Hukuktan Anlayanlar bir bakın be?

Merhaba Arkadaşlar üzülerek anlatıyorum inanki kuzenim açıksaçık resimlerini kardeşime yollamış Kardeşimde bu kız nişanlı ya ne bu terbiyesizlik diyip resimleri ailesine göndermiş pişman ama apacak bişey yok gözümümüzün önünde savcılığa verdiler bizi ama faceyi dondurduk biz ayrıca Ip adresimizi falanda İstanbul'da oturuyoruz ama fransa da çıkıyor Ipimiz Ve 1.5 2 ay oldu savcılık hala bulamadı ama bulabilirmi şimdi bir çoğunuz kötü yorum yapacak ama korktuk bizde iylik için yapılmış kötü bişey bu :( :(

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir hayal kuruyosunuz la kim suclu kim masum o bile belli degil agatha christie polisiye romanları bile sizin yanınızda hikaye kalıyo.

0|0
    0|0
    • 3ay

ya kardeş ciddiyim ben kuzenim kardeşime çıplak resim atıyor kardeşim ailesine atıyor kız ailesine fotosohop diyor bize mahkeme açıyorlar anlayacağın söyleyemiyoruzda akrabayız 2aile birbirine girer

• 3ay

Allahımın üstüne Yemin ediyorum kurgu değil kardeşim :(

• 3ay

Arkadaşım hem aile size mahkeme acıyo hem söyleyemiyosunuz celişkisi ne

En İyi Kız Görüşü

• maalesef kardeşinin bu fotoğraflarıı kızın ailesine yollaması özel hayatın gizliliğini ihlal etme suçunun ağır haline girer. 2 yıldan 6 yıla kadar hapis cezasını gerektirir. bulabilirler mi o kısmı teknik. ben de işin tekniğinden anlamam.

1|0
    0|0
    • 3ay

İnşallah bulamaz :( Doğru kardeşimin yaptığıda hata ama işte sağol kardeşim yorumun için :)

Erkekler Ne Diyor 3

• zamanla ancak

0|0
    0|0
  • ben anlamam o islerden

0|0
    0|0
  • Kardeşin resim atılan hesabı şikayet etsin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Kapattı o korkudan faceyi falan

• 3ay

yok değil 2ay oldu aynen teşekürler üstelik faceyide şikayet etmişti :D :D face kapanmıştı zaten

• 3ay

Geçmiş olsun diyelim. Kötü de olsa bir tecrübe olmuştur :)

Kızlar Ne Diyor 7

• iyide kardeşinin bir suçu yok ki, yollayan kuzenin

1|0
    0|0
    • 3ay

net bir şekilde yaz şunu bir bana.

• 3ay

yalnız şunu da unutma. bulunsa dahi, fotoğraflar photoshop olmadığı için kardeşinde kızın kendi ailesine gönderdiği için, yani başkasına yaymadığı için, fotoğrafları da kız kendi yolladığı için gene de sonuç alamazlar.. sadece ailelerin arası açılır. ama genede korkma. sakın face'i açmasın, sakın.

• 3ay

facesini zaten şikayet etti kız açmadı kardeşim face kapandı tamam açmayız sağol inşallah bulamazlar :(

• sizi ne diye savcılığa vermişler şikayetleri ne

1|0
    0|0
    • 3ay

kuzenim kardeşime çıplak resim atmış kardeşimde ailesine atmış kız ailesine fotoshop diyince ailesi bize mahkeme açtı

• 3ay

ya nebileyim ama mahkeme açtılar şu an bize...

• 3ay

siz de kendinizi açıklayabilirsiniz sorun olacağını sanmıyorum

• o kuzenini yaptığı dnegesizlik kardeşinin bir suçu yok yazışmayı svcılığa ögstertin kimin haklı kimin haksız olduğu belli olur bide saklanmayın suçsuzken suçlu durumuna düşmeyin

1|0
    0|0
    • 3ay

ya öylede bizim oldugumuz çıkarsa aile birbirine girer o yüzden sustuk biz :(

• 3ay

birşey olmaz hayırlısıyla kızdaa yüze çıkmsını istemez o yüzden rhaaat ol kardeşin yanarsa oda yanar konşmmalrı silmesin ss alın iyi geceler dilerim umarum çözülür

• 3ay

cok sağolun ya allah razı olsun <3

• Kim kime foto göndermiş?

0|0
    0|0
    • 3ay

Kuzenim kardeşime çıplak resimlerini yollamış

• 3ay

B. ku yiyen kuzenken bu durumda siz niye suçlusunuz?

• 3ay

işte kardeşimde bir bok yemiş ailesine atmış kız fotoshop diyince adam dava açtı bize

• Ne diyorsun anlamadım ki

1|0
    0|0
  • @Gamers

bir bak dostum

0|0
    0|0
    • 3ay

hukukla alakası yok ki konunun ama resmi yollayan taraf karsısı degıl mı* ne diye savcılığa suc duyurusunda bulundular kı* ayrıca ip adresın degıl dns adreslerınız yanı vpn kullandıgınız ıcın fransa donunuzu bıle bulurlar merak etmeyın. ama sızın kacacak bır seyınız yok kı ayrıca sızı dava edıyorlar ama dava acan kısı adresınızı vermıyor garıp bır durum.

• 3ay

@Gamers İşte Aileler akraba babamla birbirlerini çok severler korkudan biz babamıza bile söyleyemedik duyarsa 2 aile de kavga çıkar anlıyomusun?

• 3ay

ee sız yanacagına onlar yansın nasılmantık bu boku yıyen onlar ama olan sıze oluyor kbaka ama enayılık olacak senın dedıgın gıbı olursa.

• Kuzenin niye öyle fotoğraflar atıyor nişanlı bide 😒😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...