Okulda kavga etmekten korkuyorum (biraz uzun ama lütfen yardımcı olun ) ?

Hayatım boyunca hiç kavga etmedim laf dalaşına bile girmemeye çalışıyorum. Okulumda aramızda bir husumet olan kız var geçen sene ona ters baktım diye düşmanı belledi beni ki ters bakmamın haklı bir sebebi vardı. Çevresi çok geniş bu kızın olay olduğu zaman haber vermese bile direkt arkadaşları toplanıyor sınıfa ya da olay yerine yakında olan liselerdeki insanlarıda tanıyor baya var yani çevresi ve buna güveniyor zaten mevzu olduğunda direkt tüm okul arkamda lan benim diyip girişiyor. Benlede çok uğraşıyor sürekli laf atıyor bende ona karşılık veriyim de kavga çıksın diye ama ben susmayı tercih ediyorum bu senede aynı sınıftayız bölümlerimiz aynı. Ben artık susmak istemiyorum ama karşılık verirsem herşey olabilir tuvalette sıkıştırabilirler herkesin içinde rezil edebilirler benimde çok arkadaşım yok tek bir tane var o da çok belalı bir tip zaten tek telefonuna bakar ayrıca annemde çok fenadır bu konularda ama hem yaşım gereği annemi mevzuya katmak komik olucağı için istemiyorum ama hemde bunların ağızlarının payını vermek istiyorum. Ne yapıcam arkadaşlar bu özgüvensizliği nasıl üstümden atıcam lütfen akıl verin?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim okuldada Kürtler var senin düşmanların gibi arkadaşları var çevreleri var bizede bulaşıyorlar bizde karşılık vermiyoruz ama biz çocuğu biyerde kıstırıp dövmüştük sonra olaylar oldu bizde dayak yedik ama kantinde büyük olay yaptık 2-3 kişiydik ama dişli çıktık hani o günden sonra daha takışmadılar çünkü bizde dişliydik anladın mı eğer yanında sana destek çıkacak 3-4 arkadasın varsa dişini göstermeni tavsiye ederim ama dayak yemeğinegöze almalısın eğer destekçilerin yoksa hiç bulaşma derim mezun olmayı bekle bence hiç gerek yok bulaşmaya mezun olmayı bekle mezun olduğun gün tek kıstırıp ağzını yüzünü dağıt 😂😊😋😯 benim görüşüm budur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Altda kaldıkca dahada ezer canım ezdirme kendini

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kavga etmeye değmez birşey der yaparsa karşılığını ver sadece muhatap olma ama kavgaya çekemesin seni istediği o dur zaten

1|0
    0|0
  • Bir yerden muşta bul, bir daha üzerine gelirse çaktırmadan takıp suratına zbam diye oturt.

0|1
    0|0
  • Özet olarak bu liseli kızı ene kendi yaşlarında (15-16) belalı bir kız sıkıştırıyor buda taktik istiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

19 yaşındayım lise son sınıfım 1 sene geç yazıldım. Xper kasmak yerine insanların sorunlarına yardımcı olsaydınız burası çok daha verimli bir portal olurdu.

• 3ay

Neyse uzatmaya gerek yok. İyi günler size

• 3ay

ben okudum

• O zaman kavga etmeyeceksin

0|0
    0|0
  • kavga etme sende

0|0
    0|0
  • Ergenekon destanı yazsaydın kanka

0|0
    0|1
  • Yapıştır ağzını ortasına bir tane bak bakim sana yaklaşabilirim mu

0|0
    0|0
  • Sen böyle devam edersen çok üstüne gelir cesaretiyle yaşamayan esareti ile ölür. Eğer bir daha dalaşırsa atarı koy bir daha sana bulaşamaz teke tek gel dersin arkadaşlarını falan da toplarsa biraz hırpalanırsın ama böyle yaşamak dan kurtulursun özgüven de gelir korkma sen camdan değilsin.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hofff dal gitsin

0|1
    0|0
  • Evet bir ergen liselinin dramını dinlemekteyiz anlat canım dinliyoruz biz

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu dram falan değil bunların saçmalığın daniskası olduğunu bende biliyorum ileride onların yaptıklarına ve yaptıklarımıza gülüceğimide biliyorum ama şu an bu kadar baskı altındayken yaşım ve hayatım gereği bunlarla meşgul olduğum için otomatikmen sorunum bu oluyor her ne kadar saçma olsa bile.

Yükleniyor...