • kendi açımdan yanıtlamak istiyorum. Para olmadan bişey olmaz. ilerde çocuğun olacak etraf iyi değil. iyi okullarda okusun iyi bir yaşam sürelim ben bunu isterdim. gidipte çok zengin olmasın ama iyi olmalı durumumuz. ben cocuğum olunca calışmam kimseye emanet edip güvenemem. Zengin olan biri evlenme teklifi etse sadece para değil karakteri tipi davranısı bunlarda önemli.

0|0
    0|0
    • Gerçekten normal bir tip olsa normal bir yakışılılığı olsa kabul edermisiniz bakımlı olursa felan

• Herneyse ok

• ön yargıları bırakmayı deneyin :D :)

• Genelleme yapma.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin "kızlar neden şöyle", kadınların "erkekler neden böyle" diye genelleme yapan sorularını doğru bulmuyorum, insanların cinsiyetleri değil karakterleri ön planda olmalı.

0|0
    0|0
    • Ama doğruya doğru değil mi yüzde 90 ı öyle

• Haydi iyi geceler 🖐

• Bu gecenin kahramanı sensin bu saatten sonra konuşmazsnda neyse iyi geceler belki yine konuşuruz istersen tabiki :D

• Paradan başka bir kabiliyeti olmayan insanlar cogaliyodur belki

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ve kalbi iyiyse seve seve. yok zengin ama cirkin ve bencilse asla

0|0
    0|0
  • Para elimin kiri

0|0
    0|0
  • bence genel konusmamalisin. herkesi ayni kefeye koyma😂

0|0
    0|0
  • Aşk mı kalmış aamk yerinde. Kusura bakmayın herkes oyunu kuralına göre oynuyor

1|0
    0|0
    • Aşk varda hakedene işte

• özgürlüğüne düşkünsün belli

• Öyleyim valla

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...