En olmayacak zamanda hamile kalsaydınız ne yapardınız?

Başlıktaki durumu yaşamaktayım ve ne yazık ki anlayışsız ilgisiz bir eşe sahibim. Aldıralım diye teklifte ettim kabul etmedi. Maddi manevi hiç bir şekilde hazır değilken oldu. " Önlemini alsaydın, korunsaydın, yapmasaydın" diye zırvalayacaklar hiç yorum dahi yapmasınlar. Mevla yazmışsa önüne istesenizde geçemiyorsunuz ne yazık ki. Ama eşim inanılmaz ilgisiz bencil biri. Çok yalnız hissediyorum kendimi. Ve fazlasıyla çaresiz..
Canım birşey çekse söyleyemiyorum söylesem de zaten değişen birşey olmuyor. Ben böyle olsun istememiştim yani bu durumu çok başka yaşamalıydım.

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut senin. Eşine soruyosun iyi hoş da.. Adam zaten umursuz?

Sen zaten bu mutsuzlukla 1 yıl demez boşanırsın. O çocuğun geleceğini düşün. Baba anne ayrı büyüyecek. Ya da anlattığın gibi kalitesiz bir baba elinde büyüyecek.
    Dünyaya geldiğine pişman olacak vs.
    Kötü yanlarını örnek vermiyorum. Ama "Keşke aldırsaydım" diye pişman olacaksın gibime geliyor.
    Eşinden boşanmayı düşünüyorsan o durumu aceleye getir. çocuğu aldır.. Boşan.
    Boşanmayacaksan doğurucan zaten eşin kabul etmemiş aldırmayı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bize de aynısı oldu.. Ne yapalım kabullendik mecbur. Doğuma az kaldı iyi ki olmuş diyorum şimdiden 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmem 😂😂😂😂😳

0|0
    0|0
  • birşey yapmazdm

0|0
    0|0
  • sen ne yapmak istiyosun

0|0
    0|0
  • Çok zor kardeşim biz 3 yıldır bebek yapmaya çalışıyoruz yok esin bukupta bulumsuyor ya nd bencil insan lar var ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Rabbim sizi bir yavruyla müjdelesin inşallah..

• 3ay

İnşallah seninde durumun duzelsin kardeşim

Kızlar Ne Diyor 3

• Keşke hamile kalmadan bitirseydin evliliği severek mi evlendiniz
    Soruna gelecek olursak doğur o senin yanında olacak hep her şeye rağmen

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bak kendin diyorsun mevla yazmış ötesi yok şu an için planlamışsın ve isteğinle olmuşcasına düşünmeye çalış unutma karnındaki herşeyi algılıyor desteği anne baba kardeş veya kayınvaliden destekle sağla eşinle de konuşmaya çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...