İyi çocuk ve çocuksu görünümden nasıl kurtulurum? Cevap veren herkese +1 ?

Arkadaşlar bu zamana kadar sınıfta sessiz sakin kendi halinde (belli arkadaş grubu ile takılan) iyi çocuklardan oldum. Fiziğim ve yüzüm dolayısyla çocuksu bir görünüme sahibim. En son sınıftan biri yanağımdan makas almaya kalkınca bunun farkına vardım. Önceden olsa gülüp geçerdim ama bu halimle kimsenin beni sevmeyeceğini, hoşlanmayacağını anladım. Bende oluşturduğum bu algıdan kurtulmaya karar verdim. yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
3ay 18 yaş 1.74 boy 57 kilo (çöp adam gibi görünüyorum)

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer fiziksel olarak çocuksu gösteriyorum diyorsan bence hic üzülme insanın yaşı ilerledikçe tipi de değişiyor mesela resimlere bakıyorsun eskilere gülüyorsun her sene biraz daha değişiyorsun o yüzden aynı kalıcağını sanmıyorum ayrıca efendi çocukmuşsun boyun da uzun herhalde dert etme değişeceksin

0|1
    0|0
    • 3ay

Görüşün için teşekkürler. Peki şu an bu durumda daha az öyle gözükmek için ne yapabilirim? Milletle sürekli laf dalaşına felan mı vereyim. İnsanlar genelde oyle yapıyorlar

• 3ay

Peki teşekkür ederim daha tavsiyen varsa alabilirim

• 3ay

Rica ederim işe yaradı öı bilmiyorum ama Vücudunla daha barışık olmanı sağlayacak bir aktivite bul yani spooooor tarzına uygunsa boksa yazılabilirsin zayıf insanlar da boks yapabilir bence

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bende sessiz ve cekingendim, sendede cekingenlik var galiba. lise hayatimdan sonrasinda bile toparlayamadim Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenlligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|1
    0|0
    • 3ay

İlk okulda uzun süre hoşlandığım, ama aşık olup olmadığıma emin olamadığım biri vardı. Şimdi bu yıl hoşlandığım ve sonrasında aşık olduğum bir kız var ikisinede teklif etmememe rağmen karşılıksız olduklarını biliyordum. Zaten kişiliğimden dolayı teklif de edemezdim. bu yıl aşık olduğum kızın başkasıyla flörtleştiğini öğrenince birşeyleri değiştirmem gerektiğini anladım ve bu yazıyı yazdım.(kızlarla çok konuşmam ama bu kişiler en çok konuştuklarım)

• 3ay

Yazdıklarım yeterli mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• sporla yapili bir fizige sahip olursan o temiz yuzle birlesince baya can yakarsin

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama bu halimi değiştirmem gerek değil mi? Çünkü bu halimle kimse ilgi göstermiyor. Sence de böyle mi?

• 3ay

hayir tarzini bilmem ama fizikli birinde cocuksu surat oldu mu güzel oluyor tek ihtiyaci duzenli spor

• çocuksu değil efendiymişsin. kendil ol bu zaman da böyle insanlar çok zor çıkıyo.

1|1
    0|0
  • Okulun önünde bali çek

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel sen temin ediyor musun? Fiyatlar nasıl?

• 3ay

Bunu düzeltemezsin ancak çevreni değiştirmen gerek

• 3ay

Nasıl arkadaş grubunu mu ortamı mı neyi kastettin?

Erkekler Ne Diyor 7

• İşte tam bu yaşlarda senin gibi gençleri sigara tuzağına çok fazla çektim, sakın sigaraya başlama. Bad boy olucam diye yanlış işler yapma git efendi gibi spora yazıl, spor testosteron seviyesini arttırır erkeklik hormonu salgıladıkça suratında sakal çıkmaya başlar, irileşmeye başlarsın 2-3 ayda çok fark farklı bir kişi olursun, fazla besin almaya da dikkat et öğünlerini arttır. Başarılar

0|1
    0|0
    • 3ay

Yok yanlış antattım sanırım bad boy olmak gibi bir derdim yok. İnsanlar benim gibi kişilere değil de daha eğlenceli sıradışı ve yapılı kişilere ilgi gösteriyorlar. Bende bu durumdan mutsuzum onu demek istemiştim. Görüşün için teşekkürler

• saçlarla başla değişime

0|1
    0|0
  • Kalk sıradan. Onune ilk gelene kafa at sonra o attığın çoçuğa bide sırayı kaldır vur o iş tamam bunları yapamıyosan parmaklarının arasına jilet tak yavaşça bir tokat at yaşın kucukse polıs bişey yapamaz korkma çoçuğa bir hatıea bırak makas öyle alınmaz böyle alınır de

0|1
    0|0
    • 3ay

O da etkili yöntemmiş de ben daha çok küçük düşürme utandırma gibi yöntemleri tercih ederim

• Zamanla kendini aşarsın

0|1
    0|0
  • Uyuşturucu hap esrar bali kullan güzel şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu çektikten sonraki kafa mı?

• Ayni kaderi paylaşıyoruz bende minyon tipliyim kemik yaşımda küçük bu yüzden dolayı pek yasitlarimin ilgisini cekmiyorum onun yerine kendimden biraz daha küçük güzel kızların ilgisini çekiyorum herşey de bir hayır vardır derler doğru benim kendi yasitlarimda pek güzel kiz yok ama alt siniflarda var ve çoğu bana yürüyor 😊 elindekini degerlendiriceksin minyon olman sana avantaj arkadaslarin 50 yaşına geldiginde onlar yaşlı dururken sen 30-35 yaşında gibi görüneceksin

0|1
    0|0
    • 3ay

O zaman benim alt sınıflardada giderim yok sanırım :)

• 3ay

Görüşün için teşekkürler bu arada

• 3ay

Belkide vardır da senin haberin yoktur ya da elindeli yetenekleri kullanmasini bilmiyorsundur bu arada spor gidebilirsin çöp adamliktan cikarsin bende spora gitmeden once senin gibi çöp adamdim 171 boyum 50 kiloydum şimdi 176 boyum 60 kilodayim ama hala minyonum ona degistiremiyorsun yasitlarimdan küçük gösteriyorum hatta bir gece kulübüne girmek için kimlik göstermem bile gerekti bu yaz 18 imden büyük olduğuma inanmadi kapidaki elemanlar😄

• amanın da agucuk seni :p

0|1
    0|0
    • 3ay

Bak işte :P bu tepkiyi almamak için ne yapcam. Dış görünüş o kadar etkili ki herkes bu şekilde davranıyor tavsiye lütfn?

• 3ay

Senin kas falan yapman lazım. Sakal çıkıyo mu

• 3ay

Kilo olmayınca kas görüntüsü pek hoş olmuyor fiziğime göre yine var sayılır sakal hak getire :(

Yükleniyor...