Milyon liralarca servet sahibi patronum Linea'ya biniyor, karısı hayat yaşıyor bunlar nasıl adamlar ya? Doğru mu?

Bir lojistik şirketinin Muhasebesinde çalışıyorum arkadaşlar yeniyim 1 ay oldu. Patron Milyon Liralarca bir servet sahibi 16 tane Mercedes tırı var. Bide ayrıca yanında kiralık çalışan iş verdiği tırlar var. Bugün kredi onaylandı 3 tane daha sıfır tır aldı. Yaklaşık 400.000₺ tanesi dorse ile beraber. Sadece 3'ü 1.200.000 yani. Günde kaç tane fatura kesiyoruz. Adamın beyaz bir Linea sı var onca zenginlik içinde. Öğlenleri dürüm tavuk döner yer sadece. Lokantadan yemek gelir. Bize pide falan gelir en azından. Kendine tavuk döner. Çok keyiflenirse sütlü kahve içermiş. Bugün ilk kez karısı geldi ofise. Acayip havalı sarışın bişey karısı. Arabası Jaguar XF, kadının elinde Prada çanta. Küçük bide kızı vardı odaya sütlü kahve söyledi. Keyiflendi demek. Adam inanın Defacto tişört giyiyor ya. Düşünün böyle bir adam. Buda sakatlık değil mi artık?

Güncellemeler:
3ay Ben karısının böyle yaşamasına izin verirken kendinin bu kadar dikkatli yaşadığına şaşırıyorum arkadaşlar bazıları yanlış anlamış

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Belkide parasıyla gösteriş yapmayı sevmiyordur olamaz mı yani illa maserati ye mi binecek adam. Ben defacto giydiğimde ezik mi oluyorum ya da zara dan giyindiğimde havalı mı? Param var diye illa milletin gözüne sokarcasına mı hareket etmem gerekiyor? Şu kafadan geçin artık.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bak yine yanlış anlamışsınız diyorum ki bu Ada'm bu kadar dikkatli yaşarken tavuk döner yemeye bile dikkat ederken karısının böyle yaşamasına Nasıl izin veriyor Prada çanta ne kadar biliyomusun ya da o kadının bakim masrafı

• 3ay

Orasını ben bilmiyorum sen benim dediğimi anladın mı? Kadınlar işte onlar parayı gördümü böyle oluyorlar

En İyi Kız Görüşü

• Parası var diye aynı kumaşa daha fazla para vermek mantıksız adam haklı. Yemek seçimi ise tamamen damak zevki meselesi. Çook varlıklı emlak zengini bir tanıdık var. Çocukları devlet okulunda olur. Adam genelde aynı kıyafetleri giyer. İki oğlu var gayet mütevazi sıradan çocuklar. Havalı değiller. Büyük emlak zengini yaptığı bağışlarla kaç tane okul huzurevi yaptı adam.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben anlatamadım adam böyle yaşarken karısı Nasıl böyle yaşayabilir

Erkekler Ne Diyor 15

• bu kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • paranın değiştirmediği nadir insanlardan. d. d

1|0
    0|0
  • İş yaşantısı ile gerçek yaşantısını bilemezsin :)

0|0
    0|0
  • İlahi adalet Hâtun.
    Kimisine parayi vermez.
    Kimisine parayi verir ama bekçiligini / köpekligini yaptırır. Ben hiç şaşırmıyorum böyle tiplere...

0|0
    0|0
  • Gerçek adam işte. Paraya önem vermiyor

0|0
    0|0
  • Adam mutevazi kadin gormemis iste

0|0
    0|0
    • 3ay

Mütevazi değil cimri ama karının böyle yaşamasına izin vermesi ilginç

• O kadar param olsun bentleye binmezsem şerefsizim :D
    Lineayı da karıma verirdim fazla şımarmasın :D

0|1
    0|0
  • Kardeşim iş arabası denen birşey var gezmek tozmak içinde farklı arabaları var benim babamların patronuda işe gelip gitmek için linea albea kullanıyor ama adamın gerçek aracı maserati

0|0
    0|0
    • 3ay

Defacto giyiniyor mu ya da öğle araları sadece dürüm tavuk döner mi yıyor

• 3ay

Zevk meselesi hocam benim babamın patronu bir dürüm için adanaya gidiyor uçağa binip adam tutumludur seviyordur sadece 1 dürüme vereceği 1000 tl yle adam 16 kg et alıyordur açıkçası benim okuduğum bölüm çok estetik çok para kazandıracak bir meslek ama ben normal hayatıma devam edeceğim ben milyoner olsamda aynı kıyafetlere devam edeceğim tutkularımdanda vazgeçmeyeceğim

• Adam aşmış bir çok şeyi :D

0|0
    0|0
  • erzurumlumi :D

0|0
    0|0
  • Cimrilik resmen

0|0
    1|0
    • 3ay

Cimri olsa karısı o arabaya binemez o çantayı takamaz çantanın fiyatını bir araştır

• 3ay

Hayır öyle cimri değil kendisine cimri yani kendini tutumlu olmaya öyle alistirmiski kahveyi bile mutlu olunca içiyor kendisine ödül olarak görüyor

• Gosterisi sevmiyor belki adam

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya karısı

• 3ay

Kendisi gosterisi sevmiyor karisindanda esirgemiyor senide adama 2. Kari olarakmi alsak napsak gozun kalmis gibi 😀

• Cimri diye bisey var hic duymadin mi?

0|0
    1|0
    • 3ay

Cimri olsa karısı ne o kadar bakımlı olabilir ne o arabaya binebilir nede Prada çanta kullanabilir sırf çanta fiyatını bir araştır

• 3ay

Her insanin bir zaafi vardir

• Zenginin Parası züğürtün çenesini yorarmış.. seninkide o hesap yani.
    Sende salla başı al maaşı!

1|1
    0|0
  • Bazilari gibi gorgusuz degil mesela sen olsan herşeyin en pahalisini falan fakirlik boyle bişi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zenginler cimri olur ya da para delisi okdugundan fakirden farkli dusunmezler

0|0
    0|0
  • Oyle seviyordur parasi var diye savurmak zorunda mi

1|0
    0|0
    • 3ay

Valla karısı baya savuruyor zaten anlaşılan bence bu tarz adamlar salak karısı hayat yaşıyor adam sürünüyor

• 3ay

Sana ne djzvssn

• Kendi tercihi böyle.

0|0
    0|0
  • İstediğini yer istediğini giyer bir anormallik yok.

0|0
    0|0
  • Nasıl zengin oldu sanıyorsun :D

0|0
    1|0
    • 3ay

esi sayesinde veya akrabalari sayesinde olmasin

• 3ay

yesin anca öyle kisiler yemeyi bilir saten, nasil biri oldugunu bilemezsin belki bir baglantisi vardir baskalariyla ya da pintidir

• 3ay

pintiden kastim baglantisina yasamasi yani cikarina göre, baskasina bagli olabilir hisse senedi gibi olaylar varya iste o isler cok karma karısık durumda baglantili olanlar icin

• Sanki acun

0|0
    0|0
Yükleniyor...