Erkekler neden böyle?

Kıza öküz gibi bakıyorlar sonra açık giyindi diye bahane üretiyorlar
Başımızı kapatsak bile dik dik bakıyorsunuz hatta internette "türbanlı" diye aklınızdaki fantezileri yazıyorsunuz. Açık olsak bir türlü , kapalı olsak bir türlü

Bazı erkeklerin eşeğe bile hallendiği bilinen bir şey. Özet olarak erkek her şeye bakabilir burada suç tamamen kafası bel altı çalışmaya programlı erkeğe aittir

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• aklıyla penisini karıştırıyor. bu yüzden böyleler

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkek işte hamurunda var :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İğrendiğim hemcinsimdir. Kendimden ayrı tutarım, onlar için ayri bir tür, cins falan bulunması gerekir. Abazanlar iyi bir isim. Bir keresinde durakta bekliyorum, sol taraftan da bir kız geliyor. Diz üstü etek giymiş, dedim utanır falan bakmıyım. Kafamı diğer tarafa çevirdim. Sonra otobüs geldi. Kız otobüse doğru yürürken önümdeki adama çarptı. Kız özür dilerim dedi devam etti. Adam kız çarptığında kızın direkt bacaklarına baktı. ve otobüse binene kadar kızın arkasından bakmaya devam etti. Böyle şerefsizler çok. Açık mı giyinmiş kız, giyinsin. Sana ne? İnsan bakmak mı istiyor, güzeldir istenir. 1 kere bak dön, kafan orda kalmasın. Ve açık yollu, türbanlı namuslu kafası yaşayanlarda var. Lisede bir kız vardı kapalı, ben öyle yollu birini cidden görmedim. Ablamlara gittiğimde ablam beni eniştemden kıskanıyordu ayartırım diye diyordu ve kahkahalar atıyordu. Sadece buna dayanarakta yollu demedim tabi, ardı da var neyse. Bu saatte burda böyle mi gezilir diyenlerde oluyor, ulan gene sanane. Takmamaya çalışın kızlar öyle insan dışı canlıları. Kendi kız kardeşlerine, tanıdıklarına bir durum gelse namus bekçisi olan o abazalar sokakta ailesi yokmuş modunda oluyorlar. Ben özür diliyorum o mallar adına.

0|0
    0|0
  • Minareyi çalan kılıfını hazırlar. Bahane hep.

1|0
    0|0
  • hata kızlarda

0|0
    0|0
  • Bastırılmış cinsel duygular özetle

1|0
    0|0
  • Aşırı feministsiniz kasmayın kendinizi bu kadar. Bakın ilerde vajinismus olursunuz.

0|0
    1|0
  • Cinsellikten soguttular

0|0
    0|0
  • Belki de öyle programlanmış olabilir

0|0
    0|0
  • Suçlu din ve kültür...

0|0
    0|0
  • sizde hata yok mu sence hiç?

0|0
    0|0
  • erkek icin karsıdakının dişi olması yeterlı :D

0|0
    0|0
  • Bizim toplumumuzla alakalı. hersey erkekler için kapalı kutu

0|0
    0|0
  • :) abı cok ıyı yaa :) esege halleneler toplulugu :)

0|0
    0|0
    • Maviler işte :)

• anlıyorum sadece sana ayrıntılı bı sekılde anlatmak ıstedım ısın aslı su hakım bey adamda var madam da kadında var kasarda :) genetık hemde bıo genetık

• Tamam :)

• Sanada binmesinler işte

0|0
    0|0
    • Sen ailende öyle gördüysen bilemem

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...