Tv8 Batmak üzere siz ne dusunuyorsunuz?

hicbir programi reyting alamayan acun ne yapacagini sasirdi siz ne dusunuyorsunuz

0|0
16|30

En İyi Kız Görüşü

• Nerden bılıyosun batmak üzere oldugunu programdan zıyade bı yarısmadan bı yarısmacı tutuyo ondan sonra tum programlarında o kısılerı goruyorum ondan dolayı ızlemıyorum yenı yüzler yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Acun u ilk aralar severdim ama sonradan igrenmeye basladim. heo sahibeliymis yarismalari.

1|0
    0|1
  • toplumu bayağı bir yozlaştırıyo batsın sorun değil...

0|1
    0|0
  • Survivordan kazandıkları sülalesine yeter

2|0
    0|0
  • Sen batarsın
    Ben batarım
    ACUN BATMAZ
    şunu kafanıza sokun :D

1|0
    0|0
  • kişki batsa

0|0
    0|0
  • Fetoşçular Acunun kanalına da darbe yapmışlar bence :D

0|0
    0|0
  • normaldir. yillardie ayni tarz programlar izle izle nereye kadar. bir de zeynep ilicalinin ahi mutlaka cikacak

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir uydurma

0|0
    0|0
  • Survivor bitmeden digerinin hazirliklarina falan baslamali :D Kanali ayakta tutan o bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen Turkiyenin en cok izlenen programi survivor 5 ay en cok izlenen kanal yapiyor tek basina survivor. tv8i

• Nasil alamiyo Survivor ne peki yarismalari baslasin yine alir sezonu bekliycek

0|0
    0|0
  • Yaz dizileri sağolsun 😄

0|0
    0|0
  • Adamın survivor i hep birdi reytinglerde

0|0
    0|0
  • programlar başlasın toparlar acun

0|0
    0|0
  • Aman tanrim TV 8 siz bir televizyon ahsjsjdj batsin iyi olur bence

0|0
    0|0
  • O sesle survivor başlasın o zaman izlenir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Batsın. Hiç sevmiyorum Acun'u. Ulan Türkiye elden gidiyor, adam ortalığı toz pembe göstererek insanları televizyon karşısında uyutuyor. Askerlerimiz şehit olurlen survivor seyredilecek zaman mı? Halk gereken dersi vermiş Acun'a.

0|0
    0|0
  • varya bu acun hele o survivor yarışması ekrana kilitlenen bizler abi çok kötü ya hergün bir kaç saat kendimizi kandırıyoruz herkes ayrışıyor yok şu bu diye yani program üzernden bile insanlar ayrışıp birbirlerine hakaret ediyorlar ve etkisi bitene kadar sürüyor insanları alt etme konusunda başarılı bir program ama dediğim gibi boş boş

0|0
    0|0
  • şaşırmadım bu duruma

0|0
    0|0
  • Sol dış aradan atak yapan beygir gibi açılır o merak etmeyin, kışa atak yapar, ki yapsın mı? Şeyimde değil.

0|1
    0|0
  • Komikmiş ne batacak dostum kafam mı güzel sana öyle geliyor :D

0|1
    0|0
  • Acun tv8 i almadan önce daha çok program ortaya koyuyordu şimdi elindeki programları yıllardır izletiyor yersen batmaz şöyle batmaz devletle arasını iyi tutuyor yatırım alır kurtarır paçayı

0|0
    0|0
  • Yeni survivor yolda o zaman :-)

0|0
    0|0
    • 3ay

Şubat 2017 de başlayacak yeni sezonu aslında 1 sezona 2 tane sığdırsa bu uzun sürdü ama öncekiler bu kadar uzun sürmüyordu 3-4 ay en fazla diğer programları bende izlemiyorum çünkü bir survivor izleniyor o da oyunlar sayesinde...

• 3ay

ben hic izlemiyorum çünkü yarisma programindan diziye döndü rolleri acun yazıyor :)

• Umarım batar.. aptal aptal programlar yayınlayıp izleyenide aptallaştırıyor.

0|0
    0|0
  • Ne batmasi yaa acun aziz yildirimun yalakasi bakti bisey olmuyo azizle bir futbol tyrnuvasi yaparlar gene gotu kurtarirlar onlara bisey olmaz kardesim olan senin benim gbi fakirlere olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Hani acun cok artist artist konustuyduda 3 ayda turkiyenin en buyuk kanali yapacam diye onada sinirlendim

• Güzel kafa.

0|0
    0|0
  • Bilemem

0|0
    0|0
  • umur dışıı

0|0
    0|0
  • batsın ama batacağını sanmam :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Şu an izlenen hicbir programi bulunmamaktada bir survivor ayakta tututuyor

• umarım batar. akp yalamaktan dili kopmuştu

0|0
    0|0
    • 3ay

akıllı adam ülkeyi kim yönetiyosa ve programlarını kim izliyosa onlara yaranıyo :D

• son 10günlük raitinglere baktım evt ilk 10a hiç girmemiş

0|0
    0|0
  • bir iki program hariç gerçekten kötü

0|0
    0|0
  • Acun... Gereksiz Adam...

0|0
    0|0
  • Acunun elinden adriana yı alma planları yapıyorum. Hala birliktelermi onlar?

0|0
    0|0
  • iyi oldu bütün gün eğlence hahaha hohoho nereye kadar giderdi?

0|0
    0|0
  • bize ne mk

0|0
    0|0
  • Yazın hangi kanal izleniyor ki kardeş o ses falan başlatsın o zaman gör 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

O ses eskisi kadar izlenmiyorki yeteneksizsiniz ve o ses turkiye tv8e gecince batti

• ne ara reyting alamıyor.. adam tatile girdi :D

0|0
    0|0
  • Tv 8 de hissem yok batabilir

0|0
    0|0
  • Her zaman Survivor olsun o zaman.

0|0
    0|0
  • Fetö sermayesi batsın.

0|0
    0|0
  • kısa zamanda batsın gitsin

0|0
    0|0
  • isabet olur

0|0
    0|0
  • Survivor dan başka bir bok bilmezse batar tabi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...