Türk kadınları ile ilgili önemli kişiler tarafından söylenen sözlerden biliyorsanız paylaşır mısınız?

Benim bildiğim:

“Türk kadınlarının en büyük süsü Türk oluşlarıdır. Onlar süslenmek için elmas veya zümrüt takınmıyorlar, belki üzerlerinde taşıdıkları o taşları süslemiş ve kıymetlendirmiş oluyorlar. Çünkü her Türk kadını canlı bir inci ve paha biçilmez bir pırlantadır.” (Lady Mary Wortley Montagu.)
Türk kadınları ile ilgili önemli kişiler tarafından söylenen sözlerden biliyorsanız paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
3ay Lütfen işin suyunu çıkartmayın iki dakika insan gibi bir şey paylaştık bilen varda paylaşsın. Nefreti olan ya da başka duygular taşıyan insanlar lütfen zehir etmesin burayı ciddi anlamda sordum.
3ay Lütfen türk kızına kin beslemiş türk olmayanlar ya da Türk olduğu halde kendi anasına bacısına da hakaret edebilen insanlar bir zahmet yazmayın da gerçekten ilgili ve bilen insanlar geriye kalsın.

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• yatakda malak gibi uzanıyosa bilinki o Türk kadınıdır.

Bastian Schweinsteiger

0|3
    1|0
    • 3ay

Atar yapmaya geldiysen boşa geldin senin gibileri ciddiye almıyorum nefretini ya da her ne ise sorunun başka yere kus.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• O süslü betimlemeler gerçek yüzüne bakmaaa doyamayacağın ay yüzlü nur yüzlü kadınlar için güftelenmiş o mahlaslar onlara az bile kalır önemli husus , çağlar arası geçişte ne yaşandı genlere ne ekildi de bu derece kalitesiz mahsüller elde ettik.

0|0
    1|0
  • İçkiliyken söylenen laflardır onlar

0|1
    1|0
    • 3ay

Bilenler yorum yapsın dedim atar yapın demedim arkadaşım beğenmiyorsan alanı kaplama :)

• 3ay

Benim bildiğim yabancı erkekleri Harem'lere sokmuyorlardı :D

• 3ay

Bildiğin sana kalsın o zaman zehir etme bir insanın sorusunu bari buna saygınız falan olsun olabilir mi acaba bu olanaklı mı?

• Kezo Kezo Kezo
    Napolyon Boneparte!

0|1
    1|0
    • 3ay

O zaman ülkeyi terk et ananı ya da bacını da inkar et hani onlarda türk kızı ve kadını ya..

• 3ay

İnternet ortamında ciddi takılmanızda ayrı bir ironi gerçekten :D
      Zaten biraz uygar olsaydın, mizah amaçlı yazdığım bu görüşe gülüp geçerdin :D
      Kezz Kezzzz Kezaçuuuuu :D

• 3ay

Ciddi biriyim bu olabilir de bir insanı hala sinir etme çabası neden ben anlamıyorum. Burada herkese laf sokma peşinde insanları ya da aşağılamaya çalışan insanları da anlamıyorum mesela sen? Biz Türk erkeklerine istediğimizi söyleyince burada kimse laf söyletmiyor ama iş bize gelince üstümüze basmayan da yok kin ve aşağılama duygusu var buradaki çoğu kişinin bence ciddi olmaktan çok daha iki yüzlü çünkü gerçek yaşamdan bir kaçış hali bu. Şimdi yazma bir zahmet ki insan olduğunu görelim bu kadar uzatma isteğinin bitmesi gerek

• Bilirim de kaldırılır şimdi

0|0
    0|0
  • "Başım ağrıyor!.."

0|0
    1|0
  • Türk kadını kutsaldır lakin kendini bosey sanip ego kasmaya calisip slak durumuna düşen kızlar en cok türkler de var onları cıkarırsak (geri cok bsey kalmiyo) turk kadınları çandır

0|0
    0|0
  • Cennet annelerin ayagi altindadir...
    Bu soz ne alaka deme, en guzel anne "Turk Annesidir"...

0|0
    0|0
  • bilsem paylaşırım

0|0
    0|0
  • Rus kızları pırlanta...

0|0
    0|0
  • Türk kadını mabadkılı yetiştirmez.- maharuf mabadian

0|0
    0|0
  • Çekilmezdirler.
    (bkz:Desiigner)

0|0
    0|0
  • "Ömür törpüsü" Kerim Ali

0|0
    0|0
  • "Türk kadını şarap gibidir mis kokar yıllandıkça tatlanır " Z. G

0|0
    0|0
    • 3ay

Önemli biri mi lütfen ciddiyet bilgi topluyorum hakkaten bilen var mı diye ama

• 3ay

Önemsiz boş ver

• 3ay

Zaten herkes Türk kadınını aşağılama ya da kötüleme peşinde valla ciddi tek yorum yapan sensin. Kendi anasına bacısına da saygı yok bunlarda hakkaten iyice arsız oldular. İnsanın hevesini kırma meraklısı hepsi Allah aynı sıkıntıyı içlerine düşürsün benim içimi sıktılar bile

• aynen türk eskortlar çok pahalı paha biçilmezz

0|0
    0|0
  • Yaw hehe ustun irksiniz.

0|0
    0|1
    • 3ay

Evet üstünlük iyilikten yanadır ülkemde herkes rahat yaşıyor bizden bile örneğin Suriyeliler1.000 lira burs alıyorlar vallahi dönüşümsüz hatta sınava girmeden en iyi okullara giriyorlar daha ne böyle buna izin veren kaç ırk tanıyorsun?

• 3ay

Irkıma laf ettiğine göre bir sorunun var sanırım verdiğimiz ekmek Fazla gelmiş olabilir Türksen de dejenere olmuşsun demek ki olduğunu sanmıyorum iyilik yaramaz ama eşeğe evet.

• 3ay

Senin galiba psikolojik sorunlarin var soruda herkese saldirmissin. Cahil cahil konusma.

• Her kadın kutsaldır.

0|0
    0|0
  • Bu söylenen söz sene 1900 lerin başında. şimdi takı zümrütü boşver. kıçını örttü mü dua ediyorsun.

0|0
    0|0
  • ego ve tribi yaşam amacı olarak benimserler

0|0
    0|0
  • Temiz değiller.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...