Neden insanların bir çoğu karşısındakilerin kusurlarıyla dalga geçmekten zevk alıyor?

Birisi şişmansa ya da zayıfsa ya da vücudunda veya konuşmasında bir kusur varsa bu onla dalga geçmek gerektiği anlamına mi geliyor? Acaba sen (dalga geçenler) kusursuz musun? Neden insanların bir çoğu karşısındakilerin kusurlarıyla dalga geçmekten zevk alıyor ?

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık, dış görünüş gibi konularla asla dalga geçilmemelidir. Unutmayın ki her sağlam kişi engelli adayıdır. Bugün dibinizin düştüğü kişi de yarın yüzüne bile bakamayacağınız bir vaziyete düşebilir. Ve tombul kişiler daha samimi geliyor bana, seviyorum öyle insanları. İnsanları karakterleriyle yargılayın illaki bir şey yapmak istiyorsanız. Karakteri bozuk kişilerle uğraşın, fiziği değil.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Allah'ın yaratma sanatı ile dalga geçtiğinin farkında mısın diye sorunca da Allah'ı ne karıştırıyorsun diye ana avrat düz gidiyorlar.

3|0
    0|0
  • kimseyle dalga geçmedim
    ben kendimle dalga geçerim sadece kimseye fırsat vermeden:)

1|0
    0|0
  • Karaktersizlikten

1|0
    0|0
  • Ben. Zevk alıyorum milleti bilmem

0|0
    2|0
  • Akılları kusurlu cunku onların en kötüsü dahası aşk evliliği mamulu olmadıklarından kalplerıde kusurlu

1|0
    0|0
  • İnsan demek onlara günah.

1|0
    0|0
  • zaten bir insan bir ortamda başkasından dalga geçiyorsa kendi kusurlarından çekindiği için ve onların diğerleri tarafından görünmemesi için ilgiyi başka bşir insanın kusuruna çekşyor.

1|0
    0|0
  • Kendi kusurlarını saklamak için

1|0
    0|0
  • insan çöp olursa içi içinde ki çöpü kimse çıkaramaz

1|0
    0|0
  • ben pisligim galiba 😔😫

0|0
    1|0
  • egolarını doyuruyorlar

1|0
    0|0
  • aynen hasret kaldık yüreği güzel insanlara...

1|0
    0|0
  • Elhamdulillah bizimde kusurlarımız var. Ego sahibi değiliz. Biz insanları kusurlarıylada severiz.

1|0
    0|0
  • Eğlenceli cunku ahsjdfds

0|0
    4|1
  • bariz. Kendi kusurlarını ört bas etmek için.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi kusurlarını görse, başkalarınınkini bulmaya vakti kalmaz.

0|0
    0|0
  • Elif'im Seni Seviyorum

0|0
    0|0
  • Kusursuzsam belki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu düşünmen bile bir kusur

• 3ay

Bu arada bunu yapmak psikolojik bir hastalıktır kusursuzlukla alakası yok yani dünyanın en çirkin insanıfa bunu yapabilrir

• Şişkosun anlaşılan

0|0
    0|1
  • Insanlar kötü çünkü

0|0
    0|0
  • Çünkü kötü bir insanım hahaha 😈

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Eger yakınımsa ve yanımızda yabancı yoksa ve niyeti ezmek degilse sıkıntı yok güler geçerim. Ama. ezmek amaçlıysa aynısını yaparım ona ve üzerim kimse kimseyi ezemez yanımda. Başkasına da tahammül edemiyorum

1|0
    0|0
  • insanlar birisinin bir yerine karşı zaafı olduğu anladıkları zaman özellikle onun üstüne giderler. mesela bir sınıfta arkadaş gurubu arasında ayıplı karı kız muhabbeti dönüyorsa ve bu sırada aralarından biri sohbetiniz hoşuma gitmiyor diyerek başka yere gidiyorsa. o çocuğun bu sohbetlerden hoşlanmadığı bilinir ve daha çok üzerine gidilir. "hey rahip sen kızlara bakmıyordun di mi hehehe" şişt imam şu resme bak çıplak kadın nasıl ama falan" bu dalga geçme liseye kadardır ondan sonra çocukluktan çıkılır. kimseyle dalga geçilmez.

1|0
    0|0
  • kalbi beyni kara insanlar bide bunlar cok cahil olurlar bir bokdan anlamazlar ama herseyi bildim havasındandır ailesi çok şımartmıştır komik olmak için her bir boku yerler oldum sanarlar ama çevresi onu şebek olarak nitelendirir suratlarına... yapasım gelir Gereksizdir onlara gülenlerde aynı katagoride :)))) Ciddiye alınmaması gelir cvpda verilmemesi çünkü unutmamanız gereken siz ondan çok daha önemli ve karakterli bir insansınız cevrenizdede gecerli bu:))

1|0
    0|0
  • başkalarının kusurları onların egosunu yükseltiyor

1|0
    0|0
  • Bakiyor dikkat çekinmiyor en iyisi karsimdakini asagiliyim diyor sanirim

2|0
    0|0
  • Ellerine ne geçiyorsa

1|0
    0|0
  • Çok doğru

1|0
    0|0
  • Kimsenin fiziksel özelliğiyle, kusuruyla dalga geçmem..

1|0
    0|0
  • Kendi kusurlarını örtmek için başkalarına saldıran aciz tipler 😒

1|0
    0|0
  • karaktersiz oldukları için

1|0
    0|0
  • Herkes ego kasmak peşinde

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Kalbimiz çirkin olacağına yüzümüz çirkin olsun.

1|0
    0|0
  • Çünkü onlar aptal. Kendilerini kaf dağında gören benciller

1|0
    0|0
  • Sadistlik..

1|0
    0|0
  • şerefsizlikten

1|0
    0|0
Yükleniyor...