Ateist biri neden çarşaflı kadınla evlenmek ister?

Bu sitede (isim vermicem sonra sorum kapanır) biri ben ateistim ve kız dediğin türbanlı olur hatta çarşaflı olur. Gerisi beni ilgilendirmez dedi. Ya onun fikride beni ilgilendirmez tabi. Ama şunu merak ettim: ateist erkek neden çarşaflı kadınla evlenmek ister?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu ülkede çok var öyle tip değişik insanlar boşver ateistim der selamunaleykum der ateistim der inşallah der böyle tipler yani seçe seçe gönderiliyolar

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kafası iyi değildir yani kara çarşaflı biri hiç çekilmez ne o öyle arabistandan kadın mı alıcak kendisi ateist ve bunları istiyosa beyninden şüphe ederim ateist kişinin
    dinden imandan bahsederler yemediği halt kalmaz birde muhafazakarım diye geçiştirirler

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Bekaret takıntısı vardır, islami ahlak kuralları hoşuna gidiyordur. Kıskançtır, bu açıdan kapalı birini tercih ediyordur. Çarşaflı giyim tarzı hoşuna gidiyor olabilir. Cinsel olarak bunu çekici buluyor olabilir. Olur yani... Teollemiş de olabilir.

1|0
    1|0
  • Çünki onlar daha edepli, ahlaklı, karakterli ve hanım hanımcık oluyorlar. Hepsi öyle olmasada çoğu öyle. İstisnalar kaideyi bozmaz.

2|1
    3|1
    • 3ay

Eksileyenler türbanlı olmayıp zoruna gidenler anlaşıldı :D

• 3ay

Yani ama işte burdakilerin çoğu yanlış anlıyor malesef 😂

• 3ay

Yanlış falan anlamıyorlar. Ekisleyenler yanlış anlayanlar değil ahlaksız ve namussuz olanlar.

• Çarşaflı sevmem ama Oda insan yanı öyle düşünmek lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Yoo tabiki benimde saygım var ne kadar sevmesemde ama ateist biri niye öyle kadınla evlenmek ister hem o istese bile çarşaflılar müslüman erkek ister genelde çok zor yani Çarşaflı ve kocasının dinini önemsemeyen kadın bulmak 😂

• adam belki Hak yolunu bulacak :D

2|2
    0|0
  • trol bir görüştür. ayrıca çarşaflı biri kabul etmeyeceğine göre anlamsız bir istektir bu.

1|0
    0|0
  • Kadını eve kapatıp kendi başka kadınları avlamayı planladığı için..

1|1
    0|0
  • ateist değil çünkü kendini kandırıyor, kendini kandırmak başkalarını kandırmaktan kolaydır inanmayın böyle şeylere

2|0
    0|1
  • Turbanli fetis

2|0
    0|0
  • bence kararsız

1|0
    0|0
  • Milletin fatazisi.

1|0
    0|0
  • Zevk meselesi

1|0
    0|0
  • Aptal olabilir

1|0
    0|0
  • Bende ot içiyorum ama ona bir sor onların orada farklı bir ot mu var bana göndersinler Beyin a.. cıklaması yaşoyorum eyyyy yarın kiliseye günah çıkartmaya gitmesin ne bir kumpas gibi çelişki

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ya 😂😂😂

• 3ay

O ataistlik ne bilmiyor o farklı bir oluşum içersinde herşeyden 1 parça liyor ne değişik abi ya

• Fantazi meselesi

2|0
    0|0
  • Normal cünkü namus denen birse var ondan

1|0
    1|0
    • 3ay

Yani namuslu istediği icinmi? Olabilir

• 3ay

@Jodienaiden evet

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...