Neden evlenmiyorsunuz?

korkuyormusunuz
değişik kişilerle ilişkiye girmek hoşunuza mı gidiyor
zevkin türevini mi alma derdindesiniz
sorumsuz bir hayat mı istiyorsunuz
nerde akşam orda sabah mı diyorsunuz
bar pavyon disco gece klübü mü istediğiniz
hep farklı limanlara mı yelken açmak istiyorsunuz
bir kişiye bağlanmak kişiliğinize mi ters geliyor
sağlam karekterli ailelerle toplumun düzeleceğini bilmiyormusunuz
elleşmek sevişmek ilişkiye girmek çok mu hoşunuza gidiyor
ar namus haya edep ahlak şeref namus din iman nerede
neden hep evlenmeden önce her haltı yiyorsunuz
siz şimdi bu yaşadıklarınıza aşk mı diyorsunuz sevgi mi diyorsunuz
gerçek aşk ve sevgi edepli bir şekilde en kısa sürede evlilikle sonuçlanır
var mı evlenmeden ağır akıllı takılıpta nefsine esir olmadan evlenebilecek karekterde adam
ne zaman sözde sevgili değiştirmeyi uzun süreli ilişki yaşamayı bırakıp evleneceksiniz
hiç sanmıyorum evlenecek karakterde olduğunuzu kendinizi kandırmayın ne aşkı ne sevgilisi?

2|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlenmek ilişkiye girmekle aynı değil. İnsanın kendini ve karşısındakini hazır hissetmesi gerekir. İlla ilişki yaşadığı insanla olmak zorunda değil. Hazır değilse insan ve partneri evlilik diye ısrar ediyorsa kendi bitirir. Maddi ve manevi yönden hazırlıktır ana sebebi. Her haltı yiyebilmek değil. Evliyken de yapan yapıyor.

1|0
    0|1
  • Evlenmek için çok erken benimkinin sebebi bu. Birde sevdigim adamın kalbinde ben yokum sevmediğim adamda istemem. Belki kalbim yeniden Birgğn birii için çarparsa dokunduğum adamda evlendiğim adamda o olur.

0|0
    0|0
  • Erkek çok da , istediğim gibi birisi yok

0|1
    0|0
  • Evlenmeyip saydığı midesizlikleri yapan ve kişinin fikri ne ise zikri o olurdan hallice diğer insanları da kendi gibi gören cahil , eq su düşük erkek kişisi beyanı. Azalarak bitin.

0|0
    1|1
  • genelleme yapmak ne kadar doğru ki.. kendimi biliyorum böyle bir kişiliğim olmadığınıda bilerekten alınmıyorum

0|0
    0|0
  • zamanı gelmedi

0|0
    0|0
  • Erkeklerin görüşlerini merak ediyorum 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• en başta korkular geçmişin acıları maddiyatsızlık aşırı utangaçlık en önemlisi özgüvenin hiç birzaman oluşmaması sonucu evlenmeyi bırak gerçek hayatta kızlarla ilgili hiç bir teşebbüsüm dahi olmamıştır üzülsemmi sevinsemmi bilemiyrum artık

0|1
    0|0
  • Hırsızlar biraz nefes aldırıp asgari ücret bin euro olduğunda, işsizlik azaldığında insanlar çok daha rahat evleneceklerdir. O taptığın hırsızlara bir rica et bakalım ne diyecekler sana?

0|0
    0|0
    • 3ay

BEN SADECE ALLAH'A TAPARIM

• 3ay

Sandıkta öyle demiyorsunuz ama.. Namazında niyazında bizden biri diyip mühürü tam ortasına yapıştırıyorsunuz. Sonra da millete ahlak bekçiliği yapıp akıllar satıyorsunuz. Haksızsam de ki haksızsın.

• 3ay

işte size sakat bir beyin daha konu nereden nereye geldi senin gibi kafadakiler oldukca daha çok artar akp nin oyu merak etme sen

• Hele dur yaşım gelsin hele :)

0|0
    0|0
  • çünkü alayı evde kalmış

0|0
    0|0
  • Evlenmiyorum çünki çoğunuz aşşağılık varlıklarsınız :)

0|0
    2|1
  • gerek gormuyorum...

0|0
    0|0
  • Aradığım ciddiyetteki insan yok

0|0
    0|0
  • Çirkinin kızlar istemiyor. Yoksa evlenmemeyi çok isterim

0|0
    0|0
  • düzgün karı kız mı kaldı piyasada hepsinin kirli geçmişi midem kaldırmadığı için istemiyorum

0|0
    1|0
    • 3ay

Senin geçmişin nasıl acaba? Mesela ben karı kız diye konuşan samimiyetsiz ve saygısız bir adamı hayatıma bile sokmam.

Yükleniyor...