Lütfen yardım edin ne yapmalıyım?

Lise son öğrencisiyim, liseye başladığımdan beri zor zamanlar geçirdim, çok yalnız kaldım. Şimdi güzel bir okuldayım, arkadaşlarım var. Arkadaşlarımla birlikteyken ciddi olamıyorum, çok gülüyorum, çok konuşuyorum ama ben ağır başlı biri olmak istiyorum. Herkes beni hem sevsin hem saysın istiyorum. Bu sene aradan zaman geçti daha farklı davranacağım dedim olmadı yine aynı şeyler. Eve gelince neden böyleyim diye düşünüyorum pişman oluyorum. Ne yapabilirim lütfen yardım edin.

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Lütfen yardımcı olun

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bu durum seni niye rahatsiz ediyorki.. ne guzel eglenceli birisin.. biraz oturakli olmak istoyrsan cool ol... ama sen kendin ol degisme

0|0
    0|0
    • 3ay

Herkesle aramda mesafe olsun istiyorum. Istemeden küfür ediyorum bos konuşuyorum

• 3ay

@muratalkann94. Hepsine verdim farklı bir fikrin var mı açıkçası çözüm bulamıyorum

• 3ay

Bir de bunun aşkla bir ilgisi yok özgüvenim yok

En İyi Erkek Görüşü

• hepsiyle aranda mesafe olsun. saygılı. sana söylenenlere, sorulanlara düşündükten sonra cevap vermeyi dene.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok laubali değilim ama elimde değil istemeden samimi oluyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• neden ağır başlı olmak istiyosun ki? Kendin ol

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben yalnızken farklı biriyim başka türlü davranırım beni mutlu eden bu zeki ve ağır başlı olmak

• 3ay

bence kasma içinden geldiği gibi davran

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırak dağınık kalsın dostum. Arkadaşlarım var diyorsun, seni böyle sevmişler. 👍 Herkesin isteyip de yapamadığı şeyi yapıyorsun, içinden geldiği gibi davran yapay olma. 👍

0|0
    0|0
    • 3ay

Abi öyle diyorsun ama her gün moralim bozuluyor neden böyle yaptım diye neden ciddi değilim diye

• 3ay

Abim benim bu şekilde daha mutlusun emin ol. Hayat kendini değiştirip farklı görünmek icin cok kısa. Sen bu şekilde daha dürüst efendi bir adamsin hissediyorum. Akıllı ol üzme kendini. 😉

• 3ay

Sağol

Yükleniyor...