Artık yaşamaktan bıktım?

Hayatta hep ezildim hep dışlandım. Saf ezik korkak pısırık dediginiz kişiler varya işte o benim. şu an 12. sınıfa geçtim. Lise hayatım hep dalgayla geçti herkes beni saf yerine koydu dışladı. Okula hep söverek giderdim. Hemen hemen hergün kaçardım zaten. Bu sene de benle alay edicekler artık o imajı onlardan silemem zaten istesemde karşılık veremiyorum. Bu sadece lisede değil ilkokulda da ortaokul da da böyleydi.

5 yıldır evden dışarı çıkmıyorum hiç arkadaşım yok millet arkadaşlarıyla gezip tozarken benim gençlikte yaşadıklarıma bak. Hayattan iyice bıktım herşey kötüye gidiyor.

İnternette bir kızla tanıştım onunla uzun bir süre konuştuktan sonra benimle oynadığını söyleyip engelledi. Onu unutmak benim için gerçekten zordu.

Ailem bana hiç yardımcı olmadı. Bir insanın ileriki yaşamını aile belirler. Ama ailem beni hiç iyi yetiştiremedi. Annem zaten benim gibi saf biri büyük ihtimal bende ona çektim. Babam zaten bir kere bire alıp beni bir yere gitmemiştir hiçbir konuda arkamda durmaz. Varsa yoksa dindir onun için. Keşke insan ailesini seçebilse ama olmuyor. Kimi iyi ailede hayata geliyor kimi kötü ailede dünyaya geliyor. Tamamen şans işte. Keşke hiç doğmasaymışım.

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• aynı sayılıriz kiz versiyonunum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın acı yönünü çok fazla tatmışsın maalesef bu yaşta ama bu yaşamaktan bıkmak için bir neden olmamalı bu kadar ağır şeyleri yaşamasamda bir çok şeyi bende yaşadım insanlardan uzak durdum ben evden çıkmadığım zamanlar oldu ama beni asıl düşüren babam ve kardeşimin beni sözleriyle değersiz görmesi senden bir şey olmaz milletin çocuğu şöyle böyle diyerek kıyaslaması bir insana verilebilecek en büyük hasarı ailenden biri verince daha kötü oluyor yaşım itibarıyla artık onların söylediklerini önemsemiyorum babam bazen devam ediyor söylenmeye bana bir gün kendisine benim hayatıma karışma benide başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeç dedim benim hayatım senin istediğin gibi olacak diye bir şart yok ve bunu konuştuğumda kardeşimde yanımdaydı. Benim sana nacizane tavsiyem düşme bu kadar hayattan ben düştüm biraz kalktım bu genç yaşında düşme bu kadar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ezdirme kendıını ya bak 12 ye gecmıssın ıyı bı unı kazan yenı ortama gırerdın orda farklı olursn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• psikoloğa git

0|0
    0|0
  • Bir insanın ilerki yaşamını aile belirlemez. Sen ezmelerine izin verdiğin için eziyorlar.

0|0
    0|0
  • Acilen Psikolojik destek almalisin Bence. Bu duruma dur de bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...