Yanaklarımı cok şişik buluyorum yardım :( ?

Kimse yok ya o kadar şişik degil hatta çökük bişey yok diyor ama benım kafamda hep şişik geliyor vucudumda cok kilo yok omuzlarım falanda geniş yani vucut yapısı iyi ama öyle löpür löpür et yok. yüzümde işte vucuduma göre daha kilolu gibi beni cok rahatsız ediyor herkes daha iyi falan filan diyor ama inandıramıyorum beynım bir ttürlü izin vermiyuor bu yüzden diyet bile yapıyorum oysa vucudum zayıf pskolojik olarak etkiledi sankı bir tane kraker bile yesem ondaki yağ kilo yüzümü şişircek gibi hissediyorum bu yüzden form ürünleri yiyiorum bu diyette moralimi cok bozuyo mutlu olamıyorum ne yapmam lazım :(

Güncellemeler:
3ay jhhh
3ay dsdvds

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• tek yol bu düşüncenle savaşmak.. hep telkinde bulun kendine bu düşünce aklına geldiğinde "yanaklarım zayıf" de

0|1
    0|1
    • 3ay

peki gerçekten yanaklarımı inceltebilme imkanım var mı? sadece yanak ama?

• 3ay

fikrim yok ama takıntı oluşmuş sende dediğim gibi kendine telkinde bulun. O düşünceni yenmeye gayret et. Hem çevrenden de gelen tepkiler yanaklarının normal olduğu yönünde.

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor yap mutlaka

0|1
    0|0
    • 3ay

kardesim yapıyorum da yüzdekini nasıl götürcem? spor yapıncada hep şekersiz yağsız şeyler yiyiorum yani ama gene nafile iki yıl önce yüzüm bir şişti

Yükleniyor...