Bıktım bu durumdan. Noldu bana?

Arkadaşlar ben ortaokul ve lise yıllarında gayet sosyal, arkadaş ortamlarının vazgeçilmezi biriydim. Noldu bana bilmiyorum. Artık insanlarla konuşmaktan korkar oldum. Ya hakkımda yanlış birşey düşünürlerse, ya benden nefret ederlerse, ya arkamdan konuşurlarsa... Bunun gibi birçok şey düşünüp en sonunda susmayı tercih ediyorum. Sadece 'günaydın' demek için bile heyecandan titriyorum. Sosyopat oldum sanırım. Evime biri gelecek diye korkuyorum. Perdelerim sürekli kapalı insanlar beni görmesin diye. Yakın arkadaşlarımla bile konuşmamaya başladım. Nasıl düzelebilirim. Bu gidişle yanlız ölücem😓

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış yoldasın başkalarının ne düşüneceğini boşver hiç takma doğal davran sen eskisi gibi :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir ara bir ay buna benze birşey yasamıştım. Yani aslında sosyal biri olmama rağmen arkadaş ortamlarına gitmek istemiyordum. Melankolik bir hava içindeydim. Bir arkadaşım psikolog önerdi ona gittim stres altında çok kaldığın için geçici bir durum dedi. Daha çok gez gibi şeyler dedi sonra kendiliğinden geçti. Öyledir belki senin de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu korkular tedaviyle biter

0|0
    0|0
  • sevgili yap bak yalnızlığını paylaşacağın biri olsun arada dışarı çık ne bilim zorla kendini azcık :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Arkadaşlarımla bile konuşamıyorum nasıl sevgili yapıyim kardeş :/

• 3ay

ya arkadaşım bir yerden başlaman lazım ama öyle yalnız ölüp gitcen en olmadı ailenle vakit geçir. ha bide seni böyle asosyalleştiren durum ne ki illa bişi olmuştur Ç

• Kafanda yarattigin sacma düşünceleri boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimseyi onemseme Kim Ne derse Ne dusunurse dusunsun Kimse icin yasamiyorsun sokaga cik cocuklara gulumse insanlara yardimci olmaya calis

0|0
    0|0
Yükleniyor...