Mesajları gördü?

Arkadaşlar, lütfen gören herkes cevap yazsın!!! Arkadaşımın annesi, arkadaşımla mesajlarımızı görmüş. Biz kendi aramızda argo şeyler konuşuruz bazen. Kadın öyle laflardan nefret ediyormuş. Arkadaşıma bağırmış falan. Arkadaşımda bunu anlattı ondan sonra, iyi geceler deyip kapattı. Benim bir suçum yok burada. Aynı şeyleri o da yazar. Hatta ağır şeyler yazar benden daha ağır. Ama annesi benimkini görmüş, arkadaşımda ben yazmıyorum demiş. Annesinin gözünde şu an çok kötü bir seviyeye düştüm. Arkadaşımla aram açılırsa annesi yüzünden ne yapayım ben? Zaten arkadaşım da iyi geceler yazıp kapattı resmen suratıma. Ben şu an en suçsuz kişi olarak en suçlu konuma düştüm yardım edin lütfen!!!

Güncellemeler:
3ay İşe yarar bir şey yazmayacaksanız lütfen bişey demeyin Cidde'n!

0|1
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• yaş kaç 14 filanmı? birşey olmaz merak etme

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Burda yardım etmekten çok akıl vermek gerekiyor boşver şu işleri

0|0
    0|0
  • İkiniz de suçlusunuz, ahlaklı konuşsanıza

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen sanki sütten çıkma ak kaşıksın ya. Herkesle Can'ım arkadaşım, sevgili babacığım, saygıdeğer dostum diye konuşuyorsun tabi. Tavsiye vermeyeceksen yazma!

• 3ay

Hayatımda kimseye argo ya da küfürlü mesaj yazmadım. Bana küfür edenlere bile. Kendim yapsam sana burada ahlaklı konuşsanıza demem

• takma kafayas.

0|0
    0|0
  • ya ablacım argo konuşmaya ne gerek varki ama? bak bir kız erkeğin argo konuşmasına müsamaha göstermezse erkek Afedersinde nah argo konuşabilir. argo konuşma oldumu lan senin ağzına... bir daha öyle konuşma demelisin ( ağzına tükürim ) :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Yalnız arkadaşım kız.✋🏻

• 3ay

Yani demek istediğim, büyütülecek bir konu değildi herkes kullanır bir yerde argo, özür dilemeyeceğim herhalde çünkü o da kullanıyor ama beni ortaya attı. Annesine ne diyebilirim ama yani?

• 3ay

ya ne diCen kız kıza konuşuyoruz işte sanki kızın sütten çıkma ak kaşık sanki o sövmedi bana hiç dicen korkma. d velevki bozuldu aranız bozulsn suçlu değilsinki :)

• Suçsuz değilsiniz ikinizde aynı haltı yemişsiniz kadın objektif değil diye mi suçlu oldu şimdi. Edepsizler sizi..

0|0
    0|0
  • Ya naparsa yapsın sen niye düşünüyosun ki ister yazsın ister yazmasın çokta fifi yani.

0|0
    0|0
  • Avukat mı tutalım napalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• üstüne düşme konunun bütün suçu üstüne atmış korkudan baksana, istersen bunu ona soyle ama sende soğuk davran artk

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet haklısın, herşey yanlış anlaşıldı onun yüzünden. Teşekkür ederim. 💕

• 3ay

Rica ederim canım, arkadaşına kızdığını belli et

• 3ay

Evet edicem en mantıklı ve işe yarar yorumu yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim. 😊❤️

• Aman boşver bunun için aranız açıkacaksa açılsın

1|0
    0|0
  • Arkadaşın yavşağın korkağın tekiymiş sil gitsin

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet ben olsam onun gibi yapmazdım. Teşekkür ederim. 😐

• Arkadaşın ben yazmıyorum deyip seni öne atmış bence hala daha aranızın açılmasını düşünme

1|0
    0|0
  • arkadasin kendi pacasini kurtarmak için seni atmis ortaya sen hala muş

0|0
    0|0
  • Yapck bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...