Kizlarin telefonlari -2- ?

Arkadaslar,

İllaki bircogunuz denk gelmistir.

Kiz arkadasinizin ya da sevgilinizin telefonuna el surdugunuzde kiyameti koparirlar.

Yahu dur bir bakayim telefonuna dersin kendini parcalar demedigini birakmaz.
İzin verirsede tepende seni izler, ki izin verenine rastlamadim.

Buarada bir kiz arkadasimin telefonunu izinsiz elime aldim ve neden bukadar aksi olduklarini, hazine gibi sakladiklarini ogrendim.

Kendi gozlerimle gordugum icin artik kesinle inaniyorum.

Peki sizler anlatin bakalim sebebi neymis, kizlarin telefonlarini namuslari pahasina kollamalarindaki sebep?

Güncellemeler:
3ay Cevap veriyorum. Ozellikle erkekler burayi iyi okuyun.

Telefonu elime alip baktigimda ilk girdigim yer mesajlardi.

Canimli askimli bebegimli mesajlar yazan 3-5 (agzimi bozmak istemiyorum) hiyarla mesajlastigini gordum.

İlginc olan hepsinin ismi bayan ismi ya da boncuk poncik cartcurt.

Hepsinin numarasini aldim rehberime ekledim ve watsaptan fotograflarini gordum. Hepsi erkekti.

İnanmadim daha ileri gittim hepsini aradim belki bir bayan acarda o gordugum resimler sevgilileridir diye ama nerde

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Het türlü dedikodu mesajları ki bu dedikodular genellikle sevgilileri ile ilgilidir. Akla gelmez ssler. Arkadan çevrilen işlerin belgeleri. Arkadaşları ile olan ev partilerinden kalan iç çamaşırı vs kalan fotoğraflar. Kızlar kimse itiraz etmesin tam olarak bu yüzden kıyamet koparıyoruz 😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tuşlu telefon zamanalrında böyle sıkıntılar yoktu alt tarafı ıkı mesaj vardır ya da süslü şekılde kayıtlanmış ısımler , şimdi mılyon tane pot var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ne gördün telefonun içinde sen? merak ettim şimdi
    benim telefon benim arkadaşların elinde olur annemin elinde falan olur bayada kıyametti koparmıyom

1|1
    0|0
  • Cunku ozeldir odani karistirmak falan gibi bisey

0|1
    0|0
    • 3ay

Ozel esyasi haklisin ama icinde aldatilmak yatiyorsa olmaz olsun oyle ozellik 🙁

• 3ay

İnsanlar yalan soyler seviyodur ama baskasinida seviyodur bilemezsin ben olsam direk bunlar kim hayirdir derdim

• 3ay

Dedim, yine kirmadan incitmeden sordum.
      Eger dogru soyleseydi kizmicaktim ama yalan soyledi.
      Kizmicaktim sozuyle boyle devam edecektim anlaminda degil. Eger bir baskasini seviyorsa ona donmesi icin zorlar sessizlige bogulurdum.

• Benim telefonumda ozeldir saklarim gizlerim sifrelerim ama bakiyorum gizli bisey yok tamamen kuruntu...

Neymis neymis merak ettik?

0|1
    0|0
    • 3ay

Butun kizlar birdir demiyorum ama telefonunu gizlemesinin korumasinin altinda bircok kisiyle aldatilmak yatiyordu.
      Gucellemede detayiyla yazdim 🙁

• 3ay

Hmmm anladim...😊

• Benim telefonum hep onun elindedir hepte ortada.

0|1
    0|0
  • Özel bilgiler arkadaşım çok istiyorsanız sizde alın aynı telefondan 😀

0|1
    0|0
  • Sen ne gordun merak ettim

0|1
    0|0
  • Öyle bir huyum yok şifre bile yok telefonumda

0|1
    0|0
    • 3ay

Bugun istisnalar denk geliyor hayra alamet degil bu:)
      Ama ne icin oldugunu sizlerde biliyorsunuzdur

• Telefonumu kimseden saklamam

0|1
    1|0
  • Benim iğrenç fotoğraflarım var ondan göstermiyorum 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

Yanlis cevap. Birbirimizi kandirmayalim 😊

• 3ay

Tribe girmedim en tahammül edemediğim şeyler bir tanesidir doğru söylediğim halde yalancı durumuna düşürülmem

• 3ay

Saka yaptim yoksa ne haddime sana yalanci demem. Affet.
      Zaten dogru olan kizlara sozum yok, kiyameti koparanlar varya onlara sozum. Seninki ozel durum 😁

• Durumun vahim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Buna inanmıyorum gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...