Arkadaşlar bu napmaya çalışıyor?

Arkadaşlar sevgilim o kadar kıskanç ki çocukluk arkadaşlarımdan dahi kıskanıyor kimseye bizim hakkımızda bir şey anlatma diyor bırak kimseyi kendi Hakkı'nda da bir şey anlatma diyor. Geceleri erkeklerle konuşmama çok kızıyor. Bir şey olmasa dahi. Kendi arkadaşıyla bile gece konuşmama izin vermiyor. Bu seven adamın yapacağı şeyler mi?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş nerden buluyorsunuz böyle tipleri ya. kasaptanmi markettenmi aliyorsunuz. kizim bu adamla evlensen varya evin icine kulube yapar kapatir seni.. valla bana denk gelecek böyle biri hemen engeli basar ya da bitti diyerekten. mesaj atar başkada bir şey demem

0|0
    0|0
    • 3ay

Olması gereken bu değil mi ya sence 😂

• 3ay

Yok olması gereken erkek tipi diyorum bu bence

• 3ay

memlekette kiz kalmadi ya... sen yat uyu hadi yarin olsun duzelir... neden bize soruyon o zaman.. allahim ya sabir

En İyi Kız Görüşü

• kendine karşı güven sorunları var, Allah yardımcın olsun benimde böyle bir sevgilim vardı bir erkeğin gelip benden adres sormasında bile beni suçluyordu , aldatıyorum sandı sürekli, takip etti , gittiğim yerlerden resimler bulup " orada erkekleydin değil mi " diyordu. Tam bir psikopat, Ayrıldım ve şu an inanılmaz mutluyumve bir başkasının bize karışmasına neler yapacağımızı söylemesinin yanlış olduğunu anladım,. Tamamen kendine olan güvensizliğini senden çıkartıyor izin verme buna. Sana güvenmeli ve kısıtlamamalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlattıkların tam olarak benim erkek arkadaşım :) 1 gün sonra nişanlanıyorum ben sosyal bir insan değilim erkek kankalarımda yok kız arkadaşlarımda 2 elle sayılabilecek kadar az :) ben mutluyum seviyormu seviyor ondan başkasına ihtiyacım yok :) eğer böyle düşünmüyorsan bencede ayrıl.

0|0
    0|0
    • 3ay

Böyle olmasından şikayetçi değilim bu devirde böyle adamlara ihtiyaç var 😇

• 3ay

bırakma sahiplenmiş ne güzel sınırın olması güzel bir şey benim hoşuma gidiyor tabi herşeye karıştırmam saç modelim olsun giyim tarzım zaten onun istemeyeceği türde giyinen insanda değilim :) Temizini bulmussun şikayetçide değilsen bırakma

• Seviyor mu sevmiyor mu bilemeyiz fakat hayatı sana zehir eder bu benden demesi

0|0
    0|0
  • kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma kımse kımseye nasıl davranıcagını söyleyemez. Ama tabiki erkeklerle konusmanı istememesi doğal ne gerek var gecenın bir yarısı

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben herkese herşeyi anlatıyorum diye diyor kendi özelini anlatma güvenme diye

• 3ay

sen de herkese herşeyi anlatma haklı herkese herşey anlatılmazki buna o bile dahil.

• tevbe yarabbim hic haz etmem Allah kurtarsin Bizlere gostermesin ins

0|0
    0|0
  • Psikopat kizim o birak onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...