Tecavüzcü bir toplum olmanın en büyük suçlarından biri de bu dizi ve filmler değilmidir?

Tecavüzcü bir toplum olmanın en büyük suçlarından biri de bu dizi ve filmler değilmidir ???

Güncellemeler:
3ay Hayvanlara bile bunu yapan iğrenç insanlarla aynı dünyada yaşıyor olmak bile insanı çileden çıkarıyor.

1|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Diziler filmler bir çok yeni nesilde farklı havalar kattı, parkta oynayan çocuk nesli tükenmek üzere. Günümüz insanlarında Diziler ve filmlerde yaşanılan şeyler ister istemez karşımıza çıkıyor ve görüyoruz. Toplum bunu normal gibi karşılıyor. Çok yanlış bir durum, körelmiş düşünce yapılarının önüne geçilmeli. Güzel bir konuya değindin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O dizilerin Allah beIasını versin zaten..
    Sigarayı sansürlerler, ama herkes silahla biribirini takır takır vurur, öte yanda öpüşürler seviirler, kamera da açık açık çeker bunları..
    RTÜK senin ben mantığına turp sıkayım..
    Kör gözüne gözlüğün sapını sokayım RTÜK..

2|0
    0|0
  • Hayır! Tecavüzcü bir toplum olmanın en büyük suçlarından biri, insanların kendi yaptıkları kötülüklerin nedenlerini başka şeylerde aramaları. Örnek vereyim sana;

-Kadın açmasaydı tecavüze uğramazdı.
    -Şu diziden özendim
    -Dekolte giyersen tecavüz ederler

gibi, sen de bunu diyerek aslında suçluyu diziler gibi gösteriyorsun. Bu insanın doğası zaten insan kendinde değil başkalarında suç arar ve suç işlediğinde de başkalarından dolayı gibi gösterme çabasına girer. Bu yanlış, insan iradeli ve sağlam olacak, o diziyi izlemek senin elinde tıpkı tecavüz etmek gibi. Dizi değil, izleyen ve başka şeylere suç atan beyinler bizi bu hale getirdi zaten. Biz suçluyuz biz izledik biz yaptık kimse değil başka. Öncelikle bunu kabul edelim sonra da çaresini arayalım, yok dizi suçlu, yok kadın suçlu, yok kanunlar yeterli değil, bahane ararsan çok bulursun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadınları sürekli ezen dizilerimi savunuyosunn? Kurtlar vadisinide savunacaksın bana? Reyting amaçlı kullanılan insan topluluğuyuz ben izlemem sen izlemezsin ama bir çok işsiz bilinçsiz insanın beynine işler ! Ve cazip gelir. Mantıklı düşün bilinçli bir insan tecavüze kalkışmaz. Bilinçsiz insan dışı varlıkların haz aldıkları o dizi ve filmler.

• 3ay

Adamların çoğu dışarda anket yaptığımda dizilerden filmlerden tahrik olduğunu savunuyorlar? 100 kişiye sorduysam 90nı bunu dile getirdi? Anlıyormusunuz

• 3ay

Bahane, siz dizileri kaldırsanız bu sefer de başka bişey derler, eğer bu kadar basit ise dediğinize göre dizileri kaldıralım tecavüz %90 azalsın. Çözüm ortadaymış ya bak nasıl görememiş herkes yıllardır. :) güldürme beni.

• Ülkeleri bozan televizyon dediğimiz alettir siz farkında olmasanız da bir deneksiniz pc kullananlar ve tv izleyenler birer bir denek rolü görüyor ayrılık aldatma konulu diziler yayınlanırken o yıl ayrılma gibi olaylar fazla olmaktadır veya tecavüz hepsi birer beyin oyunudur aslında birilerinin kuklasisiniz.

1|0
    0|0
  • Elbette filmler ve diziler insanların bilinç altına öyle yerleşiyorki kötü ile iyiyi ayırd edemeyecek duruma geliyorlar.. filmlerde yapılan kötü sahneler iyiymiş gibi aşılanıyor insanlara...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|1
    0|0
  • Sanmıyorum, tecavüz falan psikolojik rahatsızlıkla alakalı, diziler falan normal insanların ahlaklarını bozuyor

1|1
    0|0
  • Öyle tabi
    Ama arz talep meselesi
    İnsanlar izlemeye devam ettikçe bu tarz diziler varlığını sürdürmeye devam edecek

1|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmasın ama dizi ve filmler kadar baskıcı aile rolü ve din de bir etken malum günümüzde bütün pislikler din örtüsünün altında işleniyor

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum, insanların midesizleşme ve cinsel yokluk çekme durumu tecavüzler dizilerde gerçek yaşamın tvye aktarılmış hali dışarı da ne ise tv ye aktarılıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Eskiye br dönün bakın evet sadece dizi ve film olmayabilir ama bunlardan doyan bir çok insan var

• 2016 dünya tecavüz suçu istatistiklerine bakarsanız
    Avrupa'nın ve Arap ülkelerinin Türkiye'den misliyle fazla olduğunu görürsünüz

0|0
    0|1
  • Kısmen.. Öncelikle günümüz kültür emperyalizmi bunu içten içe destekliyor.. Sonra kültürel mutasyon yenisi ve eskisinin karşımı.. Sosyolojik durumlar ve bunun bireyin içinde nasıl harmanladığı..

0|0
    0|0
  • Tecavüz vakaları her geçen gün azalıyor.

0|0
    0|0
  • tv ve sinemanın icat edilme sebebi bu zaten tamamen ahlaka yönelik saldırı ve savaş

0|0
    0|0
  • Ironi yapıyor heralde kendisi de çok iyi sahnelerde oynamıyor yani :) ama sözlere katılıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklı

1|1
    0|0
  • Doğru bununda etkisi var

1|0
    0|0
  • En kötüsü de bunu bize aşılarken milyonlar kazınıyorlar...

1|0
    0|0
  • Görsel nerden alıntı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...