Kardeşim beni çok sinirlendiriyor?

Aramızda 10 yaş var iyi bişeyde söylesem kötü bişeyde söylesem ağlama taklidi yapıyor. Ve babam sürekli o kücük deyip haklı çıkarıyor. Annem ne hissettiğimi anlıyor ama alttan al diyor. Ben kardeşimi bir kere bile kıskanmadım o beni annemden babamdan çok fazla kıskanıyor. Küçücük çocuk bana emir veriyor evde kimsenin sesi çıkmıyor ama ben bişey deyince yer yerinden oynuyor. Sinirden dolayı bazı hastalık anlamında küçük rahatsızlıklar baş göstermeye başladı. Artık sabrımın taştığını hissediyorum. Nasıl davranmam gerekiyor?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bulunduğunuz o bölgelere kamera koy. senin söylediklerini babam da izlesin o zaman hak verir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kamera koymama gerek yok zaten gözlerinin önünde oluyor herşey

• 3ay

benimde bir erkek kardeşim var ve bazen babamında anneminde sözünü dinlemez. böyle durumlarda babam beni çağırıp kardeşimle konuşmamaı ister. çünkü kardeşim beni sever, sayar, saygı duyar ve sözümü dinler. benimse tam tersi. çünkü ben ona bebekliğinden beri sahip çıktım sevdim oynadım bir kez bile bağırmadım onu ben yetiştirdim. kardeşinin seni sevmesini sağla.

• 3ay

5 yaşındaki bir çocuğun oyundan başka bir sorunu varmıdır suç onunda değil sürekli böyle büyüttüler o da çocuk olduğu için herseyi yapabilecegini düşünüyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapıştır ağzının ortasına bir tane sonra onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • dövv

0|0
    0|0
  • Kardeşimizin haksız çıkartmanın bir yoluna bakmalısınız.

0|0
    0|0
  • Alttan almaya devam et küçük daha o ☺

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim sinirden kendimi yememem içinde bisey onerirsen 😀

• 3ay

Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...