İlgi meraklısı kızlar?

Evet bu tür kızlar kendini çok beğenirler asla kendilerine eleştiri yaptırtmazlar ama onlar eleştiri yapabilirler

Fotoğraf paylaşıp yaa çok çirkin çıkmışım diyip güzelsin denmesini beklerler

Daima biryerlerini açıp poz verme gereği duyarlar sonra 30-50 yaş arası azgın amcaların çok tatlısın yerim seni bebeğim gibi mesajlarını beklerler

Hep nefret etmişimdir burdada var böyle kızlar ne düşünüyorsunuz :D

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle kişilerle polemiğe girilmemesi lazım genellikle narsist olsuklarından haksızda olsalar düşüncelerini savunurlar ve karşının hissiyatını pek umursamazlar ikna edemezsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendilerini savunamadıkları için 😬arkadaşları gelirler ama onlarda konuşamazlar çünkü akılları belden aşşağıdadır

• 3ay

😄Böyleliklr bu kızlarımızın hiçbirzaman hiçbirşeyi haketmediği söz sahibi olamayan ileriyi göremeyen kızlarımızdır😅o polemikte başrolum nekadar alındı

• 3ay

Kendini savunması gerekiyor du bence de. Gayet de savunuyordu bir arkadaşa ihtiyacı yoktu bence anlamadım zaten nooluyo dedim iki kişi bir olmuş :D

En İyi Kız Görüşü

• yerım senı çok tatlısın bebeğim kısmına koptum :D Aynen öylelerı çok malesef bende nefret edıyorum onlardan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok cahiller keşke ölseler 😬 Gerçi bunlar iyi bide üst düzey kırık contaları var bunların

0|0
    0|0
    • 3ay

😄Aman aman onlara bulasmayınız kendileri yetinemeyip aksi takdirde arkadaşlarını gönderirler

• 3ay

Ahlaksız olmadığı sürece her türlü aptallığa ya da saflığa saygılıyım. Bunlarda bir bakıma kendi hallerince takılıyorlar bulaşmamak lazım 😬

• 3ay

@lasvegas33 sevgilisiymiş ya sen niye yazıyon dedim benim olana diyor çünkü dedi :D

• onların derdi başka

0|0
    0|0
  • Kinini kus kus sonuna da ne düşünüyorsunuz takısını tak soru diye itele kim nereden anlayaak.

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • düşünmüyoruz gülüp geçiyoruz

0|0
    0|0
  • Elif'im ilgimden havalara girdi. İlgi göstermeyin beyler.

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi " Hep nefret etmişimdir Burda da var böyle kızlar " 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Her insanın aynı olmasını bekleyemeyiz yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • @Becausecool aha amcalar :D

0|0
    0|0
  • Eziklik kompleks

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Böyle kızlarla düşündüklerim cinsellikle sınırlı.

0|0
    0|0
  • Gece gece mantikli konusan biri 😳

0|0
    0|0
  • Ilgi budalasidirlar. Buyuk olasilik kucukken atesli hastalik gecirmisler ve kalici sorunlar olusmusturlar , babalarinin tek kizidirlar , bir enayiye asık olup enayi enayiyi kullandiktan sonra hal ve hareketlerin sklp bunlardan ayrilir ve bunlarda olaylardan hic ders almadan yoluna devam eder

0|0
    0|0
  • Güzelse güzeldir ne diyelim.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• ilgi meraklısı kızlar öyle mi? Hepsi aynı değil. Ben babamdan sevgi ilgili görerek buyumedim. Şu an bir erkek arkadaşım var ve dibine kadar ilgi görmek istiyorum, neden biliyor musun? İlgiye aç bir kızım. O yanım hep eksik kaldı. Güzel miyim? Hayır. Ama ilgi bekler miyim? Fazlasıyla, çünkü sahiplenilmek güzel birşey. Çünkü nedeni var..

1|0
    1|0
  • Soran Burda da var böyle kızlar derken en başta kendinden bahsediyor

1|0
    1|0
  • Yeterince anne baba sevgisi görmediklerini ve toplumca anlaşılmadıklarını düşünüyorum. Sadece kızlar için geçerli değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet bazı erkeklerde böyle ne yazık ki bir sonraki yazımda erkeklere değineyim😀

• Maalesef mevcutlar

0|0
    0|0
  • Çünkü zamanında ezilmişler.. bunu da düşünüp hesaba katman gerekiyordu..

0|0
    0|0
  • Çok yaratıcı

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor :)

0|0
    0|0
  • tiksinççç

0|0
    0|0
  • Insnalar degişik ya