Kapanmak çok zor bişey mi?

Ya kapanmayı düşünüyorum ama bir tarafım istiyor bir tarafım istemiyor açık olan arkadaşlarımı gorunce moralim bozulur benim kendimi kotu mu hissederim diye düşünüyorum bilmiyorum ki ya bir yonden de istiyorum yani kararsız kaldım çok daha fazla beklersem kapanabilirmiyim bilmiyorumda bana yardımcı olur musunuz saçlarıma falan cok düşkün biriyimde ama kapanmakta istiyorum sevgilimde çok istiyo napmalıyım 😶

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Nasil yasarsan oyle olursun nasil olursen oyle dirilirsin icinden gelip gelmemesi onemli degil onemli olan Allah in ne istedihi

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zor değil.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu iş içinden gelinerek yapılan bir iş. İçinden gelse arkadaşlarımı görünce moralim bozulur falan demezdin

1|1
    0|0
  • Değil

1|0
    0|0
  • kapanacaksan ilk önce kalbinden geçmesi lazım sevgilin istiyo diye kapanma hiç kapanma o düsünceyle geri açılırsın

2|0
    0|0
  • kapanmak iyidir... hatta bununla ilgili ABD de çekilen sosyal deney var... izle istersen onu.. o zaman anlarsın farkı

2|0
    0|0
  • Bence 2 parça kıyafet al evde giyin alıştır kendini aonra öyle çık benim bir arkadaşım kapandi ilk 10 günü açilmak istedi ama şu an gayet memnun daha mutlu sen bilirsin çevrende destek olucak dost lazım

1|0
    0|0
  • siz nasıl mutlu olacaksanız öyle devam edin. ama sakın ve sakın aralarda kalmayın birine karar verip öyle devam etmeniz en doğrusudur...

1|0
    0|0
  • Kapaninca saçlar daha bakimli olur havadaki mikrop ve bakteriyel saçin diplerine inemez 😊

2|0
    0|0
  • Kapanmak okadar birşeyki kızlar artık kapanmamak için kuranda baş örtüsü yok gögüs örtüsü var diyorlar ümmet gittikce sapıklaşıyor komik olan şey ayette gögüs olmaması

1|0
    1|0
  • Zormuş öyle derler

0|0
    0|0
  • Yaz bakim bana

1|0
    0|0
  • bence kapan din bunu emretmis sana kapalilarda cok hos oluyo eger yani kapanmak senin guzelligini japatmaz korkma

0|0
    0|0
  • kapancaksan kıyafet konusunda sıkıntı yaşarsın kapalı kıyafetleri pahalı oluyo onu göz önünde bulundur gözün kesiyorsa kapan o kadar zor olmamalı :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya kıyafet sorun degil çok şey giyen bir insan degilim öyle.:) korkuyorum sadece

• 3ay

insallah oyle olur ya hayırlısı olsun :)

• Söylediklerine bakılırsa henüz yeterince istemiyorsun istiyor olsaydın hiçbirşey gözetmeksizin kapanmıştın bile..

0|0
    0|0
  • Kapanma bence. Benim gibi zalim insanlar seninle çok dalga geçer

0|0
    0|0
  • Bnce kapan. Ama kapalı kal. Sacını kapatıp g. tunu acma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer kapandıktan sonra açık arkadaşlarını görünce pişmanlık yaşarım diyorsan biraz daha bekle elbet zamanı vardır içinde kapanma isteği varsa

1|1
    0|0
  • bukadr korkma kapanmaktan bunlar şeytanın vesvesesi sen bildiğin yoldan şaşma

1|0
    0|0
  • Ben kapalı değilim ama böyle birşey düşünseydim kendimden eğer eminsem kapanırdım eğer düşünce yapında gelgitlik varsa hiç kapanma çünkü örtünmek basit bir karar değil.

0|0
    0|0
  • Sevgilin istiyor diye kapanma, eğer gerçekten istiyorsan kendi isteğinle kapan.

0|0
    0|0
  • Kapanmalisin tam sırası bence kapanınca öyle düşünemezsin merak etme

1|1
    0|0
Yükleniyor...