Annesi babası ayrı kızlar bakabilir mi?

Arkadaşlar benim abim ile yengem boşandı daha 5 aylık kız çocukları var. Çocuk haliyle yengemde kalıyo yengemde annesinin babasının yanına başka şehite gitti. Ben yiğenimi cok seviyorum ve özlüyorum ama çok sık gidip görme imkanım yok. Sizce yiğenim büyüdüğünde babasından ya da benden nefret eder mi? Bu arada boşanma sebebi yengemin akrabaları yüzünden cirkef bir ailesi var.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen ebeveynlere bağlı bir durum kotuleyerek anlatirsa anne ya da anne tarafindakiler çocuğun soğuk olma ihtimali olur

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama ben ona sevdiremezmiyim kendimi büyüdüğünde? cok seviyorum onu nefret etsin istemiyorum

• 3ay

Aslında sadece şunu düşün çocukların niyeti her zaman temizdir bugün annesi birsey soyler senin hakkında yarın o senin yanında onu söyler. Kendini sevdirmen için ilişkiyi sağlam tutman lazım çocuk seni çok sık olmasa da görsün tanısın bilsin ki yabancilamasin.

• 3ay

Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi babası ayrı olmayan erkek olarak geldim yorumları okucam ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• senden nefret etmesi için bir sebep yok ki ortada tabi eğer büyüdüğü zaman çocuğu sizin hakkınızda dolduruşa getirmezlerse bence imkan buldukça gidip görmeye bak

0|1
    0|0
    • 3ay

Gidip gormeye calısıyorum zaten beni hatırlamıyo gorunce unutuyo hemen

• 3ay

Peki çok teşekkür ederim :)

• 3ay

rica ederim 😊

• Ailesi o şekilde yetiştirir sürekli sizi kötülerse nefret edebilir

0|1
    0|0
    • 3ay

Diyelim ki nefret etti. Ne yapabilirim beni sevmesi icin

• 3ay

Ona niye nefret ettiğini sorarsın ve doğruyu anlatırsın kendini ifade edersin eğer aklı başında biriyse hak verir zaten size

• 3ay

Peki teşekkür ederim

• Annesi doldurursa veya akrabaları nefret edebilir ancak bu çocuğun kendi kendini yetiştirmesine de bağlı

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet haklısın ailesi çirkef insanlar bize karşı doldurucaklardır kesin

• 3ay

Belli olmaz ama babasız büyüyecek büyük ihtimalle yani kalbi ısınmaya çok müsait olur

• 3ay

Yok babası onun yannda sevgisini hep hisseticek o olmazsa amcası var bu güne :) çok sağol cevap verdgın icin

• Umarım nefret etmez sen yine üstüne düşüver

0|1
    0|0
  • Çocuğun beynine işlerlerse sevmez

0|1
    0|0
  • Şu beğeni mi ne yapıyorsunuz ya Exper mi ne ondan yapabilir misiniz bana rica etsem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...