Suriyeliler hakkında ne düşünüyorsun?

Suriyeli korkaklar bizim ülkemizin sahillerinde yatarken kendi gençlerimiz onların ülkesinde savaşıyor çok büyük bir çelişki ve korkaklık sadece hiç birine üzülmüyorum burada bana kimse polyannacılık oynamasın.
Suriyeliler hakkında ne düşünüyorsun?

3|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Burda atanamayan onca insan varken Suriyeliler sınavsız meslek sahibi olacakmış diye bir haber okudum. Türk vatandaşlarına yapılan büyük bir haksızlık bu. Bizim askerlerimiz sınırda canı pahasına sırf Türkiyemiz elden gitmesin vatan hainleri amacına ulaşmasın diye Suriyeliler mutlu olsun diye şehit olurken bunlar burada el bebek gül bebek bakılıyor. Ben ülkemde Suriyeli istemiyorum. Biz Türk vatanıysak Sadece Türkler yaşamalı bu ülkede.

1|1
    0|0
    • 3ay

birde azmış bir Suriyeli erkek topluluğu var. Hiç bayan görmemiş gibi Türk bayanlarını kesiyorlar. Geçen Suriyeli bir erkek bizim sokakta Türk bir bayanı taciz etmeye kalkmış. Utanıyorum hepsinden kendi ülkelerine gidip savaşsınlar. Biz burda darbe olurken gece gündüz uyumadan nöbet tutarken insanımız tankların altına yatarken bence bizden utanıp bir ders almaları gerekirdi. Yazık çok yazık

• 3ay

Küçük yaşta çok kötü birşey yaşamışsın bu yüzden çok üzüldüm canım. Böylelerinin soyunu kurutmak lazım ama bitmiyor abazalar

• 3ay

Ve çok üzüldüm bu yarın sevdiğim adamın kalbinide inciltir kıyamam ben ona ama nasıl

En İyi Erkek Görüşü

• Soyunu sopunu sktgm arapları hiçbirine acımıyorum haklısın kardeşim benim adamsın süper 👍

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Defolup gitseler diye bakıyorum

2|1
    0|0
  • S*ktirolup ülkelerine gitsinler bebeler.

2|2
    1|0
  • Savaştan kaçmış bir millete, tarihini savaşarak kanıyla yazmış bir milletin vatandaşlığının verilmemesi gerektiğini düşünüyorum...

3|2
    0|0
  • Açıkçası ben de üzülmüyorum gidip kendi toprakları için savaşmak yerine burada yaşam için "mücadele" veriyorlar. Üstelik ülke savaştan çıktığında birçoğu gitmeyi düşünmüyor..

1|1
    0|0
    • 3ay

İstememeleri normal Hayatı boyunca pislik ve yobazlık içinde yaşayan bir gereksiz ırk sence böyle Şanlı topraklardan gider mi :D Ne yazik ki bunları başımıza açanların...

• 3ay

Bide geçmiş dileniyolar mk

• nefret ediyorum onlardan ülkelerini korumaktan aciz korkaklar...

2|2
    0|0
  • Suriyeliler vatan haini

2|2
    0|0
  • En çok korktuğum sa siz yakında bu kızları seversiniz tamam bende bilirim rus kızları güzel anladık tamam bende seviyorum rusları ama çirkin kız suriyeli ve arap kızlarını beğenirsiniz çok korkuyorum ya belki benim nasibimdeki erkegi o pis kızlar alırsa yaaa çok üzgünüm yaa...

0|1
    0|0
  • Bence de gitsinler

2|0
    0|0
  • Vicdanen uzuluyorum onlara ama devletimiz önce kendi halkina bir baksin. bir issizlige cozum bulsun.. besle kargayi oysun gozunu olabiliriz yakinda.

0|0
    0|0
  • Hiç bir millet, Türk milleti gibi cesur, mert olamaz!
    Belkide bu sayede zaten bizim olan topraklarımızı geri alırız.

1|2
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın bebeğim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• toplican bunları sokaklardan vericen baltayı mızrakı ellerine salıcan cepheye savaşsınlar hayatlarında bir kez onurlu davranmış olurlar. Hepsi sokak aralarında çatı katlarında bodrumlarda yaşar oldu artık. İşte buluyorlar davar gibi yaşıyorlar aynı. Apt hayatı nedir bilmeyen insanları soktular taa koynumuza kadar. Bıktım her sokakta suriyeli görmekten.

2|2
    0|0
  • sevmiyorum

0|1
    0|0
  • defolup gitsinler ülkemizden

2|1
    0|0
  • Helal kardeşim sana. Ama onlar Suriyeli değil artık Türk vatandaşı. Bunu da biliyor musun? Senden benden daha çok hakları var.

0|1
    0|0
  • Çbunları ülkeye alan ve onlara şakşakcılık yapanlar inşallah bir gün belanızı bulursunuz

0|1
    0|0
  • Bizim tankimiz roket atarlarimiz var korkmuyoruz giriyoruz bide biz Türk milletiyiz kardesum vallah darbe gununde de anladum biz türk milleti atom bombasina kafa atariz bundan adim gibi eminjm bizde o iman o guc var cunki ama bunlar musluman kardeslerimiz yardim gerekli bunlara topu tufeği yok catal kasikla kureklerlede saldiracak göt yok e oyandan isidin ve pyd nin turkiyeye girmesini onlemek icin mecburen operasyonlar yapildi 😕

1|0
    0|0
  • Bizene

1|0
    1|1
  • suriyeli kadın ve cocukların burada kalıp erkeklerin gidip savaşması lazımdı ama onlar burada türkiye de yaşayıp gelip bir de türk erkeklerine musallat oluyorlar bazen lan adamı sikerler burası türkiye ya cocukları

0|0
    0|0
Yükleniyor...