Kürt kökenli biriyle evlenir miydiniz?

Kürt kökenli biriyle evlenir miydiniz? Ben evlenmezdim. Şahsi fikrime kimse saldırmasın sadece kendi görüşünüzü yazın.

Güncellemeler:
3ay Hhhh

0|0
32|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana 👍🏻 Hatta lafı bile varda söylemiyim 😃

2|2
    3|1

Erkekler Ne Diyor 42

• Ben kendim gibisini severim; kendim gibisi ile yuvamı kurmak isterim. Yani; Türk ve Müslüman (muhafazakar).

Taşlasınlar sorun yok, böyle düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Hayır benim ne olduğum belli değil ki İstanbul Zonguldak Ankara Muş Antalya dördüde benim toprağım ama evlenmezdim galiba

1|0
    0|0
  • insanların ırkına, Türk çerkez laz kürt gibi ayrımlar yapmıyorum..
    tek ayrımım var..
    iyi insan & kötü insan..
    iyi bir insansa ki evlenmem için gerekli, evlenirim..

3|3
    1|1
  • Evlenmem

2|1
    0|0
  • Öyle bir şey yapacağıma , kafama sıkarım daha iyi.

2|1
    2|0
  • Evlenmem

2|1
    0|0
  • Kürt, Siyahi, Japon, Çin.. ne olursa olsun insan olduktan sonra evlenirim sorun olmaz.
    Siyahi bir kızla evlenmek en büyük hayalim ama..

0|1
    0|1
  • Hayır.

1|1
    0|1
  • türk ya da kürt biriyle asla evlenmem. iskandinav kızlariyla evlencem

1|2
    0|0
  • Bende Evlenmezdim. Hem Kimene Hangi Amaçla Görüşüne saldırıyorlar.

2|1
    0|1
  • Sende kürt olabilirdin :) kendin seçmedin ırkını. Hiç bir ırk hiçbir ırktan üstün değildir

3|4
    1|1
    • 3ay

👏👍

• 3ay

@zordost böyle kafası kırık insanlar çok var :) kendilerine de bir hayırları olmaz :)

• 3ay

Bırak kardeşim.
      Vatani onlar kurtaracak kendilerine çok güveniyorlar olmayan bir vatani kurtarmak nasıl olacak sa artık 😀

• kürt diye neden ayırıyosun ki?

3|3
    1|2
  • Olmazsa olmaz bir kriterim vardır. Buna uymayan her kim olursa olsun evlenmem. İster peygamber soyundan gelsin, isterse dünyanın en mükemmel kadını olsun benim için değişmez. Bu kriter kimse adabıyla varsa ırkına bakmam. Kriterim de bende gizli kalsın.

1|2
    5|2
    • 3ay

hewaller eksilemiş :D

• 3ay

@zordost dostum sen burda herhangi bir ırkı hedef almadığın için kürtlerin seni hedef alıpta eksilemesi saçmalık. ben onların... deyip ne yazdığını bilmeyen okuduğundan anlamayanlara bakma iyi yazmışsın.

• 3ay

@jagler1376 Kürdüm ben. Ama pkk kavramını devlet çıkardı kurt Türk ayriminida devlet çıkardı nasıl diyceksen. Yıllar önce devlet topraklarını paylaştığı ırk a istediklerini verseydi özgürlüklerini sunsaydi ne Şu an pkk olur du nede kürt Türk ayrımı. Hep oyun malesef. Allah akıl versin diyip geçiyorum :)

• herhangi bir önyargı beslemiyorum ama dünya kadar türk kızı varken kürtle evlenmem

2|1
    1|0
  • Evlenmem. Sadece Türk. Allah korusun.

3|1
    1|1
  • Büyük konuşmak gibi oluyor ama evlenmem.

3|1
    2|0
  • Bekar kalmayı yeğlerim

2|1
    1|0
  • Kaderde varsa önüne geçemem

1|0
    0|1
  • Gardaş ben laz almak istiyorum :) lazdan başkasını görmez gözüm agresif olacak :D

1|0
    2|0
  • Evlenirim

0|1
    0|1
  • Heil Hitler diyorsun yani 😂 İyi madem... Değişik valla insanlar

0|0
    0|0
  • Kürdüm olmakla da gurur duyuyorum. Lakin unutmayın zihninizi biraz geliştirin kurtlugu çıkaran devlet pkk yı da devlet çıkardı. Devlet yıllar önce Kürtlerin hakkını verseydi pkk çıkmazdi kurt Türk ayrımcılığı olmazdı. Kürtler çok şey istemedi ülkelerinde özgür olmak istedi. Anladınız mi

1|1
    1|1
  • Pis ırkçı, ben Rize liyim bizim oralarda da bu pis ırkçılardan var..

1|0
    1|1
  • Aksanını beğenmediğim için evlenmezdim yoksa aksanı kötü olan Türk kökenli kızla da evlenmem

1|0
    0|0
  • Hayır asla.

2|3
    3|4
  • Kürt kızları genellikle güzel oluyor. Ancak evleneceğim kız asyalı olacak, Türk olacak.

1|0
    0|1
  • istemem ama olabilir de.

0|1
    0|1
  • Bu soruyu gordugum iyi oldu.

Törk kizlari neden yatakta Kürt erkeklerini tercih ediyor acaba? Evet Törk erkekleri yatakta berbatmis ve 14 cm pipileri oldugu soylentisi var bu dogrumu? :D

2|0
    1|2
  • Bence o zaman evlenmeden veya sevmeden önce kökenini araştır o zaman bembeyaz sarılın kürtte var Sen iyi bir araştır

Benim için ırkı hiç fark etmez

1|0
    1|1
  • Irka bakarak eş mi secilir. Irka değil karaktare önem vermek lazım

1|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 31

• Kaç nesildir Azerbaycan Türkü olarak gelmişiz. Bu örüntüyü neden bozayım?

3|3
    1|2
  • Hdp'li olmadığı takdirde evlenirim, insan ayrımı yapmam.

1|8
    3|3
    • 3ay

Helal sana be işte harbi cevap budur bravo insanlık ayıbını soran kişinin yüzüne çamur gibi vurmuşsun

Soruyu soran kişi kusura bakmasın buda benim şahsi görüşüm 👏👏👏👏👏☺

• Evlenirdim ben de Kürdüm zaten.

6|4
    2|7
  • Neden onlar insan degilmi çok saçma bir paylaşım olmuş

4|7
    3|4
  • Kürdistan isteyen bir vatan hainiyle evlenmek mii.! Tanrı korusun

6|2
    2|2
  • ben vanlıyım. annem babam küresünni allaha çok şükür vatan haini değiliz . sen şimdi küresünni nedir dersin. küresünniler vanın yerlileridir. kökenleri azerbaycan ve irandan gelir. küresünnileri kürtler sevmezler. Türk oldukları için. Vanda 150 bine yakın küresünni var ve bunların içinden tek tük soyunu kaybedip kürt gibi davrananlar vardır. onun dışında ki herkes bu bayrak için canını vermeye razıdır. Misal Ben Ülkücüyüm abimde öyle. ama ailenin geri kalan akpartili. küresünniler ikiye ayrılır siyasi görüş açısından yarısı AKP yarısı MHP lidir. HDP denen şu ağza alınmaması gereken partiyi savunanı bulunamaz. CHP li olanda vardır ama sayısı bir elin parmaklarını geçmez. yanisi şu canım her doğulu kürt değil. ha seni anlayabiliyorum. az evvel yine burda bomba patlattı domuz sürüleri. Ben Doğuda yaşamama rağmen aynı şeyleri düşünüyorum bazen. Ama sakın Her doğuluyu kürt olarak görmeyin. ha kürt olmakta suç değil. kürtlerinde iyisi var kötüsü var asıl mesele VATAN haini olmamak. 😊

2|2
    1|0
    • 3ay

Ya sen varya cansın can
      Ağzına o güzel yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın anlaya davul zurna saz anlamayana davul zurna bile az

• 3ay

hepsinin 😂😂💃💃💃

• 3ay

Aynen öyle 😁😁😁😁😁😅😅😅😅😅

• hayır

3|3
    1|0
  • Kürtler çoğu insandan daha adam.. Daha once kürt sevgilimde oldu. Insanlari bu sekilde sınıflandirmak cok yanlis.

3|2
    5|6
  • Geçmişi olmayan biriyle gelecek yaşayamam.

2|3
    1|1
  • Niye onlarda insan degilmi? Evlenirim

2|4
    2|2
  • Öz ve öz Türk varken neden kürt ile evleneyim ki, Türkün soyu mü tükendi tövbe estağfurullah. Evlenmem

3|1
    2|1
  • Hayır.

2|2
    2|3
  • Bende evlenmezdim.

2|2
    3|4
  • Türklüğe su katmam diye düşünüyorum.

3|1
    3|0
  • evlendim

1|3
    1|4
  • Çok düşük ihtimalle evlenebilim kültürler çok farklı ya hiç istemem aileler arası da sorun çıkar

1|1
    0|1
  • Sorun değil vatan haini olmadıktan sonra kimi kürtler var bizden daha iyi. Edep, ahlak, dürüstlük önemli bide müslüman 👍

1|1
    0|2
  • İnsan olsun yeter bu devirde insan bulmak zor çünkü

2|3
    1|3
    • 3ay

Al bak bir güzel cevap daha bravo avokado ya vallahi billahi bravo

Aynen bayan kıvırcıkkız dediğiniz gibi bu zamanda insan bulmak gerçekten zor

• Ben Türküm türk olduğum için gurur duyuyorum ama bu demek değildir ki başka irklar kendisiylle gurur duymasın herkes duysun.. böyle ayırım yapip asla kürtle evlenmem diye şartlanirsam gün gelir bir Türkle evlenirim gerçekten belki ama ya o bana çok çektirirse, duzgun biri olmazsa? cok ters isler bunlar

0|2
    0|0
  • Hayır

2|1
    1|2
  • Evlenirim

1|2
    1|2
  • Ayrımında bu kadarı. Onlar insan değil mi?

3|2
    1|3
    • 3ay

Kör cahiller işte
      Sonrada diyorlar ki niye insanlar geri kalıyor
      İşte sebebi
      Tebrik ederim sende güzel ve doğru bir cevap vermissin ağzına sağlık

• 3ay

@Sessiz_sakin25 canım bunun cahillikle ne alakası var? Ben onu dışlamıyorum hor görmüyorum insan değil gözüyle bakmıyorum çoğumuzda o şekilde evlenmem diye cevap vermedi zaten. Neden kendi ırkından önca başka ırka mensup biri ile beraber olasın? Kör cahillik değil bu ırkını sevmek.

• "İnsan" bu önemli

0|2
    0|2
  • Evlenirim çok şükür ırkçılık yapmam

2|1
    2|2
  • özellikle bir kürtle evlenmek istiyorum hemde çok ama bak kürtle vatan hainiyle değil

2|4
    1|5
  • Evlenirim , kürtlerin nesi var.

3|1
    2|4
  • Insanları ellerinde olmayan şeylere göre yargilamam. Benim için önemli olan elindekileri nasıl kullandığı.

0|2
    0|2
  • Aile yapısına, seviyelerine bağlı

0|0
    0|1
  • Bende evlenmem

1|1
    0|1
  • Büyük konuşmak istemiyorum nasip

0|1
    1|1
  • Kızlar Devam