Kişisel gelişim kitapları ( özellikle ihtiyacı olan konularla ilgili) okuyan bir insan hakkında ne düşünürsünüz?

Normal mi karşılarsınız ya da içinizden o kişiyle ilgili ne geçer?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen şöyle düşünürüm "ulan millet kendini geliştiriyor biz bos bis dolasiyoruz oturuyoruz " o yuzden okuma kotu hissettiriyorsun 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kisisel gelisim kitaplari okumak okuyan kisinin bir eksigi ya da sorunu olduğundan kaynakli degildir. Aksine bu tur kitaplari okuyanlarin buyuk bir orani elit ve kulturlu insanlardir. Kendilerini geliştirmek icin bir seyler katabilmek için farkli pencerecelerden bakabilmek icin okurlar. Ben her zaman takdir ederim boyle insanlari. 👌👍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gülmek olmaz tabi

0|0
    0|0
  • birşey düşünmem

0|0
    0|0
  • Normal karşılarım en azından kitap okuyor. Kitap okumayan ne kadar çok insan var biliyor musun

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı sevdiği için sevinir, böyle, fazla işe yaramayan garip, çoğunun karşılığı olmayan önerilerle dolu bir kitap okuduğu için üzülürdüm...

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim okuduğum kitap o tarz bir gelişim kitabı değil

• kendini geliştiriyo ne güzel derim

0|0
    0|0
  • O tür kitaplar uygulanırsa faydası çok olur

0|0
    0|0
  • bu tür bok püsür kitapları okuduğu için ''keşke ölse'' derim.

0|0
    0|0
  • Tebrik ve takdir ederim. Kim eksik değil ki. Önemli olan Kişinin kendisini tamamlamaya çalışması.

0|0
    0|0
  • Ekendini gelistirmeye calismasini takdir ederim ama yöntem yanlış o ķitaplardqn basariya gidimiyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki sen ne önerirsin

• 3ay

Teşekkür ederim not ettim en yakin zamanda bakcam :)

• 3ay

😊😊😊😊

• Saygı duyarım ve imrenen gözle bakarım. İnsanın kendini geliştirmeye çalışması bence çok güzel bişey.

0|0
    0|0
  • hayallerinize evet diyin tarzında kitaplar mı

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır bir tur kişilik analizi kendini tanımak için sana kapı açıyor diyebilirim

• 3ay

Kişisel gelişim kitabı okuyan insanlar kendi hatalarını kötü yanlarını bilir kendini beğenmiş değillerdir. Bu insanlar kendilerini insanlardan üstün görmezler. Bu insanlar her anlamda iyidir.

• 3ay

Sağol teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Normal karşılarım. okumanın kötüsü mü olurmuş hem. ne güsel işte.

0|0
    0|0
  • Elbette normal karşılarım. Kişisel gelişim kitapları okuyor diye farklı gözle bakmam. Aksine bu insan hayata güzel gözle bakmak istiyor, kendini geliştirmek istiyor, hatalarını en aza indirmek istiyor diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Kendini geliştirmeyi seven bir insan olduğunu düşünürüm çünkü ben de okurum ve severim de.

0|0
    0|0
  • Gayet normal ben de okuyorum

0|1
    0|0
  • Ne var bunda ne güzel okusun işte

0|0
    0|0
  • Pek tarzım olmasa da herkes istediğini okur

0|0
    0|0
  • Bende okurum. Normal

0|0
    0|0
  • Ben okuyorum ve bence ben deliyim

0|0
    0|0
  • Normal karşılarım tabiki ben de o türü çok severim ve okurum. Gelişim kitabı okuması gelişmemiş olmadığını göstermez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...