Pozitifim mutluyum diyen varmı?

var mı pozitif düşünüyorum enerjim yüksek mutluyum diyen? Ben yapmaya çalıştım olmadı sizde çalışıyomu :P 😂
5 gündür herkese soğuk davranıyorum kimse dokunamıyo rahatım falan bugün pozitif olcam iyi olcam dedim yine uğursuzluklar geldi beni buldu. İlla saman gibi böyle suratsız felanmı olmak lazım biri anlatsın.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• valla bioenerji metafizik muhabbetine katıldım geçenlerde...
    hiçbişeyin boş olmadığını anladım cidden...
    gülün enerjisinin çok yüksek olduğunu bu yüzden Peygamber efendimizin gülü koklayıp düşünün dediğini şimdi daha iyi anladım...
    gül kokusunun sebeplerini...
    daha neler neler...
    2 ayrı suya birine sen tatlı susun diğerine sen tuzlu susun denip bir ara sonra o suların farkedilebilir şekilde tadlandığını ve tuzlu suyun renginin gittikçe karardığını...

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok güzel anlatmışsın bende ilgiliydim o konularda ama ne biliyim işte ben metafizikle anlaşamıyorum :) ters etki ediyo gibi hissediyorum

• 3ay

Hissettiğin için öyle . Beynin iyileştirici gücüne önce inanman lazım. Ben bir ara kendimi john nash zannediyodum havada uçan rakamlar araç plakaların daki mesajlar vs. Bunların hepsi beynin oyunu. Sevdiğin birine kötü bişe olacağını hissettiğinde için sıkılır ya hani buda öyle bişe işte.
      Özele gel

En İyi Kız Görüşü

• heee var benim :D hic pozitif olmadigim gun olmadi. sanirim normal halim boyle :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende tam tersi oluyor pozitif oldukça uğursuzluklar geliyo bende yanlışlık var demekki 😂

Erkekler Ne Diyor 14

• ben öyleyim anlık bişey değil bu yaşam stili haline getirmen gerek

1|0
    0|0
    • 3ay

İyide ben öyle olmaya çalıştıkça işler tersine dönüyo bunun özel formülü falanmı var 😂

• 3ay

var nolacakki hayır n ekaybetcem şeklinde kendini motive etmekle başlayabilirisn

• Ben negatif mutluyum 😂😂

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ya pozitif olmaya çalıştıkça olumsuzlukları çekiyorum 😂

• Bende bazen sebepsiz olarak kendimi mutsuz hissediyorum. Ama neden mutsuzum diye kendime sorduğumda haksız olduğumu anlayıp hayata daha da çok sarılıyorum.

0|0
    0|0
  • Yok be sabah sabah yine bozdular moralimi

1|0
    0|0
  • ben varım ama bazen hayalet gibi olabiliyorum

0|0
    0|0
  • diyemiyorum

0|0
    0|0
  • değilimmm