Sizinde aileniz böyle acımasızmı?

Ben 20 yaşında bir insanım annem babam abim ablam var allaha şükür ama ailem o kadar acımasız ki evde annelik görevini annem değil, ben üstleniyorum herşey 20 yaşımda üstüme çöktü resmen 30 40 yaşındi insanların yükünü taşıyo gibiyim babamla sürekli kavga ediyoruz bugün hamur açtım poğaça için eğil doğrul eğil doğrul sırtım ağrıdı tabi götürdüm verdim kavun doğra dedi sırtım ağrıyodu yoruldum dedim senin sırtına sı*çıyım ben sana kalk doğra demedimmi diye bapırdı çağırdı her allahın günü bakın abartısız diyorum her allahın günü ağlıyorum saçımda çıkan beyazların haddi hesabı yok bu yüzden ölmeyi çok istiyorum şimdi trol diyecekler için gizlenmiyorum, gizlenmeyede gerek duymuyorum düzgün yorumlar yapın psikolojik yardım almalımıyım aksi taktirde delireceğim.

Güncellemeler:
Ulan gizli olsam troll deyip çıkarsınız size birşey soruyorum, biraz kendimi rahatlatmaya çalışıyorum afedersiniz ama hepiniz uçkurunuzdan başka birşeyi düşünmüyorsunuz.

0|0
18

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...