Bir kızla bir erkek hiç mi arkadaş kalamaz?

Bir kızla bir erkek neden sadece arkadaş olarak kalamıyor? Benim çevremde gördüklerim hep öyleydi fazla samimi arkadaşlığın sonu hep ilişkiyle bitti ya da iki taraftan biri hoşlanıyor. Ben hep hoşlanılan taraf oldum kimi çok yakın arkadaş olarak görsem hep karşı taraf bana farklı duygular hissetti. Sizde de böyle oldu mu neden bu işler böyle ilerliyor? Sırf bu yüzden geçen gün erkek arkadaşımdan ayrıldım çok yakın kız arkadaşı vardı ben de huylandım ayrıldım. Yıllardır arkadaş olarak kalabilmişler ama ben yinede istemedim. Gerçi kız güzel olmadığı için arkadaşlıkları uzun sürebilmiş. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• ”Karşı cinsten filanca kişiyle sadece arkadaşız” dediklerinde kesinlikle kendilerini aldatmaktadırlar. Bazen doğru gelebilir ya da ilişkinin başında doğru gelebilir. Oysa pek çok durumda karşı cinsle kurulan arkadaşlık bir süre sonra diğerinin zekası ya da mesleki yeteneğine duyulan saygıya bağlı olarak arkadaşlıktan öte bir şey haline gelmeye başlar. İlişki adım adım daha açık ve güvenilir bir nitelik kazanır. Küçük şeyler paylaşıldıkça bir takım tesadüfler ve ortaklıklar sonucunda daha yakınlaştığınızı fark edersiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaldıklarım var lakin yakınlık sınırında yön değiştiriyor büyük çoğunluğu. Ama arkadaşım olan da var. Yalnız her gün konuşmuyoruz arada. Ben olabilsin isterdim. :/ Bu yüzden gayleri seviyorum. :'(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim vardı öyle arkadaşım. Birkeresinde sınıfca buluşma ayarladık ikimizden başka gelen olmadı bizde iki kişi yemek yedik sinemaya gittik gezdik nargile içtik sohbet ettik. Şuanda da arkadaşız konuşuyoruz ama mesafe var aramızda o izmirde ben marmaristeyim

0|0
    0|0
  • kalamaz çünkü erkekleri kendiniz gibi zannediyorsunuz.
    erkek adam yapmam dese bile , hatta yapmasın, gene de içinde o isteği hisseder. o yüzden her zaman derim saçmadır. ve öyle de kalacak.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarımın % 80 i kızdı hiçbiryle yakınlaşma olmadı bilinçli biri cok rahat arkadaş olabilir ve öyle kalmaya devam edebilir

0|0
    0|0
  • Bence kalamaz

0|0
    0|0
  • Kalır. Neden cinsel obje olarak görürsünüz ki sadece. Tamam kabul iştah karartıcı bişey ama bir de kendinize belirli bir rota çizin. Sürekli olarak bu tür şeyleri veya flört olma şeysini çıkartın aklınızdan. Mide bulandırıcı bir hal alıyor

0|0
    0|0
  • Onu ben de anlamıyorum. 2 3 tane kankam dediğim kız oldu daha sonra mesajlar kesildi birden. Öyle sevgili olarak hoşlanma dersen bende olmadı ama onları bilemicem.

0|0
    0|0
  • Ateş 🔥 ile barut u iyi muhafaza eder isen aynı ortamda stoklanabilir bence ;)

0|0
    0|0
  • Arakdaşlığı ilişkiye kurban etmem... Kalınabilir...

0|0
    0|0
  • Toplu arkadaş ortamında olabilir ama teke tek bir kızla bir erkeğin sosyal arkadaşlığına (kankalığına) inanmıyorum ikisinden biri mutlaka ilgi duyar

0|0
    0|0
  • kalamiyor. zzmanla. sevgili olmayi deniyorlar sonra odz yuruyor. boku. cikiyor.

0|0
    0|0
  • dünyada iki zıt kutup olan hiç bir şey iyi olmaz bir biri için

0|0
    0|0
  • ateşle barut yanyana durmaz !

0|0
    0|0
  • Saçmalık ya benim birsürü çok yakın kız arkadaşım var. Hiç de gönlüm kaymıyor.

0|0
    0|0
  • kalir neden kalmasin

0|0
    0|0
  • ya depğişir ne diyim ki. s. s.

0|0
    0|0
  • Benim bir kız arkadaşım var ve kardeş gibiyiz 7 sene oldu evde o kadar yanlız kadık ve bir o kadarda baş başa başka bir yerde de bulunduk hiç umrumuzdanolmadı dizinde uyudum sıkıntı yok kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • kalabilirler canım abartma sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu sığ fikirlerden arının ya, neden arkadaş olamasın? Senin çevrendekiler bozuksa hepsi öyle olmak zorunda değil. Benimde erkek arkadaşlarım var sorun olmuyor herkes yerini ve sınırını bilsin abazalarla arkadaşlık etmeyin sizde

0|0
    0|0
    • 3ay

Bozuk dediğin ikisi de öğretmendi. Üniversitenin başından beri tanışıyorlar hiç ayrı kalmamışlar bu kadar yakınlık gereksizdi yani arkadaş konumundalarsa. Sonrasında sevgili oldular işte sosyal medya hesaplarında da görüyoruz paylaşımları. Sadece arkadaşlarım değil, ben iki yetişkin insanda da görünce artık kestim umudu.. Sınırını bildikten sonra kalınır elbet ama çok yakınlık varsa nereye kadar sınırlayabilirsin?

• 3ay

Ayrıca ikinci tekil şahıs hesabı anlattım olayı sana denmiş gibi oldu seni kastederek demedim onları kastettim üzerine alınma

• 3ay

Yok problem değil anladım ben... Mantıklı geldi bir yandan. Madem yakınlıktan dolayı farklı duygu hissedeceksin o zaman başta kurma yani arkadaşlık. Valla güven de kalmadı böyle insanlar yüzünden

• yoo bir kızla erkek arkadaş colour.

0|0
    1|0
  • kalabilirler

0|0
    0|0
  • kalamaz :))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...