Amerika denen ulke hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Hayrani olacak kadar ergenmisniz yoksa... Olgun mu. Al bunlari vur araplara ekle evrupayla..

Güncellemeler:
3ay Isteyen guzel guzel benim yerime de kufur etsn:dd
3ay Bn niye ergenuslara cvp veriyosam 😂 iste belki bise dank eder.. Neyse akli olanlarn yorumlarini bekliyorm

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi ülkesinden başka her ülkenin iç işlerine karışan gerek iş amaçlı gerekse terörist amaçlı her türlü işi destekleyen ve çoğunlukla sanatçıları dahil o. çocuklarının bulunduğu toprak parçası

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne halki ne milleti ne kulturu olmayan ordan burdan cektigi insanlarla prim yapan. Filmleri ile kendini hic olmadigi bir bok gibi sunan. Halkinin yuzde yuzu cahil ama dunyanin en zeki bilim adamlarni kendine cekmeye cabalayan herseyn hazirna konan o. ccklarinn toprak parcasi

• 3ay

Ağzından bal damlıyor

• 2ay

Bir ay sonra gelen eig 😄Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Ben karamsarım sanırım çünkü aklıma Amerika denince özgürlük süper yaşam filan değil savaş maduru çocuklar, Afrikadaki aç insanlar ve hollywood denen film sektörünün biz muhteşemiz ve adaleti sağlıyoruz temalı propogandaları, Japonya, Vietnam ve Orta Doğudaki fotoğraf kareleri geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dünyanın herhangi bir yerine, birkaç saat içinde askeri müdahale yapabilecek ülkedir.
    Dünyanın herhangi bir yerinde, hiç tanımadığınız birine çiçek yerine para birimi olan doları verseniz, bayıla bayıla kabul edeceği kadar geçerli parası olan ülkedir.
    Dünyanın bir çok yerinde askeri üssü olan, (Türkiye dahil) olmadığı yerlerin de yakınında olan ülkedir.
    Dünyanın bir yandan nefret ettiği, bir yandan ağam paşam dediği ülkedir.
    Daha İstanbul gibi marka bir şehrin yolları, kaldırımları bile doğru düzgün yapılamazken, neredeyse 100 yıl önce yol olayını halletmiş, sürekli altyapısını geliştiren bir ülkedir.
    Vietnam'dan yediği esaslı tokat dışında, her savaştan galip çıkmayı beceren ülkedir.
    "20-25 seneye çöker" diyenlere vatandaşlık + iş + biraz "dolar" verse, "çökmek" için koşacak milyonlara dahi yeri olan ülkedir.

0|0
    1|0
    • 3ay

He he o yuzden bin oyundan cikiyor dimi istedgni yaltirmak icin. Evt evt rusya ve cin in de pasasi zaten. Anca bizim gibi salaklarn iste

• Amerika'da yaşıyorum. Emperyalist ülkedir.

Dünyanın her yerini istediği zaman işgal edebilecek ülkedir ( İngiltere, Rusya, Çin, İsrail, olasılık dahilinde. )

Askeri harcamalarda kendisinin yanından geçen yoktur 500 milyar dolardan fazla askeri harcaması vardır.

Marsa araç gönderen amerikadır. Güneş sisteminin dışına uzay aracı gönderen amerikadır. Askeri uydularıyla dünyadaki herhangi bir yeri lazer silahıyla vurma gücü amerikadadır.

Dünyanı yöneten şirketlerin çoğu amerikanındır. Her türlü amerikanın dediği olur.

0|0
    1|0
  • Hayranı değilim, seviyorum sadece. Rahat bir yer. Keyfince takılıyorsun. Buradaki gibi toplum baskısı yok, cahil düşünenler yok, modern. Burada her şey kısıtlı, hayat zor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne kadar takildn da o kadar iyi biliyorsn rahatligni

• 3ay

Ya hiç gitmedim tabii ki. Hep işte şeylerden görüyoruz internetten. Filmlerden falan. Yoksa nerede... Ama ne bileyim, farklı adamlar. YouTube şeylerinde videolardaki tavırları şakalar falan yapılınca onlara karşı, bizdeki tepkileri vermiyorlar. Seviyorum o yönlerini.

• Amerika demek para demek para bittiginde o ülke diye birşey kalmayacak.

1|0
    0|0
  • Süper özgürlük varmış hayranıyım dünyaya kan kusturuyor heyt be

1|0
    0|0
  • Ohio'daki villaları ve sokakları seviyorum..
    Onun dışında amerikanın hayran olunacak bir yanı yok..

0|0
    0|0
  • Haha amerikanın iyi ve kötü yönleri var tabi ki ama senin dediğin olay asıl ergenlikten farksız

0|0
    1|0
    • 3ay

Benim dedgm olay ne bu bir. Ikincisi iyi yonune tek ornek versene tabi sacma sapan hollywood filmlernden sana empoze ettkleri seyler olmaz umarm verecegn ornek

• 3ay

Haha şu sohbeti okuyan herkes kimin ergen kimin cahil olduğunu görür kanko, sen anca kaç böyle "omo bon olotoşomcoyom" hahahaha sanada dadlı cahillikler

• 3ay

La he he amerikan hayrani sey seni 😂😂😂

• Baskani obama

0|0
    0|0
  • evet severim ABD'yi, de ergenlik veya olgunlukla alakasını anlayamadım?

0|0
    0|0
    • 3ay

Eger anlasaydin emin ol zaten sevmiyor olurdun.

• 3ay

Amerika'nın dış politikasından bahsediyosun sen galiba, Abd merkez bankasının Yahudilerin elinde olduğu biliniyor zaten Amerikayı kullanarak çıkar elde ediyorlar doğru, mesela benim bir tanıdığım Abd'de yaşıyor ve bana demişti ki ben buraya geldiğimde insan olduğumu anladım burda insana insan gibi değer veriliyor dedi, bilmem anlatabiliyor muyum.

• 3ay

Tartislacak bir konu degl bu. Bilgi birikimi gerekir. Kim ne dusunurse gorelm artk

• ozgurluk diye genislige varmis bir ulke

0|0
    0|0
  • neyine har-yran olacam amerikanın. onlar Türkiyeye hayran olsun

0|0
    0|0
  • amerikanin sadece seksi kizlarini severim

0|0
    0|0
  • Politikasi hakkinda iyi seyler soylemiyorlar ama ben genel olarak seviyorum

0|0
    0|0
  • Macera dolu amerika şarkısı geliyor :D

0|0
    0|0
  • Amerika Birleşik Devletleri güçlü ülke ama ben dünyayı yönettiği ya da herşeyin arkasında amerikan ın olduğuna inanmıyorum.

0|0
    1|0
    • 3ay

Evet bizim gibileri yonettigi icin guclu. Bizim salaklgmz olmasa yalniz ve mal gibi kitasnda cururdu

• 3ay

Benimle polemiğe girme . boşuna okumuşsunuz.

• 3ay

Sen ne biksn la emrivaki yapiyorsn

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmem. Kendilerine, sağcılar sayesinde bağlı duruma düştük ondan sağcıları da sevmem.

1|0
    0|0
  • Politikasi disinda genel olarak insanlari iyi oldugnu dusuniyorum ama Turkiyemize hic birseyi degismem

1|0
    0|0
  • Kuzey avrupanin tirnagi etmezler.

0|0
    0|0
  • newyork hastasıyım yaşama imkanım olsa keşke

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey çünkü çoğu pic

1|0
    0|0
Yükleniyor...