Kapat

Evlenmeden önce kız, erkeğin evine gidermi?

Arkadaşlar erkek arkadaşımla ciddi düşünüyoruz. Ama bizim eve gel diyo ( ailesi evdeyken) . birbirimizin ailesiyle tanisiyoruz. Sizce onlar istemeye gelmeden benim onlarin evine gitmem normalmi yoksa akrabaları beni isteme olduktan sonra mı tanımalı?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Er kişinin akılsızının huyu, yüzükle değişir. Önce yüzüğü tak, baktın huyda değişme yok, git kaynananın, akraba gününde göbek at.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Isteme olmadan sen onun ailesini tanisan iyi olur. Bakalim annesinden hoslanacak misin? Illa onlarin seni sevmesi degil, senin onlari sevmen daha onemli diye dusunuyorum. Tabiki yine de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Ya canım ailesiyle tanışdık. Biz İstanbul'da oturuyoruz ailesi memlekete gitti bugun geldiler onlara hosgeldine falan gitmem gerekirmi

• O zaman gitmene gerek yok

• Hosgeldine gitmene gerek yok. Ama tabiki ziyaretlerine gitmenden de birsey olmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Niye evleniyon yaa.. evlenme

0|0
    0|0
  • Git tabi ne olacak

0|0
    0|0
  • Bence biraz beklemekte fayda var isteme olsun sonra gidersiniz olası bir ayrılık durumunda dedikodu konusu olabilirsiniz çünkü

0|0
    0|0
  • Hep evlenmeden olmaz diyen kızlarla yattım buyuk konusmıcaksın

0|0
    0|0
  • yarın öbürgün bunu yüzüne vurmasınlar sakın. bence iş resmileştikten sonra senin ailenin bilgisi varken git

0|0
    0|0
  • İstedikten sonra gitsen daha dogru normalde kız evine gidilir kız görmeye ailesi seni merak ediyorsa kalkıp size gelmeliler öbür türlü yanlış

0|0
    0|0
  • yoo gidip tanışabilirsin bunda sakınca yok

0|0
    0|0
  • ailesi evdeyken git yanında birini götürerek
    yalnız gitme gittiğinde hayatının hatasına uğrayabilirsin

0|0
    0|0
  • Gitmemelisin bence ciddiyse madem önce istesin sonra gidersin

0|0
    0|0
  • Gelsin gelsin 😈😈😈

0|0
    0|0
  • kimler nerelere gidiyır bu devirde ohoooo

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Gidebilir.

0|0
    0|0
  • Ailesi varsa gidilir.

0|0
    0|0
  • Gidilir

0|0
    0|0
  • aile evdeyse git ama yinede yaninda biride gitsin senle ne olur olmaz bakarsin sana der ailem evde gel ama ailesi evde olmaz ya da acilen isleri cikar giderler. sen yinede kendini garantile bence😂

0|0
    0|0
  • Gitmez bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...