Bağyan için öneri?

Bayan icin araba önerin.
Bayana motosiklet önerin.

Ne fark ediyor arkadaş! Acilimi ne bu "bayan icin" in?
Ben soyliyim en minik, en pofi pofi, en kolay, en hafif ne varsa o bagyan icindir :)

Kadin, erkeklerin kullandigi her araci kullanabilir. Kullaniyorda, gorduk.

Sen de ki "ben malım, gerizekaliyim biraz ya da beceriksizim bana ona göre birseyler önerin" bunu deyin bence. Bagyannn icin diye genelleyip durmaktan ne anlıyorsunuz?

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yavrum bu işler göz zevkiyle alakalı, kadınlar çıt kırıldım olduğu için daha nazik şirin araçları tercih ediyorlar kendilerine yakıştırıyorlar. Bu arabayı süren bir kadın hoş mu sence?

spidercars.net/.../2003-HUMMER-H2_16668.jpg

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunda bile havalı bir kız muhteşem durabilir. Düşünsenize bu arabadan alımlı havalı güzel bir kizin indiğini :))))

• 3ay

O zaman sana hitaben yeni sorduğum bu soru hakkında umarım destek verirsin seni sahalarda görmek isteriz www.kizlarsoruyor.com/.../q5618895-kadinlara-zorunlu-askerlik-karari-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz

• 3ay

Askere neden gideyim veya gitmek istiyeyim. Milletimin erkekleri askere gitmemek icin bedelliyi bekleyip, milyarlar dokuyor, kimisi okulu uzattikca uzatiyor. Kim istiyor? Iyiki bir askerliginiz var konusun durun. Aynini yapistiririm.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bağyanlara harley davidson motor ve hummer h1 araba öneriyorum 😂

1|0
    0|0
  • Kesik Doğan gider sana

0|0
    0|0
  • Sızlanıp durma sen çok biliyosn zaten bir kere "bayan" değil "kadın" denir dişi insana 😄

1|0
    0|0
  • Çok sert olmuş. :D
    Ama haklılık payın var. :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu acmadan once denk geldim. Bayan icin motosiklet soruyordu burada bir kız. R1 kullanan kadinda var minicik vespaya binen erkekte var. Bayan icin ne demek ya. Hayir kucuk birseyler istiyorum, hafif olsun rahat kullanimi olsun dese amenna ama direk bayan icin. -.- sinir oldum şu kalıba. Ozellikle motosiklet forumlari boyle kızlarla dolu "bayana uygun motor" agzina kurekle vurasim geliyor artik gore gore

• 3ay

Bugun herseye cemkirdim zaten yetti bukadari. Yarin yeni biir gunn ^^ tasinmama az gunler kaldi sunun surasinda sukur Allahaaaa

• 3ay

Hayırlısı olsun. ^_^

• sen ne diyon bağğğğyan

1|0
    0|0
  • Ya bayan süremem demiyor ki estetik birşey derdinde ondan böyle sorar

1|0
    0|0
    • 3ay

Estetik nedir kisiden kisiye degisir butun kadinlar pembeden hoslanmaz, butun kadinlarin estetik anlayisi kibar zarif ve kucuk seyler degildir. Bu yuzden bayan icin, kadin icin gibi bir kalip sacmalik.

• 3ay

Icimden gecmiyor degil ama kimseye zarar vermem yinede. Sonucta ne derler birsey bir defa basina gelmisse tecrube say ikinci defa yasiyorsan biraz sucu kendinde ara. Biz izin vermezsek sikinti olmuyor aslinda

• 3ay

mantıken insan evladı hata yapar ama sevmiyorsa istemiyorsa ayrılmak istemişse ama sana kazık atıp öyle gitme derdindeyse o kız başına ne kötülük düşünüyorsa erkek tam batırır tüyü de diker

• Tamam sen Şahin sür.

0|0
    0|0
  • Eheheh doğru söze ne denir?

0|0
    0|0
  • Zevk veya pleasure

1|0
    0|0
  • Bayandan satilik arac almam mesela?

0|0
    0|0
  • Doğan SLX kanka pembe

0|0
    0|0
  • Mini coper (coperi doğru mu yazdm bilmiyorum) kupır okunuşu

0|0
    1|0
  • bende traktör var... bence en güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha şık cici bici renk olarak kırmızı falan o yüzden olabilir.

0|0
    0|0
  • Mini cooper fiat 500 ler olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...