Aranması olan bir insan nasıl otobüs bileti alır ya?

Arkadaşlar , arkadaşımın sevgilisi normalde aranıyormuş davaya mı ne gitmemiş aranması varmış, hernyse bu otobüsle paso istanbula gidip geliyor izmirden, otobüste bilet almak için adını soyadını sornuyorlar mı allah aşkına nasıl yakalnmıyor bu çocuk ya

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir arama değil bu, sadece mahkemeye gelmediği için, hakim mahkemeye çıkarılması için yakalama kararı vermiştir oda önemsiz bişey yani çünkü bu ülkede mahkemeye çıkmayan binlerce insan var. ama hüküm giymiş bir sanık olsaydı o zaman öttürürlerdi işte.

0|0
    0|0
    • 3ay

İhbar etsek almazlarmı , içeriye atmazlar mı? Fetöcü desek

• 3ay

İyide para cezası yemiş olanlar var aralarında, ödemiyorlar. Ama rahat rahat gidip geliyorlar. G*tleri nasıl yiyor onu anlamıyorum, otobüste kendi tc lerini veriyorlardır sanmıyorum başka tc bulabileceklerini. Ve halen yakalanmıyorlar

• 3ay

ya şimdi burada anlatırım sana sistemi de 2000 karakter yetmez. oluyor ülkemizde olur oldururuz. . d

En İyi Kız Görüşü

• sorarlar tabi, kimlik bilgileri alınıyor sonuçta fakat polis bunu firmalara bildirecek ki onlarda ihbar etsinler görünce.. demek ki bildirilmemiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Farklı kimlik

0|0
    0|0
    • 3ay

Saçmalama resimden o olmadığı anlaşılır

• Başka isimle gidebilir ya da kendi ismiyle önemli değil çünkü gbt yapılmıyor ancak çevirmeye denk gelirse yakalanır

0|0
    0|0
    • 3ay

Otellerde gbt mi yapılıyor? Otelde olsa enselerler çünkü

• arandııgını bılıyor neden yakalansın. akıllı cocuk arkadasının tc sıne bılet alıyor bu kadar basit. zaten artık arması yok af geldı düştü

0|0
    0|0
  • baskasinin adina almistir bileti ya da otobus bileti kesen adam nerden bilsin bunu yolda cevirmeye denk gelmedigi surece hic birsey olmaz ben o sekilde karakola dusup cikani biliyorum adam davali da degil asker kacagi firar hala disarda

0|0
    0|0
  • basit alır

0|0
    0|0
  • Bileti satan adam ne bilecek arandığını aranma öyle birşey değil yolsa polis çevirir denk gelir öyle çekerler çocuğu :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama otobüs bileti alırken kayıt yapılıyor,
      Otellerde kayıt yapıldığında direk alırlar
      Otobüste neden almıyorlar kayıt yapılıyor yine. Vallahi fetöcü diye ihbar edesim var

• 3ay

Aaaa , peki acaba ihbar etsem ihbar edeni karakola çağrırlarmı

• 3ay

Olabilir ihbara göre değişir :D Neye göre suçluyosun tanıyomusun bu çocuğu derler çağırırlar senide

• Sahte kimlik herşeye çözümdür Açık hat sahte pasaport :)

0|0
    0|0
  • Aranma seviyesine bağlı

0|0
    0|0
  • Türkiye

0|0
    0|0
  • Cok sinir oluyorsun ihbar et. Ve Şu an suclu oldugunu bilip ihbar etmedigin icin sucluya yataklik yapiyorsun bu da bir suctur. Otobuslerde kimlik mi istiyorlar? Ben gidip engin altanduzyatan desem suratima bakmadan bileti yazar :D gerce o soy isme bir surata bakilir ama anladin sen

0|0
    0|0
  • Welcome to Turkey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zorla getirme kararıdır. Yani yakalandıgı zaman ifadeye çağırırlar adliyeye o kadar. Polis görmedikçe alınmaz. Genelde kendileri gelir ifade verir giderler

0|0
    0|0
  • Türkiye'de kurallar vardır ama kurallara uymayan birde toplum vardır milletce kural tanımayız

0|0
    0|0
Yükleniyor...