Kiloluyum kendini cirkin ve kötü hissediyorum?

boyum 159 kilom 65 falan guatr hastasiyim lise 3e gidiyorum. kilo vermeye calistikca beceremedim. yolda yururken okulda vb yerlerde kendimi cirkin hissediyorum herkes bana bakiyormus gibi hissediyorum artik cok uzuluyorum aynada kendimi hic begenmiyorum hicbir kiyafeti kendime yakistirmiyorum. yardim edin lutfen?

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojin kilonu buna bahane ediyor. Sorunun psikolojik bir hastalik. Eger bir psikolog veya psikiyatr a gidersen emin ol bu destegin zayiflamana bile yardimi olur.

1|0
    0|0
    • 3ay

kucuklikten beri kilolu oldugumdan kendimi hic begenmiuorum

• 3ay

Bilincaltina yerlesmis iste. Farkli dusunmedigin surece bu kaliplasmis dusunceler hayatina yon verip seni mutsuz etmeye devam eder. Tavsiyemi dikkate almalisin bence.

• 3ay

Evet haklısın bende gitmeyi düşünüyorum Umarım iyi olur Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• O kullandığın ilaçlar kilo almana sebeb oluyor. Ve kimi zaman hamile kalmaya da engel malesef :/ Neyse. Sonuçta bunu sen istemedin neden kendini başkaları beğensin diye uğraşıyorsun ki bırak istediklerini desinler. Olay sana gelince, yaşın henüz küçük zamanla bunları aşacaksın yediklerine dikkat et ve çok su tüketmeye dikkat et :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet haklısın İlaçlarım biraz fazla beni aç Bırakıyor Ya da kilo aldırıyor teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Pozitif düşünmeye çalış.

1|0
    0|0
  • Eeee haklı olarak

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçekten kendini iyi hissetmek istiyorsan tatlım paranda varsa ilk diyetisyene sonra spora benim arkadaşım 90 kilo verdi böyle sen güzelsin kıyafetlerle değişşmiycek kadar kendine güven :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...