Kapat

Çok yalnızım bunaldm kimse yok napcm ben?

Bütün gün evdeyim ne bir iş ne bir okulum var ailem karşı okumama babm bana küsyor okumak istiyorum dedgmde arkadaşlarıma her şeye karışıyorlar evlenin demeyn çünkü evden cktgm yok kimle evlncgm siz benim yerimde olsanz napardnz nasıl kurtarrdnz kendinizi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olsan evden kaçarsın ama işte kız olunca hep sıkıntı, güvendiğin yakının filan varsa onun yanına kaçmaya bak. bir ömür öyle geçmez. Çalışırım evin masrafına ortak olurum de. Belki böyle bir şansın olabilir. Geriden gelen kafalara ileriden bişey anlatamazsın.

1|0
    0|0
    • Yok kimsem gdeblcgm

• Lan sen benim başıma bela mısın deyip balkondan atarım öyle anne babayı Sen bana bakma

• Ya o kadar sıkıyorlar ki anlatamam

En İyi Kız Görüşü

• Küsse bile oku ya öyle şey mi olur. Kendini geliştireceğin eve yakın halk eğitim kurslarına başvur. Pasta yapmayı öğren mesela. 3000 tl den başlar maaşları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dua et:) rabbim bizi bizden iyi gozetir

1|0
    0|0
  • Buradan bulamazsın yanlış adres

0|0
    0|0
  • Karşı olsalar da oku bence.. ya da iş bul çalış.. can sıkıntısı diye bişey kalmıyor.. işten bunalıyorsun sonra :))

0|0
    0|0
    • calsmmda izin yok

• Kısmet de ckmaz uzaydan glck değil ya evdn cktgm yok çünkü :(

• Üzüldümm.. Bir insan çocuğunun iyiliğini hiç mi düşünmez.. Hiç arkadaşın yok mu.. Mahalleden ya da ne biliyim eve gelen giden akraba ya da tanıdıklardan.. Onlarla çık , bütün gün evde oturursan bunalıma girersin.

• Zor valla. Neden okumanı istemiyorlar

0|0
    0|0
  • bırılerıyle konusarak

0|0
    0|0
  • biraz güven kazan
    ya da artık çocuk olmadığını söyle anlarlar heralde

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0