Kızlar arabasız erkekleri çok mu küçük görürler?

Sevdiğim kızın arabasız erkekler hakkında düşündüklerini bugün öğrendiğimde beynimden vurulmuşa döndüm. Bütün kızlar böyle midir? onlar için araba çok mu önemli?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Bahsinin edilmesi bile komik bir konu. Araba olsa ne olacak yani bir arabası olsa başına bir iş gelse daha mı hayırlı olacak ne kadar yanlış bir düşünce Allah başına vermesin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Araban plsa ne yazar zaten herkesin arabasi var araban olmasi bir + degil. araban pahali birsey veya premium marka ise o zaman bu bir avantaj degilse araban olmasi avantaj degil. Orta hhalli veya daha dusuk arabasi olupta arabam var diye gezen tipleri anlamiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır tabii ki de ne parası ne malı mülkü beni sevsin gerçekten ilgilensin yeter

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman hiçbir konuda herkes aynı olamaz.

0|0
    0|0
  • Araba demek herşey demek değil eziklik olarak görüyorsa takılacağı çocuğa araba alsın

0|0
    0|0
  • hayır tabiki.. ama mücadelesini de vermen lazım bir şeylerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet öyle

0|0
    0|0
  • Bazıları var öyle paraya bakan hocam ben de çok gördüm. Altına en dandiğinden bir şahin çek bak nasıl artıyo kız seviyesi. Şahin lan şahin.

0|0
    0|0
  • Görmezler

0|0
    0|0
  • Doğrusunu istersen, 40 yaşındayım ama kaliteli bir aracımın olduğunu fark eden kızın davranışlarında benim için ciddi olumlu değişiklikler olduğunu fark ediyorum..

0|0
    0|0
  • valla bı yakınım var araba altında her gun bı kız gezdırıyo ama her kız aynı degıl zaman para olmus para para oldumu kızlar kendısı senı bulur

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın şimdiki kızlar sevecek eşşek arıyo :D

0|0
    0|0
  • otobüsün arka koltuğunda mı yiyişeceksin? (:

0|0
    0|0
  • Kanka senin araban mi vardı aşkım oluyor birden 😃😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...