Çocukken en komik dayak yeme anınız?

Bir filmde kadın parasını şöminede yakmıştı ben de babamın cebinden para alıp sobada yakmıştım bxhdsbdh

bir de annemin çeyiz tabaklarıyla sirtaki yapmıştım. Sırf beni dövmek için bahçeye inip kiraz dalı kesmişti.

Aslında daha çok var da uzun olsun istemiyorum 😄

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbiri komik değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• annem teletabileri açmayınca kuş kafesiyle küçük süs çiçekleri alıp 7. kattan aşağı fırlatmıştım olan kuşa olmuştu annem dövecekti kaçayım derken merdivenden düştüm sonra hastanede almışız soluğu o gün bugündür annem oturtup dövüyor :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dayağın komikliği sadece büyüyünce ortaya çıkıyor
    Mahallede yaşlı bir dedemiz vardı. Elimde su tabancası ile arkdşlara su sıkıyordum. Geldi pijj arkdşım elimdeki tabqncayı aldı dedeye başladı sıkmaya. Dede elindw bastonla onu kovaladıkça ben kahkaha atarken zuhahaha diye. Arkamdan enseme bir şamar yedim ki hala gülmeye devam ettim. Vuran babam. Niye gülüyorsun lan diye bir tane daha patllattı suratıma. Hiç unutmam 😂
    Hala gülmeye devam ettim

0|0
    0|0
  • bir kadın sıcak su kaynatırmı

0|0
    0|0
  • Uyuyan annemi uyandırdım ben kaçarken kadın hiç kalkıp doğrulmadan terliği aldı yattığı yerden bir attı tam kapıdan geçiyodum yinede isabet etti sonra geri uyudu. 4-5 yaşındayken oldu bu

0|0
    0|0
  • Abim koltugu kesmis ben 2 yasindayken. Olay benim ustume kalinca gulene kadar dayak yemisim. Ailemden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de en küçüğüm diye her şey benim başıma kalırdı. Ben de hatırlayınca gülüyorum ama ailem hep en az beni sevdi

• 3ay

Ben gulecek pek bisey bulamiyorum, tek istegim kendi "mutlu" yuvami kurmak. Tek basima.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• İlkokul birinci sınıfa başladığımda okula gitmek istemeyip ağlamıştım surekli okuldan kaçıp eve gelmiştim. Sonra bir temiz dayak yedim tabii babannem sagolsun :D O dayaktan sonra hic aglamadım. Haketmisim bence ya :D

1|0
    0|0
  • Abimle dis fircalarken isi abarttik su ile oynamaya basladik ustumuz batti tabii babam duydu bizi bir guzel eline aldi 😂

1|0
    0|0
  • Anlatinca komik olmuyo

0|0
    0|0
  • bir keresinde dayım bana küfür öğretip söylettiriyodu. Daha 4 yasindaydim. Küfür edeyim diye beni dövüyodu küfredince de küfrettim diye diye dövüyodu ben de canim acıdi diye bir daha küfrediyodum bir daha dayak yiyiyodum. Annem beni farkedene kadar dayak yedim.

0|0
    0|0
  • pergel iğnesiyle kapıya resim yapmıştım :D

1|0
    0|0
  • hiç yemedim

0|0
    0|0
  • Hayatım boyunca dayak yedim ve hepsi iğrenç.

1|0
    0|0
Yükleniyor...