Sizinde aileniz böyle acımasızmı?

Ben 20 yaşında bir insanım annem babam abim ablam var allaha şükür ama ailem o kadar acımasız ki evde annelik görevini annem değil, ben üstleniyorum herşey 20 yaşımda üstüme çöktü resmen 30 40 yaşındi insanların yükünü taşıyo gibiyim babamla sürekli kavga ediyoruz bugün hamur açtım poğaça için eğil doğrul eğil doğrul sırtım ağrıdı tabi götürdüm verdim kavun doğra dedi sırtım ağrıyodu yoruldum dedim senin sırtına sı*çıyım ben sana kalk doğra demedimmi diye bapırdı çağırdı her allahın günü bakın abartısız diyorum her allahın günü ağlıyorum saçımda çıkan beyazların haddi hesabı yok bu yüzden ölmeyi çok istiyorum şimdi trol diyecekler için gizlenmiyorum, gizlenmeyede gerek duymuyorum düzgün yorumlar yapın psikolojik yardım almalımıyım aksi taktirde delireceğim.

Güncellemeler:
3ay Ulan gizli olsam troll deyip çıkarsınız size birşey soruyorum, biraz kendimi rahatlatmaya çalışıyorum afedersiniz ama hepiniz uçkurunuzdan başka birşeyi düşünmüyorsunuz.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm dikkatle okudum. Her gün boyle mi davranıyorlar sana peki? Yoksa arada bir mi? Her gün boyle davranıyor olsalar bile belki ne yaptıklarını bilmiyor olabilirler. Bu arada her bir insanın (senin de) bir ic dunyası vardır ve cevresindeki insanlar bu ic dünyayı gormek yerine genelde beklentilerini (poğaça yapmak gibi) daha cok onemserler. Zor bir donem geciriyorsun ama şanslısın. Cünkü bu zorluga teslim olmak yerine bunun zor oldugunu fark etmissin. Olmek yalnız cok komik ve sacmalık dolu bir secenek. Cünkü önünde milyonlarca secenek varken olmek garip olurdu. En basit yol cünkü. Bu Fiercyy 'den (Adın neyse artık...) cok daha iyi bir gomlek cıkacak gelecekte. Su ana takılarak olmek kararı sacmalık olur... Bu zorlulklarda okuyarak, ya da kendi hayatını kurarak kurtulacaksın... Ya da ailendekiler olunce... ozur dilerim ama gercek bu... Kendini ve zorluklarını acıkca bu sitede belirttigin icin seni takdir ediyorum ve gercekten gurur duydum bir insan olarak burada tanımadıgın kisilerle zorluklarını paylasabildigin icin... eminim ki bu kadın bunlardan cok sey ogrenir, bu zor donemleri "OGRENME" donemi olarak gecirir ve guclenir... kendi hayatını kurdugu zaman da yakınlarına tam tersi cok anlayıslıu yaklasır... İyi ki varsın cocuk!

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Evlen kendi ailen kendi evin olsun. bu zor dönemleri bir tecrube olarak gör ileride kendi çocuğun ailen olunca ona hazirlik olarak düşün sabir et insan zamanla her ağir yükün altindan kalkmaya alişiyor :)

1|0
    0|0
    • 3ay

17 yaşımdan beri böyle daha ne kadar sabredebilirim umarım kafayı sıyırmam.

• 3ay

Evlendiğinde eşine de aynisini mi diyeceksin : Hatun yemek getirde yiyelim - siz : bugun çok yorgundum yemek yapmadim :D
      bu gibi bir diyalog olmaz umarim :)

• 3ay

Kesinlikle hayır evde annem dururken yemek benim neyime ya herşeyi ben hazırlıyorum abim gece geliyo yemek istiyo yani ben kendi evimde yapacağım zaten bu evde neden yorulayım. Babam seni ne için doğurdu anan diyo ben kölemiyim?

• Hayır değil sadece babam

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun öncelikle o yuvadan uçmaya bak meslek sahibi olmaya çalış polislik alımları vardı veya evlenmeye bak

1|0
    0|0
    • 3ay

Ailem yüzünden lisede kaldım sürekli küfür ediyolardı lisedeyken dışardan okuyorum lise diplomamı almam gerekiyor.

• 3ay

Hadi inşallah sağol kardeşim.

• 3ay

Amin inşallah kardeşim ☺

• Seni anlıyorum ama dayanmaya calış sevdiğin adamı bulunca evlenip kurtulursun.

1|0
    0|0
  • Kendine bu şekilde stres yapma pozitif ol

1|0
    0|0
  • mobing uygulanıyor yakında seni bir akraban ile zorla evlendirecekler
    aman dikkat et kendine

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...