İstanbula gidexegim yalniz yasayan ve guvenli bir sekilde beni dort bes gece agirlayacak kac kisi var sitede?

gezmek tozmak takilmak salca olmak degil niyetim sadece bir kalacak yer vermeni rica etsem ve sana guven versem izin verirmiydin sende kalmama

Güncellemeler:
3ay bir kac saat uyucak yer istiyorum bunda ne kotuluk var baktin gozun tutmadi yollarsin belkide cok iyi arkadas oluruz gezmek isteyip maddi durumu olmayan birine kapini acicaksin bunun disinda hic bir sey talep etmiyor senden neden olmasin

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin kalmak istersen iş yerimde kalmana yardımcı olabilirim onda da yatacak yer yok ancak koltukları birleştirip uyuyabilirsin güven konusunda da sıkıntın olmaz öyle tenha bir yer değil insanlar gelip

1|0
    0|0
    • 3ay

cok tsk ederim iyi niyetli insanlarda varmis

• 3ay

Düşünürsen yardimci olurum

En İyi Kız Görüşü

• Kanka İstanbul'da olsam gel derdim xper kasışırdık ama tatildeyim...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Seni harcarlar.
    Genç kızsın, dikkatli olmalısın.
    Ben bile Erkek halimle hiç tanımadığım birinin evinde kalmam.
    Her türlü sapık-manyak mevcut memlekette.
    Şimdi artık erkek bebeklerin bile tecavüze uğradığı bir ülkede nefes alıyoruz.
    Tedbiri elden bırakmamak gerek.

http://i.makeagif.com/media/7-07-2015/AqpRf-.gif

1|0
    0|0
  • izmire gel

1|0
    0|0
  • Ayıpsın. KS üyelerine ücretsiz konaklama. Avrupa'dayım.

1|0
    0|0
  • Gel basimin uzerinde yerin war misafir aqirlamakta cokk mutlluluk duyarim hizmette de kusur olmaz asla

1|0
    0|0
  • yaşına ve duruşuna bağlı ilk izlenimine bağlı

1|0
    0|0
  • İstanbul'da kendine bile güvenme

1|0
    0|0
    • 3ay

insanlik oldumu o insan gelip sana guvenip sende kalirsa zaten sende ona guvebiirsin demek oluyo

• 3ay

İşte o yüzden diyorum güvenme diye, çünkü insanlık diye birşey kalmamış

• Adriana limanın aldatılıp, Rihanna'nın dövüldüğü bu dünyada seni harcalar Hatçe...😊

0|0
    1|0
  • vallah. burda herkes. seni 4 gun 5 gece. dikmek. icin evet der ama. sen. kanma. kimseye tanidik birine git

0|0
    0|0
    • 3ay

amacim sadece kalacak bir yer birinin kanepesibde uyumamla kimse kendinden bisey kaybetmez ayrica gunduz gece de sabaha kadar nerdeyse olmicam gunde bes saat uyusam iste dortten onbir ona kadar yeter bu saatler disinda gormez yuzumu

• 3ay

ben seni anliyorum. ya. benim. imkanim olsa. gel derim. evde annemle yadiyorum annem boyle bisey icin beni keser. he dukkanim var. orda. gel kal derim ama ods olmaz insallah. guvenilir. kalacka bir yer bulursun

• nolcak insalnlık hali. neden olmasın.

1|0
    0|2
  • bende evimde kalmana gerek yok ofisim ev gibi ofisimde kalıp yatabilirsin içinde tv buzdolapı internet doğalgaz duş herşey mevcut güven olunca herşey olur prenses yaz özelden istersen istanbulun göbeğinde ofisim

0|0
    0|0
  • vercegın guvenın derecesıne baglı

1|0
    0|0
  • bak sana napıcaz biliyon mu gelcem özel jeepimle alcam seni isteye gidicez orda ne kadar istersen kalcaz sonra da nereye dersen oraya gidicez kapişş

0|0
    0|0
    • 3ay

iste derken ozel jipim derken ben dalga gecmiyorum ciddi bsieyden bahsediyorum burda

• Gelirler şimdiii

1|0
    0|0
  • Gel bana takilalim

0|0
    0|1
  • İstanbul olması şart mı?

0|0
    0|0
  • K bkma ama ben kabul etmezdim kabul ederim. diyen bulursun ama sonu ne olur anladin sen.

0|0
    0|0
  • Bulamazsan yaz bana ;)

0|0
    0|0
  • Otele git. bana guvenme

0|0
    0|0
    • 3ay

para olmadigi icin otele gidemiyorum iste hem iyilik yapma firsati herkesin eline gecmez neden kimse world&travel olarak dusunemiuor bu kadar bagnazmi turk insani

• 3ay

Burada yalnız yaşayan çok var. Şansını dene

• Bir oda boş kalabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

tsk ederim

• 3ay

istanbulun neresi

• 3ay

Bakırköy osmaniye

• Kusura bakma izin vermezdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sonra haberini alırız doğrandı çöpe atıldı falan diye.

0|0
    1|0
  • Yok artık ya

0|0
    1|0
  • ohoo bu da enayi arıyo

0|0
    1|0
  • Gelir şimdi boş beleşçiler

0|0
    1|0
  • Guven oyle siteden verimez, hayır.