Ayrılık sonrası aşırı sinirlenme?

Merhabalar. 3 ay önce sevgilim tarafımdan kötü bir şekilde terk edildim. Kendimce zor günler geçirdim ve halen daha geçiriyorum. Normalde sinirli bir yapım yoktur. Asla insanları kırmam. Her zaman orta yol bulmaya çalışırım. Fakat son zamanlarda çok fazla sinirlenmeye başladım. Normalde yapıp şu anda başaramadığım her iş sonunda, insanlara üstüme gelmeyin dememe rağmen halen benden bir beklenti içerisine girmesine, herkesin yukardan konuşmasına vs vs. Bu durumumdan çok şikayetçiyim. Önerileriniz nelerdir acaba? Sanırım biraz yalnız kalmaya ihtiyacım var. Bu gereksiz kalabalıktan kendimi nasıl izole edebilirim?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hickimsenin soyledigini kafaya takmamaya calis. Cunku nereye gidersen git birileri konuscaktir buna engel olamazsin.

0|1
    0|0
    • Şimdiye kadar hep insanları dinleyen, anlamaya çalışan biri için zor durum. Ondan fıttırıyom bazen. Duymamaya çalışmak tek çözün gibi. Umarım bir yolunu bulurum. Teşekkür ederim.

• Kabulleneceksin sadece. Herkes herseyi konusur bileceksin. Sen iyide yapsan kotude yapsan konusurlar. Sadece kendine soyle deki konusacaklar ama sen takma. Kendi kendinle konus ve kendini buna ikna et ;)

• Tamamdır. Bu sabah başlıyorum artık. Saolasın :)

En İyi Erkek Görüşü

• Seni cok iyi anlıyorum bende aynı şeyi yaşadım ilişki deki anilar hatıralar geçirilen güzel zamanlar vs aklına geldikçe üzülüyosun belki geri dönüp tekrar beraber olmak istiyosun ama bir yandanda olmayacağını bildiğin için ne yapacağını da bilemiyosun doğal olarak sinirlisin çünkü o kişi dışında seni kimsenin mutlu edemeyecegini düşünüyosun. Sana tavsiyem dediğin gibi kafani dinle eski günleri hatırlamamaya çalış durumu kabullen sonrasınida zamana birak

0|1
    0|0
    • Düşündükçe altında ezildiğim çok fazla şey var. Beynimde bağımsızlığı ilan etmiş habire eskiyi düşünüyor. Sonra da sinirlenip kırmaya başlıyorum. Yalnız kalmak, uzaklaşmak en iyisi. Teşekkür ederim.

• Zor bir dönem umarım çabuk anlatırsın klasik olacak ama hayat devam ediyor.

• Aynen. Hayat devam ediyor. Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...