Arkadaslar ingilterede yasiyorum ama isim icin turkiye gelmsem oranin duzenine ayak uydurabilirmiyim?

ben cocukken yerlestim londraya ailemle birlikde. guzel bir hayat surduruyorum bazen diyorum turkiyede kalsaydim nasil olurdu. turkiyeyi seviyorum ama cogu sartlar burda daha iyi. insana deger veriyorlar ve ozgur ulke. sizce universitemi bitirdikden sonra mimari meslegime turkiyede devam etsem alisabilirmiyim oranin duzenine?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gel gel biz çok eğleniyoruz burada memleketçe..

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Alışma sorunu çekersin gelme

0|0
    0|0
  • bir sure zorlayacağım kesin insaniz neticede yaşadığımız ortamı değiştirmek zor gelecektir ama ülkeni insanini seviyorsan bidaha gitmek istemeyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ya bırak. Kal işte orada. Belanı mı geziyorsun diye sorarlar adama. Mucizeleri seviyorsan gel ama. Çünkü burada mucizelerle yaşıyoruz.

0|1
    0|0
  • nereye geleceğine bağlı rahatlık bakımından İzmir de kalırsan yarı çıplak gezersin
    Ankara muhafazakardır İstanbul belli başlı yerler az yarı çıplakdır eskişehir öğrenci yeridir yani yerine göre

0|0
    0|0
  • Ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Çok zor.

0|0
    0|0
  • Zor...

0|0
    0|0
  • Valla sana inanamadım türkiye ye gelecen londradan bide ben olsam gelmezdim heleki bu dönemde gelme derim.

0|0
    0|0
  • Deli mi zikti mk. Biz buradan kacmaya bakiyoz kiz gelmeye calisiyor...

0|0
    0|0
  • gelme buralar karışık

0|0
    0|0
  • Türkiye ye ayak uydurmakta sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben senim yerinde olsam adını bile anmam geleyimmi diye sorman haya takıl kafana göre orda hayatına devam et hiç bir halt yok burda

0|0
    0|0
  • Ayrıntıyı okumadım bile. Manyak mısın?

0|0
    0|0
  • burda herşey çok kötü kimse işini yapmayıp para kazanıyor gelme

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Alisamazsin, ingilterede kal bence.

0|0
    0|0
  • Gayet iyi alışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...