Tv8 Batmak üzere siz ne dusunuyorsunuz?

hicbir programi reyting alamayan acun ne yapacagini sasirdi siz ne dusunuyorsunuz

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerden bılıyosun batmak üzere oldugunu programdan zıyade bı yarısmadan bı yarısmacı tutuyo ondan sonra tum programlarında o kısılerı goruyorum ondan dolayı ızlemıyorum yenı yüzler yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Acun u ilk aralar severdim ama sonradan igrenmeye basladim. heo sahibeliymis yarismalari.

1|0
    0|1
  • toplumu bayağı bir yozlaştırıyo batsın sorun değil...

0|1
    0|0
  • Sen batarsın
    Ben batarım
    ACUN BATMAZ
    şunu kafanıza sokun :D

1|0
    0|0
  • kişki batsa

0|0
    0|0
  • normaldir. yillardie ayni tarz programlar izle izle nereye kadar. bir de zeynep ilicalinin ahi mutlaka cikacak

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir uydurma

0|0
    0|0
  • Survivordan kazandıkları sülalesine yeter

2|0
    0|0
  • Survivor bitmeden digerinin hazirliklarina falan baslamali :D Kanali ayakta tutan o bence

0|0
    0|0
    • Aynen Turkiyenin en cok izlenen programi survivor 5 ay en cok izlenen kanal yapiyor tek basina survivor. tv8i

• Fetoşçular Acunun kanalına da darbe yapmışlar bence :D

0|0
    0|0
  • Yaz dizileri sağolsun 😄

0|0
    0|0
  • Nasil alamiyo Survivor ne peki yarismalari baslasin yine alir sezonu bekliycek

0|0
    0|0
  • programlar başlasın toparlar acun

0|0
    0|0
  • Adamın survivor i hep birdi reytinglerde

0|0
    0|0
  • Aman tanrim TV 8 siz bir televizyon ahsjsjdj batsin iyi olur bence

0|0
    0|0
  • O sesle survivor başlasın o zaman izlenir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Batsın. Hiç sevmiyorum Acun'u. Ulan Türkiye elden gidiyor, adam ortalığı toz pembe göstererek insanları televizyon karşısında uyutuyor. Askerlerimiz şehit olurlen survivor seyredilecek zaman mı? Halk gereken dersi vermiş Acun'a.

0|0
    0|0
  • varya bu acun hele o survivor yarışması ekrana kilitlenen bizler abi çok kötü ya hergün bir kaç saat kendimizi kandırıyoruz herkes ayrışıyor yok şu bu diye yani program üzernden bile insanlar ayrışıp birbirlerine hakaret ediyorlar ve etkisi bitene kadar sürüyor insanları alt etme konusunda başarılı bir program ama dediğim gibi boş boş

0|0
    0|0
  • Umarım batar.. aptal aptal programlar yayınlayıp izleyenide aptallaştırıyor.

0|0
    0|0
  • şaşırmadım bu duruma

0|0
    0|0
  • Acun tv8 i almadan önce daha çok program ortaya koyuyordu şimdi elindeki programları yıllardır izletiyor yersen batmaz şöyle batmaz devletle arasını iyi tutuyor yatırım alır kurtarır paçayı

0|0
    0|0
  • Sol dış aradan atak yapan beygir gibi açılır o merak etmeyin, kışa atak yapar, ki yapsın mı? Şeyimde değil.

0|1
    0|0
  • Komikmiş ne batacak dostum kafam mı güzel sana öyle geliyor :D

0|1
    0|0
  • Yeni survivor yolda o zaman :-)

0|0
    0|0
    • Şubat 2017 de başlayacak yeni sezonu aslında 1 sezona 2 tane sığdırsa bu uzun sürdü ama öncekiler bu kadar uzun sürmüyordu 3-4 ay en fazla diğer programları bende izlemiyorum çünkü bir survivor izleniyor o da oyunlar sayesinde...

• ben hic izlemiyorum çünkü yarisma programindan diziye döndü rolleri acun yazıyor :)

• Güzel kafa.

0|0
    0|0
  • iyi oldu bütün gün eğlence hahaha hohoho nereye kadar giderdi?

0|0
    0|0
  • Tv 8 de hissem yok batabilir

0|0
    0|0
  • Bilemem

0|0
    0|0
  • Acunun elinden adriana yı alma planları yapıyorum. Hala birliktelermi onlar?

0|0
    0|0
  • umarım batar. akp yalamaktan dili kopmuştu

0|0
    0|0
    • akıllı adam ülkeyi kim yönetiyosa ve programlarını kim izliyosa onlara yaranıyo :D

• son 10günlük raitinglere baktım evt ilk 10a hiç girmemiş

0|0
    0|0
  • bir iki program hariç gerçekten kötü

0|0
    0|0
  • umur dışıı

0|0
    0|0
  • batsın ama batacağını sanmam :D

0|1
    0|0
    • Şu an izlenen hicbir programi bulunmamaktada bir survivor ayakta tututuyor

• Acun... Gereksiz Adam...

0|0
    0|0
  • bize ne mk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...