Gossapp ; haberleşme , dedikodu uygulamam tutar mı?

Eskiden herkes birbirini tanır , evden eve pencereden dışarıya böyle bağıra bağıra konuşurduk. Balkondan balkona konuşmalar, uzaktakine bağırmalar vs. Şimdilerde teknoloji ile bir çok iletişim kanalları gelişmesiyle bu eskiye ait davranışlar teknolojik hale gelmeye başladı.

Bu sebepten dolayı bir uygulama yazdırmaya karar verdim.

Playstore da yer alan Gossapp , benim yazdırdığım bir uygulama , teknolojik bir mahalli konuşma uygulaması olarak yardımcı oluyor. Gossapp’in amacı bulunduğunuz konumda belirli alan içerisinde, bildirim yapmak veya bildirimleri alarak iletişime geçmek.

Mahalle , okul , iş , yazlık uzun süre vakit geçirdiğiniz ama bazı sebeplerden dolayı dışarda olup bitenlerden haber olamadığınız yerlerden bildirim alma , haber alma , dedikodu yapma , alış veriş yapma gibi kolaylıkları sağlayacak. Bir dedikodu, etkinlik gibi toplu haberleşme cihazı gibi teknolojik bir uygulama.

Örneğin bir işletmeniz var. İşletmenizde yeni bir şey olduğunda indirim vs. olduğunda kapıya pencereye kağıt asarsınız veya branda yaptırırsınız. Bu işlemi Gossapp ile teknolojik yapmış oluyorsunuz. Uygulamayı kullananlar, o alan içinde sizin bildirimini yaptığınız iletiyi görebiliyor ve cevaplayabiliyor.

İşte şu ürün bu kadar indirim oldu fiyatı bu dediğinizde, ona yakın kişilere bildirim gidiyor. Eğer ben uzakta da buna ulaşmak isterim dersen kayıtlı alanlara ekleyerek uzakta da yine takip etme imkanın oluyor.

Aynı şekilde sizlerde bildirim yaparak insanlara haber verebilirsiniz. Satılık bisikletim var almak isteyen iletişime geçsin bakkalın olduğu binadayım diye bir bildirim ile de insanları haberdar edebilirsiniz.

Uygulamayı google play den ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

(Gossapp yazınca uygulamanın logosu ; mavi arka plan pembe konum logosu görebilirsiniz.)

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...