Milyon liralarca servet sahibi patronum Linea'ya biniyor, karısı hayat yaşıyor bunlar nasıl adamlar ya? Doğru mu?

Bir lojistik şirketinin Muhasebesinde çalışıyorum arkadaşlar yeniyim 1 ay oldu. Patron Milyon Liralarca bir servet sahibi 16 tane Mercedes tırı var. Bide ayrıca yanında kiralık çalışan iş verdiği tırlar var. Bugün kredi onaylandı 3 tane daha sıfır tır aldı. Yaklaşık 400.000₺ tanesi dorse ile beraber. Sadece 3'ü 1.200.000 yani. Günde kaç tane fatura kesiyoruz. Adamın beyaz bir Linea sı var onca zenginlik içinde. Öğlenleri dürüm tavuk döner yer sadece. Lokantadan yemek gelir. Bize pide falan gelir en azından. Kendine tavuk döner. Çok keyiflenirse sütlü kahve içermiş. Bugün ilk kez karısı geldi ofise. Acayip havalı sarışın bişey karısı. Arabası Jaguar XF, kadının elinde Prada çanta. Küçük bide kızı vardı odaya sütlü kahve söyledi. Keyiflendi demek. Adam inanın Defacto tişört giyiyor ya. Düşünün böyle bir adam. Buda sakatlık değil mi artık?

Güncellemeler:
Ben karısının böyle yaşamasına izin verirken kendinin bu kadar dikkatli yaşadığına şaşırıyorum arkadaşlar bazıları yanlış anlamış

0|0
716

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...