Bunalımdayım hiç sevilmedim?

Ailem tarafından hiç sevilmedim kardeşimle kavga ettiğimizde ben haklı olsamda bana kızarlar arkadaş ortamında hep kullanılıyorum (param için) Nasıl davranmalıyım

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşin küçük olduğundan olabilir.. Arkadaşlarına gelince kendini kullandırtmayı bırak bence bırak ne halleri varsa görsünler paranı gösterme bence onun için arkadaş olacaksa canı cehenneme...

1|0
    0|0
    • 3ay

Telefonum üst model mesela kimse benden izin almıyorvfotoğraf çelinmek için dün bir arkadaş geldi birazdan telefonundan fotoğraf çekincem haberin oldun sesi gitti bugün bir kız ver telegonunu dedi anlamamış gibi yaptım yanındaki izinsiz elimden aldı bahane bulamıyorum

• 3ay

tamam çok teşekkür ederim 😊

• 3ay

Rica ederim sen hep gül böyle kimsenin de seni üzmesine izin verme tamam mı :)

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle insanlara hayır demesini bilmelisin senden para istediklerinde yanımda yok gibilerinden laflar et eğer hadlerini asarlarsa yüz yüze konuş ve arkadasligini bitir kullandirtma kendini ailenle aranızdaki meselede ise kavga etmemeye çalış ellerine prim verme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tipini değiştir

1|0
    0|0
  • olabilir böyle şeyler

1|0
    0|0
  • Çirkin olmanın yan etkileri😞

1|1
    0|0
  • ooooo sen bana takıl sana tüm ip*eligi ögretiyim

1|0
    0|0
  • kullandırtma kendini o zaman :) ya mesela sevilmwdiğini düşündürten nolduki

0|0
    0|0
  • Gerçek arkadaş olabilirm sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ALLAH var Allah seni seviyo sınanıyoruz hepimiz kardeşim şükür et haline bugün mübarek gün perşembeyi cumaya bağlayan gün kardeşim benim ALLAHIN ipine sarıl kul fazla önemli değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...