Eşini çok seven adam kendine asılan çok güzel kıza karşılık verir mi?

Verir mi sizce?

14|29
638|751

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekse verir adamsa vermez

33|6
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya yeter sormayın şu soruları artık bu sitede!!!

Neden biliyor musun?
    Çünkü zaten burdakilerin çoğu ş*refsiz, kalleş! Burdan nasıl doğru dürüst istatistik çıkartabilirsinki! resmen lağımda kirlileri-temizleri ayırmaya çalışıyorsun!

Burdaki cevaplara -olumlu da dahil- inanmayın!
    Gözlerine bakın sadece sevdiğiniz adamın.. samimiyet akıyor mu? tamam o zaman bitti.

8|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 750

• Başkalarını bilemem de benim midem bulanır.. Evli olduğum halde bana asılan kızı görsem kusasım gelir...
    İstiyorsa dünyanın en güzel kızı olsun...

11|0
    0|1
  • "Hayır" diyebilmesi için eşini çok sevmesi yeterli değildir. Aynı zamanda eşine ve ilişkisine, en önemlisi de önce kendisine saygı duyması, değer vermesi önemlidir. Bir tek "kendisine asılması ve çok güzel bir kız olması" karşılık verebilmek için bir kıstas olamaz. "Evet" diyebilmesi için çok daha özel ve önemli şeyler olmalı.

4|0
    0|0
  • Zamanında yaşadık.. Kocasının ihmal ettiği bir arkadaş bana yalvarmıştı ''Ne olur bir gece olsun bana kadınlığımı yaşat.''diye.. Ama olmuyor ne yazık ki.. Ancak evde ki hanımdan bir şey yoksa belki.

3|5
    3|1
    • 3ay

oha amca senin bu sitede ne işin var emekli maaşını alıp geçim sıkıntısıyla ugrassana :D

• 3ay

tamam senin dedgn olsun ne diyim

• 3ay

Amca sen neymişin beaa? 😄

• Eşini çok seven adam kendisine asılan çok güzel kızı önce ikaz eder. Olmuyor ve devam ediyorsa diliyle döver. Hala akıllanmıyor ise beş kardeşle anlık bir tanışma yaşatır.

5|0
    0|0
  • Aslinda erkek bu tur olaylara esini seviyorsa duygusal bakmaz. Kizlarin yanilgisi , seven erkegin sevismeyecegi yonunde. Monogami bir cok ailde yadal olarak devam etsede gercekte bir cok kacamaklar soz konusu.

Amerika’da yapılan araştırmaya göre erkeklerin yüzde 70’i, kadınların ise yüzde 40’ı evlilik dışı kaçamak yapıyormuş. Siz o yüzde 70’i yüzde 90, yüzde 40’ı da yüzde 50-60 yapin bencede.

Demem o ki kacamaklari ask ve sevgi hususlari ile degerlendirmemek gerek. Gencler onceliginiz sizi yurekten sevdiginize inandiginiz insanlari bulmaniz ve onlara sahip cikmaniz olmalidir. Zira erkekte kadinda tek eslilige uygun dizayn edilmemistir.

1|1
    0|0
  • gönül kapısını kilitleyip anahtarını yarine veren kişi, hiçbir güzelliğe aldanmaz. eğer kapıyı kilitlemeden anahtarı vermişse sıkıntı. ama mutlak bir gün yakalanır bu her 2 taraf içinde böyle. ama genelde çiftler affediyor ve kaldıkları yerden devam ettiklerini sanıyorlar oysaki KANDIKLARI YERDEN DEVAM EDİYORLAR...

6|0
    0|0
  • Bu durum benim başıma geldi, üstelik evli değilim ve sevgilim uzakta olmasına rağmen karşılık vermedim. Versemiydim dedim içimden belki ama eğlenmek ve kendimi şımartmak için şaka maksatlı.. Ve bir kaç saniye kadar. Her insan arzulanmak ister biraz ve bu durum iyi hissettirir. O kişi sayesinde kız arkadaşıma daha fazla ilgi gösterdim hatta. :)

5|1
    0|0
  • Karımı çok seviyorsam gerçekten aşık olarak evlenmişsem karşılık vermem. Tabi her erkek bir değil mesela ben sosyal medya kullanmayan biriyim (instagram-twit vs) hayatımda tek bir kişi olsun düşüncesindeyim.

7|0
    0|0
  • Kişiliksizse verir.
    Kişilikliyse vermez.

5|0
    0|0
  • evli adamn esini sevmesni brak görücü usulu ble evlense böyle bsey yapması karakterszlktr. karakteri düzgünse sevmesnede gerek yok karslk vermez

6|0
    0|0
  • Vermez ben sevgilime aldatmış gibi hissettigim için çok açık saçık giyinen bir kız gelince kaldirimda karşıdan sırf şeytana uyup kesmiyim diye sokakda başını yere eğen adamın

6|1
    0|0
  • Verir. İşaret parmağındaki yüzüğünü göstererek 😎😎😎😎😎😎

6|0
    0|0
  • Eşini çok seven adam zaten kadın olarak bir tek onu görür , onun ötesinde nefes alan hiç bir canlıyı cinsiyet ayrımına sokmaz ve o gözle bakmaz. Tutkusuda arzusuda sadece onadır.

4|0
    0|0
  • İşim olmaz. Eşimden başkasını gözüm görmez !

2|0
    0|0
  • Benim bağlayan engelleyen bir şey olmamasına rağmen vermiyorum, bağlıyken hiç vereceğimide sanmam

3|0
    0|0
  • hayır. mesela ben asla ama asla yapmam. yapmadımda. sevgilimi çok seviyorum yolda bile etrafa bakmadan yürümeye alıstırdım kendimi

4|0
    0|0
  • Adamina gore degisir dicemde oyle bisey yok. Eşini sevsin veya sevmesin bu karaktersizliktir. Adam sinifina giremezler.

3|0
    0|0
  • Karsilik veriyorsa zaten "sevmiyordur", seviyorsa karsilik vermez... Aldatmak insanliktan cikmis mahluklarin isidir...

2|0
    0|0
  • Karakter meselesi, ahlak meselesi Dünyanın en güzel kadını ve sahiplenen kadınlada evli olsa kişiliği gereği karşılık verir ama Ahlaken karakteri sağlam bir insan ise eşi ile sorunlar yaşasa da yüz vermez

1|0
    0|0
  • tamamen karakter meselesi
    ikidakakda eşini satan erkekte olur dünya güzeli olsada karşılık vermeyecek te olan olur ama çoğunluk verir

1|0
    0|0
  • Hemen de herkes Nasıl da düzgün erkek safında toplanıyor. Verir hem de her türlü verir. Vermese bile verdiğini düşünerek verir. Burada duyar yapmanın gereği yok. Ayrıca bu eşini sevmekle sevmemekle de ilgili değildir. Aksini iddia eden erkek sadece duyar yapıyordur başka bir şey değil.

1|1
    1|0
    • 3ay

Sadece karakter ahlak meselesi gerisi faso fiso!

• 3ay

@ObSeSsioN - bunun Kuran'da da örneği var. Ama Kuran'dan örnek vermek bir tek onu herkesten çok anladığını iddia edenlere kaldığı için söylenemiyor. Ayrıca, bir erkeğin bir kadınla ilgilenmesini sadece güzelliğe indirgemek de olmaz. Bazen karınız güzel olabilir ama ilgilendiğini güzellik dışında başka bir şeydir. Erkekleri güzellik karşısında araba farı yemiş tavşan sanmak yanlıştır. Bazı hatta çoğu erkek güzellik peşinde koşabilir ama bazıları bambaşka şeylerin farkına varmıştır. Yani ilgilenmek bambaşka bir şeydir. Keşke herşey güzellik kadar kolay çözülse.

• 3ay

Bir de şu var. Eşini çok seven bir Ada'm "asılan" bir başka kadın. Bu şartlar altında ilgi göstermez bence. Yani ben olsam göstermem neden? Askıntı bir tiple işim olmaz.

• Sevdiği kızı güzelliği için sevdiyse ve karşılaştığı daha güzel başka bayanlara karşılık verebilir, hele birde karşılık da veriyorlarsa.

1|0
    2|0
  • Vermedim, birşeyim eksilmedi.

5|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl oldu?

• 3ay

Bir arkadaşımın yılbaşı partisine davet edilmiştim, orada tanıştığım bu kız bana çok bariz biçimde asılma başladı. Parti sahibi arkadaşım bile beni teşvik etmişti içeride gereğini yap anlamında. Kız ile konuşma içeriği cinselliğe kadar varınca bir beraberliğim olduğunu söyledim. Kız o denli cüretkardı ki "şuan yanında değil ama ne olacak ki" demişti. "Konu yanımda olması ya da olmaması değil benim şahsım ve değerlerim ile ilgili" demiştim. Gözümün içine baka baka bir arkadaşım ile başka bir odada beraber olmuştu sırf beni kıskandırmak ya da gaza getirmek için aklı sıra. Yanıma geri geldiğinde "ateşin söndüyse normal biçimde konuşabiliriz" demiştim, bozulmuştu.

• Karaktersiz ise ve iradesiz ise verir ki bu seferde o insandan uzak durmak için en iyi zamandır bence çünkü karısına yapılan karaktersizliği sonuçta o kızada yapabilir kız kendini ucuzlaştırır bence bu durumda gereksiz

1|0
    0|0
  • hayır vermemeli :) ben kendi açımdan söyleyim 6 yıl platonik kaldığım biri vardı sırf aşkıma ayıp olmasın diye başka kızların suratına dahi bakmadım :)

4|0
    0|0
  • imanlı bir eş aldatmaz ya da kendini bilen bir eş bunu yapmaz ama dünya zevkleri ile yaşayan insanlar geleceği düşünmez

3|0
    1|0
  • Ben kesinlikle vermem. Zannımca en yaşlı üye benim gibi geliyor. Eşim 36 yıllık ilk günkü gibi severim onu, ve aşığım eşime. Onun üzülmesine dayanamam. Malesef şimdiki evlilikler pazara kadar, bizimkiler ise mezara kadar.

4|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle, çoğu insan nankör, sadakatsiz oldu. Bu arada 72 yaşında bir amca var sitede yine gençsiniz. :p

• 3ay

Maşallah, Allah sağlıklı, mutlu, uzun ömürler nasip etsin. Konuda erkekler denmiş ama bu haltı yiyecek bayanlar da var. Bu aslında sadakatsizliği de değil, aşkı, sevgiyi, güzelliği bilmeyen kirli kalplerin, sadece cinsi duygularını hayvani şekilde tatmin etmeye çalıştığını gösteriyor.

• 3ay

@VoynukReis evet ve yorumlara bakarsak bu sitede de öyle insanlar çok.

• direkt seks ise kızı orada götürür bir daha karsılazmaz sormaz ama gönül ise yok kakara kikiri takılır. orda biter yüzde99 aldatır cok sükür yüzde 1 kısma giriyorum :-)

1|0
    1|0
  • O adam benim gençler. Ve o kıza hiç aldırmadım bile

1|0
    0|0
  • Eşine sadık birisi; namaza nasıl duruyorsa etrafına bakmadan, soyutlanıp sadece huşu ile Yaradan'a sığınarak; eşini de dosdoğru, sadece ona ait olup sadece onu huzurla isteyerek sevmeli, sadakat da bu değil midir zaten...

2|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    720

Kızlar Ne Diyor 637

• A. ina bile koyar 😂

2|5
    4|0
  • Eşini çok sevmesi elbette önemli ama asıl önemli olan erkeğin adam olması. Yoksa evli erkek, karısından daha çirkin kadınlara bile gözünü kaydırabilir, ille de aldattığı kadın çok güzel olmak zorunda değil. Güzellikle ilgili bir durum değil bence. Adamlık meselesi.

2|0
    0|0
  • Erkekler ne yazık ki aşkı ve cinselliği ayrı kefeye koyabiliyor...
    Başka kadınlarla yatmasını ihanet olarak görmeyebiliyor...

1|0
    0|0
  • Ya bu soru çok genel bir soru olmuş. Şimdi kimisi çok sevsede o fermarın altındakine söz geçiremediği için aldatıyo ama kimiside tek kadına ait olmayı çok sevmeye bağlıyor. Bu kadınlardada var. Aslında bu bir ilişkiden ne beklediğinle alakalı. Şimdi sen karını iri kalçaları için daha çok seversen daha iri kalçalı bir kız görünce ister istemez onuda seversin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sn baştan kabullenmişsin durumu ablacim. söz gecirememe gibi birşey yok. asirisi zaten hastalıktır.

• 3ay

@romeoalfonso benim birşey kabul ettiğim yok abicim yazıyı birde tersten oku demek istediğimi anlamamışsın

• Karşılık verir evet. Beni sevdiğine inandığım bir erkek arkadaşım vardı güveniyordum. Ama telefonunu karıştırdığımda gördüm ki kızın biri buna çok samimi cümleler kurmuş. Aşkım demiş, seni seviyorum demiş. Sözde arkadaşlar ama böyle kardeşim muhabbetler de etmişler. Sanıyordum ki benim sevgilim uzak durur, mesafesini korur.. Ama o kızla buluşup benden saklamış.

1|0
    0|0
  • Benim çevremdeki hiç bir "adam" şu zaman kadar böyle bir şeye karşılık vermedi. Allah öbür türlüsüyle karşılaştırmasın.

0|1
    1|0
  • Seven bir adamın gözü sevdiğinden başkasını görmez. Adam gibi adam sevdim mi cidden ölümüne sever çünkü yalanı olmaz. ne ondan başkasına bakar nede bir başkası onun umrunda olur sadece sevdiğine bağlı olur bir adam. ama erkek demiyorum farkettiysen çünkü erkek olmakla adam olmak aynı şey değil erkek dediğin bel altında araken aşkı adam dediğin kalbinle ilgilenir :)

0|0
    0|0
  • Kime göre neye göre çok seven?
    Ülkede her zümreden metres kavramını normalleştirmiş o kadar çok adam var ki.
    Başkalarıyla takılır, yatar kalkar ama sorsan sevgilisini veya karısını çok seviyordur mesela, onlar eğlencelik küçük kaçamaklardır, hoş görülmelidir.

Onun için sevgiden önce zihniyete bakmak lazımdır.

0|0
    0|0
  • Bence karisina gore değişir karisini cok sevmesi farkli bişey kadinin ona tavırlari farkli yani eve geldiginde kapiyi bes karis suratla adama acip ilgi gostermiyorsa erkekte aldatir kizin guzel olup olmamasi onemli degil :D ama hersey iyiyse bence bakmaz umursamaz en guzelini karisi olarak gorur diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Hayir vermemeli ister karisisindaki dunyanin en guzel kadini olaunbyinede oyle bibhataya dusmemeli erkek

0|0
    0|0
  • Gercekten seven ADAM bunu yapmaz. Eger yaparsa zaten adam degildir ve sevgisinin gercek olmadigi anlasilir.

1|0
    0|0
  • İşte o adam o saatten sonra benim adamım degildir. Benim dedigim adam başkasına biranlok dahi olsa ait olmuşsa o adamdan da seven yanlarımdan da giderim. Sadakat yoksa sevgide yok olsun.

1|0
    0|0
  • Maalesef verir. Ama şiddetle de inkar eder. Bak bu bana böyle davranıyor ama ben yüz vermiyorum demesi aslında vermek istediği tepkidir (ve size söylediği de budur.). ama bu tepkinin tam tersini vermiştir.

0|0
    0|0
  • Gerçekten eşini seviyorsa ihtiyaç duymaz

1|0
    0|0
  • O işler yoruma kalmıyor pek ya. Çünkü eşiyle olan arasındaki bağ zayıfsa büyük ihtimal o adam diğer kadına gider. Adamlık veya adam değil sıfatları bana biraz saçma geliyor. Gönül bu veya bir arzu. Kimse engel olamaz. Hangimiz mükemmeliz? Veya burada giderse adam değildir diyenler çok mu şerefli? Kimseyi yargılamak doğru değil.

0|1
    0|0
  • vermez herhalde vermemeli 😊ya Allah aşkına erkeklerden bahsediyoruz kandırmayalım kendimiz sonra deyi verir aşkım çok sarhoştum sen sandım 😄

4|0
    0|0
  • Bilmiyorum... Erkeklerden bir insan evladi bana yazsa ya bir sey soracagim... Cok derdim var cok.. :D

0|1
    0|0
  • asıl karşılık verirse olmaz karşılık verirse karaktersizdir ve her gün eve gittiğinde piskin piskin birşey olmamaış gibi davranıyodur. böyle bir adamla olmak istemezsin.

0|0
    0|0
  • vermez tabikide. oyle biseyi yapiyosa askindan suphe duyarim ben o insanin. seven insana sevdigi yeter baska kizlara ihtiyac duymamali.

0|0
    0|0
  • Eline bile verir canım. Erkek dediğin kuşu yabani, adam dediğin kuşnu evcilleştirebilmiş XY seri üretim kodlu canlısına denir...

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi, şerefli bir erkek vermez. Namus sadece kadın için geçerli bir kavram değildir, namusuz erkeklerimiz de bolca mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Evet verebilir ne kadar severse sevsin karşındaki bir erkek engelleyemediği şeyler var yaratılıştan.. onlar kadınlardan farklılar konu oraya gelince hep acabalılar

0|0
    0|0
  • Yapan adamın değil o asılan kadının karakterinden şüphe ederim adam hem evli hemde gidip adama sulancak.

0|0
    0|0
  • Aşk kırmızı filmini izleyin ve cevabı oradadır aslında benim çok çok sonradan farkedip defalarca izlediğim bir filmdir ve sonu çok saçmadır aslında adamın dünyalara güzeli karısı olmasına rağmen gider bir başka kadına herkes gider her erkek er ya da geç gider cinsellik çeldirici olabiliyor ya da cezbedici.

0|0
    0|0
  • Ya rahat birakin su evli adamlari ya

2|2
    0|0
  • Zamanla vericek karşılık aldatanlar sevmeyerek mi aldatıyor saniyorsun heycana kapılıyorlar tatlı gelemeye başlıyor onlar için çekici geliyor.
    Seven insan peşine asılan kızı s*kt*r etmesini bilecek bilecekki o kız ona asılmayı geç geçtiği yerden bile geçemicek.
    Bazı erkeklerde şöyle mantik vereni s*kec*ks*n böyle olan kişler seni sevsede yapar.

1|0
    0|0
  • Verir.. diyecek ne var ki, hepimiz böyle şeyler yaşayacağımızı bilerek giriyoruz bu işlere..

2|0
    0|0
  • Tabiki de verir. Nefes alsın yeterciler dolu etraf...

2|1
    0|1
  • Karşılık vermez, adamsa tabi...

1|0
    1|0
  • Gerçek seven insan yapmaz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    607
Yükleniyor...